Plačiau...

 

2018-04-18 | Seimo nariai A. Kubilienė ir A. Veryga: SAM išpildė gruodį duotą pažadą – nuo gegužės apie 20 proc. didės medikų algos

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga Seime pristatė medicinos darbuotojų atlyginimų didinimo priemones, dėl kurių nuo gegužės 1 dienos darbo užmokesčio fondas didės 20 procentų. Būtent dėl tokios sumos buvo sutarta dar praėjusių metų gruodį vykusiose derybose su medikų bendruomene.

Plačiau...
 

2018-04-16 | Ministras Pirmininkas S.Skvernelis: darome tai, ko kiti daryti nesiryžo

Vyriausybė visuomenei pristatė mokesčių, pensijų, švietimo, sveikatos apsaugos reformas, naujas inovacijų skatinimo ir kovos su šešėliu priemones. Premjero Sauliaus Skvernelio teigimu, Vyriausybė imasi problemų, apie kurias šnekėta jau ilgą laiką, tačiau politinės valios jas judinti iki tol buvusioms valdžioms taip ir neatsirasdavo.

Plačiau...
 

2018-04-13 | Bronis Ropė. Praradus rikį, valdovei bus riesta ES išmokų derybų šachmatuose

Kol Europos Sąjungos „viršūnėlės“ kunkuliuoja derybomis dėl saugumo užtikrinimo ir bendros ES ateities bei naujo finansinio laikotarpio, Lietuvoje užvirė naujas „galimai neteisėtai naudojamų žemių“ skandalas..

Plačiau...
 

2018-04-12 | Stasys Tumėnas: Pasaulio lietuvių metai – tai kokybiškai naujas Lietuvos diasporos ir valstybės dialogas

Seimas, atsižvelgdamas į tai, kad 2019 metais minėsime istorinės Lietuvių Chartos, įsteigusios Pasaulio lietuvių bendruomenę (PLB), apibrėžusios lietuvių tautinio solidarumo principus, suvienijusios užsienio lietuvius kovai už Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę, ir siekdamas kokybiškai naujo dialogo su Lietuvos diaspora, paskelbė 2019 metus Pasaulio lietuvių metais.

Plačiau...
 

2018-04-10 | Ramūnas Karbauskis: LVŽS žengia dar vieną žingsnį vaistų kainų mažinimo link

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis inicijuoja Farmacijos įstatymo 35 straipsnio pataisas, kurios didins konkurenciją vaistų rinkoje, sudarys sąlygas Sveikatos apsaugos ministerijos ir savivaldybių įsteigtoms ligoninėms gyventojams pasiūlyti įsigyti vaistus pigiau.

Plačiau...
 

2018-04-06 | Tokios sėkmės nesitikėjo net LVŽS: vaiko pinigai pasiekia 156 tūkst. daugiau vaikų, nei PNPD

Balandžio 3 dienos duomenimis per pirmąjį 2018 metų ketvirtį vaiko pinigams bus pervesta apie 36,7 mln. eurų – tai beveik perpus didesnė suma, nei ankstesniais metais piliečiai gaudavo per PNPD lengvatą – tik 21,6 mln. eurų. Atitinkamai nuo 240 tūkst. iki 396 tūkst. išaugo tikslines lėšas gaunančių vaikų skaičius.

Plačiau...
 

2018-04-06 | Bronis Ropė: pavyko įveikti kontrolierių skepticizmą dėl lėšų skyrimo Ignalinos AE uždarymui

Vizitą Lietuvoje baigė Europos Parlamento Biudžeto kontrolės delegacija. Svečiai įvertino ES finansinės paramos panaudojimo efektyvumą. Nuo šio vizito rezultatų daug priklauso sprendžiant, ar toliau skirti Lietuvai būtiną finansavimą Ignalinos AE uždarymui, teigia su delegacija Ignalinoje bendravęs Lietuvoje išrinktas europarlamentaras Bronis Ropė.

Plačiau...
 

2018-04-04 | Kęstutis Mažeika: Daugiau skiepų katėms ir šunims – mažiau prevencinių vakcinų žmonėms

Net ir nesidomintys veterinarija ar įvairiomis ligomis žino grėsmingą pavadinimą „pasiutligė“. Ši ūmi virusinė liga suvaldoma skiepais, bet, pasiekusi klinikinės simptomatikos stadiją, visuomet yra mirtina. O juk žmogui užkrėsti gali pakakti vieno pasiutlige sergančio gyvūno lyžtelėjimo.

Plačiau...
 

2018-03-30 | Vyriausybės ataskaita rodo ženklų Lietuvos šuolį pirmyn

Ministrų kabinetas skelbia 2017 metų Vyriausybės veiklos ataskaitą. Joje pateikiama informacija rodo, kad 2017 metai Lietuvos ekonomikai buvo ypač sėkmingi, o Vyriausybės planuojami 2018 metų darbai ir struktūrinės reformos padės ženkliai pagerinti kiekvieno žmogaus gyvenimo kokybę Lietuvoje.

Plačiau...
 

2018-03-28 | Kokios naujovės laukia naujajame vaistų kainyne?

Šių metų balandžio 1-ąją įsigalios naujas Kompensuojamųjų vaistų kainynas. Į jį iš viso įrašyta 2050 vaistų. Net 552 vaistų bazinės kainos sumažėjo, tad planuojama, kad per ketvirtį bus sutaupyta 1,23 mln. Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšų, kurias numatoma skirti naujų veikliųjų medžiagų kompensavimui.

Plačiau...
 

2018-03-26 | Mindaugas Puidokas. Neveiksnumas turi baigtis: laiko sukiojimo klausimas jau ant Europos Parlamento stalo

Seime užregistruota Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos seniūno Ramūno Karbauskio Lietuvos Respublikos Seimo statuto 218 str. pataisa, kuria siūloma, kad sprendimas dėl Seimo pareigūnų ar valstybės institucijų vadovų atleidimo būtų priimamas atviru balsavimu Seimo posėdyje dalyvaujančių Seimo narių balsų dauguma.

Plačiau...
 

2018-03-19 | Seimo LVŽS frakcijos seniūnas R. Karbauskis ragina Seimą nesidangstyti kolektyviniais sprendimais

Seime užregistruota Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos seniūno Ramūno Karbauskio Lietuvos Respublikos Seimo statuto 218 str. pataisa, kuria siūloma, kad sprendimas dėl Seimo pareigūnų ar valstybės institucijų vadovų atleidimo būtų priimamas atviru balsavimu Seimo posėdyje dalyvaujančių Seimo narių balsų dauguma.

Plačiau...
 

2018-03-19 | Ministras susitiko su valstiečiais bei bendruomenės atstovais

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga bei Seimo narė, Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė Asta Kubilienė lankėsi Lazdijuose. Šis vizitas buvo inicijuotas tarybos nario Beniaus Rūtelionio.

Plačiau...
 

2018-03-16 | Seimas pradeda svartyti, ar leisti vaistais prekiauti ne tik vaistinėse

Seime po pateikimo pritarta Farmacijos įstatymo pakeitimo projektui, kuriuo siūlomos net trys naujovės, padėsiančios pacientams reikiamus vaistus gauti greičiau, patogiau ir, svarbiausia, pigiau. Siūloma įteisinti galimybę nereceptinius vaistus parduoti ne tik vaistinėse, bet ir kitose vietose, pavyzdžiui prekybos centruose, kitose mažmeninės prekybos vietose.

Plačiau...
 
 
Konferencija „Racionalus miško naudojimas – darnaus miškų ūkio pagrindas“

article thumbnailŠių metų balandžio 6 d. (penktadienį) Aleksandro Stulginskio universiteto IV rūmų konferencijų salėje (Universiteto g. 8A, Akademija, Kauno raj.) įvyks Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko Viktoro...
Plačiau

LVŽS Tarybos posėdis

article thumbnailŠ. m. sausio 11 d. (ketvirt.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis Kaune, ASU IV rūmų konferencijų salėje.
PlačiauKas jums yra gandras? 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų