2017-06-23 | Prievolė viešinti gaunamą paramą ar labdarą – svarbus žingsnis kovojant su korupcija

Prievolė organizacijoms viešinti gaunamą paramą ir labdarą užtikrins skaidrumą ir atvirumą, taip pat tai yra svarbus žingsnis kovojant su korupcija.

Plačiau...
 

2017-06-21 | Didinti jaunimo užimtumą ir sportinį aktyvumą – ne gera idėja, o būtinybė

Sporto veiklos finansavimas svarbus ne tik dėl didesnių galimybių gerinti Lietuvos žmonių fizinius įgūdžius, sveikatos būklę, bet taip pat yra priemonė kovojant su alkoholizmu ar mažinant nusikalstamumą.  Apie būtinybę didinti jaunimo užimtumą sportine veikla kalbėta Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisijos posėdyje.

Plačiau...
 

2017-06-20 | Kelių priežiūros įmonių pertvarka: daugiau skaidrumo ir efektyvesnis resursų panaudojimas

Seimui pritarus Susisiekimo ministerijos parengtam kelių priežiūros įmonių sujungimui, bus įgyvendinama viena iš Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO), kurios nare siekia tapti Lietuva, rekomendacijų bei užtikrinamas efektyvesnis įmonių valdymas ir turimi resursai, o sutaupytos lėšos skiriamos esamų kelių būklės gerinimui.

Plačiau...
 

2017-06-20 | Valstybės istorinės atminties komisija suteiks istorinės atminties formavimui kryptį

Antradienį Seime sudaryta Valstybės istorinės atminties komisija formuos istorinės atminties kryptį.

Plačiau...
 

2017-06-15 | Vyriausybė uždegė žalią šviesą Žemės ūkio ministerijos siūlomoms reformoms

Šiandien Vyriausybė pritarė Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM) valdymo srities valstybės įmonių siūlomoms pertvarkoms, kurios palies ne vieną ministerijai pavaldžią įstaigą.

Plačiau...
 

2017-06-15 | Nuo rugsėjo 1-osios neformalusis ugdymas ir toliau bus finansuojamas

Seimo nutarimas, kurį teikia Liberalų sąjūdžio ir kitų frakcijų atstovai dėl neformaliojo vaikų švietimo krepšelio tęstinumo ir plėtros, nereikalingas, nes Vyriausybė jau priėmė sprendimą: nuo rugsėjo 1-osios neformalusis ugdymas ir toliau bus finansuojamas.

Plačiau...
 

2017-06-14 | Kūno kultūros ir sporto įstatymą būtina tobulinti

Antradienį Seimas nusprendė grąžinti tobulinti Kūno kultūros ir sporto įstatymą. Toks sprendimas priimtas dėl gautų pastabų ir pasiūlymų, į kuriuos derėtų atsižvelgti priimant valstybinės svarbos teisės aktus.

Plačiau...
 

2017-06-14 | Daugiau teisių vietos savivaldoje siūloma suteikti bendruomenėms

Šiandien Seime pirmojoje teisėkūros stadijoje pateikiamas Vietos savivaldos įstatymo pakeitimo projektas Nr. XIIIP-786, kuriuo siūloma daugiau teisių vietos savivaldoje suteikti išplėstinei seniūnaičių sueigai, į jos darbą įtraukiant vietos bendruomenes.

Plačiau...
 

2017-06-13 | Nauja Valstybės sienos ir jos apsaugos įstatymo redakcija išplės pasienio pareigūnų funkcijas

Pasikeitusi saugumo situacija regione sutelkė dėmesį į valstybės sienos saugumo klausimus. Seime trečiadienį pateiktas naujos redakcijos Valstybės sienos ir jos apsaugos įstatymo projektas –  labai reikšmingas užtikrinant Lietuvos Respublikos sienų saugumą moderniomis priemonėmis.

Plačiau...
 

2017-06-13 | Krašto apsaugos sistemos įstatymo pakeitimai garantuos daugiau skaidrumo Lietuvos kariuomenės aprūpinime

Birželio 13 dieną, trečiadienį, Seimo plenariniame posėdyje teikiamos Krašto apsaugos sistemos (KAS) organizavimo ir karo tarnybos įstatymo pataisos. Pastarųjų įsigaliojimas garantuotų daugiau skaidrumo, viešumo ir atskaitomybės kariuomenės aprūpinimo, ginkluote bei kitomis prekėmis, srityje.

Plačiau...
 

2017-06-13 | Naujasis daugiabučių finansavimo modelis atvers daugiau galimybių gyventojams renovuoti savo būstus

Seimas po pateikimo pritarė Aplinkos ministerijos parengtam Valstybės paramos daugiabučiams namams atnaujinti įstatymo projektui. Juo siūloma 100 proc. apmokėti daugiabučio atnaujinimo projekto parengimo, įgyvendinimo administravimo ir statybos techninės priežiūros išlaidas bei kompensuoti 30 proc. investicijų, tenkančių energinį efektyvumą didinančioms priemonėms.

Plačiau...
 

2017-06-12 | Neformaliojo ugdymo krepšelis grįš jau šį rugsėjį

Praėjusios kadencijos Vyriausybei 2017 metų valstybės biudžete nenumačius lėšų neformaliajam švietimui klaida bus ištaisyta ir situacija pasikeis jau rugsėjį. Neformaliojo ugdymo priemonės –  svarbus žingsnis jaunimo užimtumui didinti, prisidėsiantis ir prie alkoholio vartojimo mažinimo.

Plačiau...
 

2017-06-10 | Seimo LVŽS frakcijos pranešimas: „S. Skvernelis, R. Karbauskis: darbuotojai ir darbdaviai bus lygiaverčiai partneriai“

Šiandien Seimas patvirtino naujojo Darbo kodekso ir lydimųjų teisės aktų pakeitimus, kurie įsigalios nuo liepos 1 dienos.

Plačiau...
 

2017-06-10 | Seimo LVŽS frakcijos pranešimas: „Prezidentė įvardijo pagrindinius Lietuvos iššūkius“

Pasak Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūno Ramūno Karbauskio, Lietuvos Respublikos Prezidentė ketvirtadienį Seime perskaitytame metiniame pranešime išreiškė svarbų politinį palaikymą būtinoms permainoms.

Plačiau...
 

2017-06-10 | "Architektūros įstatymas – daugiau skaidrumo, darni miestų plėtra ir apibrėžtumas“

Ketvirtadienį Seimas pritarė ilgus dešimtmečius nepriimtam Architektūros įstatymui, kuriuo siekiama įtvirtinti architektūros, kaip vienos svarbiausių ir ilgiausiai išliekančių žmogaus kultūrinės veiklos rezultatų, svarbą.

Plačiau...
 
 
Susitikimas su sveikatos ministru Aurelijumi Veryga LVŽS Vilniaus skyriuje.

article thumbnail 2017 m. birželio 19 d. LVŽS Vilniaus skyriuje įvyko susitikimas su Sveikatos ministru Aurelijumi Veryga. Ministras įšsakė mintis Lietuvos žmonėms rūpimais klausimais bei atsakė į narių...
Plačiau

KVIETIMAS į seminarą: "Švietimo ir mokslo reikšmė darniam vystymuisi" ketvirtadienį, balandžio 27 d., 17:00

article thumbnail Kviečiame Jus į seminarų seriją  drauge aptarti visuomenės darnaus vystymosi iššūkius Lietuvoje ir pasaulyje, juos siejant su Vyriausybės programa.
Plačiau

Noriu gauti LVLS naujienas el. paštu:

Kas jums yra gandras? 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.
Pamėnkalnio g. 26, Vilnius, tel. 8 5 2120821
El. Paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų