LVŽS rinkimų naujienos - naujame puslapyje www.darniLietuva.ltLietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) skelbia svarbiausias nuostatas, kurios taps pagrindu šiuo metu rengiamai Vyriausybės programai.
Šias nuostatas kartu su rinkimų programos preambule bei kita informacija galima rasti ką tik startavusiame puslapyje www.darnilietuva.lt. Svetainėje taip pat bus galima susipažinti su visais LVŽS kandidatais, Seimo rinkimų kampanijos naujienomis, tapti sąjungos savanoriu ar rėmėju.

Kviečiame apsilankyti: www.darniLietuva.lt

 

2016-08-23 | R. Baškienės sveikinimas Baltijos kelio diena

Mielieji, kasmet minint Baltijos kelio sukaktį iškyla ryškūs prisiminimai apie tuomet išgyventą nuoširdų tikėjimą Laisve ir Nepriklausomybe, pasididžiavimą savo Tėvyne ir ją mylinčiais žmonėmis. Baltijos kelias tapo unikaliu istoriniu vienybės simboliu.

Plačiau...
 

2016-08-12 | Žaliųjų žygis: nuo tragiškų dviračių takų iki šauniai puoselėjamos bendruomeniškumo dvasios

Žaliųjų ekologinis Valstiečių ir žaliųjų žygis per Lietuvą prasidėjo rugpjūčio 8-ąją iš Vilniaus Justiniškių mikrorajono ir finišuos Punske, Lenkijoje rugpjūčio 14 dieną.

Plačiau...
 

2016-08-10 | Neadekvatus darbo užmokestis. Ar tikrai Lietuvos verslas „čia nei prie ko“?

Dar kovą EBPO paskelbtose išvadose akcentuojama, kad  pajamų nelygybė ir skurdo lygis Lietuvoje yra aukšti, pasitenkinimas darbu ir gyvenimo sąlygomis yra žemas, o socialinės paramos efektyvumas nėra pakankamas, kad sumažintų skurdo lygį.

Plačiau...
 

2016-08-06 | Valstybės tarnybos reforma: atleisti ar keisti

Mažinti valdininkų skaičių sutaupant milijardus biudžeto lėšų – skamba labai patraukliai, atrodo gražu ir paprasta. Tačiau ne paslaptis, kad absoliučiai visų galvų kapojimais grįstų pertvarkų rezultatas vienodas – dvigubai išsipučiantis biurokratinis aparatas.

Plačiau...
 

2016-08-06 | Žaliasis žygis per Lietuvą: dviračio kultūra, gimtinės pažinimas ir ekologiniai sprendimai

Naujas žaliųjų ekologijos ir etnokultūros žygis dviračiais pradedamas rugpjūčio 8 d.
Šiais metais maršrutas nusidrieks Dzūkijos regiono link. Kelionės tikslas – geriau pažinti krašto ekologinę būklę, patirti kraštovaizdžio grožį, perprasti regiono tradicijas ir padėti išspręsti atrastas problemas.

Plačiau...
 

2016-07-25 | Žalieji paragino Vilniaus rajono valdžią aptverti mirtį nešantį tvenkinį

Justiniškių pašonėje – Zujūnų seniūnijos Antežerių kaimo gyventojus ilgai neramino  sklype Žalioji g. 22 tyvuliuojantis karjero telkinys, tapęs pavojingais spąstais ir nusinešęs mažiausiai dvi gyvybes.

Plačiau...
 

2016-07-19 | Valstiečių ir žaliųjų sąjungos turas per Lietuvą.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos keliami  kandidatai į LR Seimą pradėjo susitikimų turą su Lietuvos gyventojais. „Pasikinkę“ mobilųjį biurą, kandidatai startavo Kelmės - Šiaulių rinkimų apygardoje.

Plačiau...
 

2016-07-15 | R. Karbauskis pristatė savo komandą Kaune ir pasirinko rinkimų apygardą

Šiandien, liepos 12 dieną, Kaune vykusioje spaudos konferencijoje Ramūnas Karbauskis paskelbė, kad kandidatuos Kauno Šilainių vienmandatėje apygardoje. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis taip pat pristatė ir kitus Kauno kandidatus.

Plačiau...
 

2016-07-15 | Vaikų namuose augęs režisierius Robertas Šarknickas: ar žinote, kaip jiems svarbu ką nors apsikabinti?

Vaikystė. Visi esame ją išgyvenę ir visi ją puikiai prisimename, ir, pasirodo, kad prisimename ne tik nuo ketverių metų. Mokslininkai teigia, kad mūsų smegenys prisimena viską… Ir tie prisiminimai ypač svarbūs. Būtent jie formuoja mūsų asmenybes.

Plačiau...
 

2016-07-14 | Verslo bendruomenė susitiko su Kauno LVŽS kandidatais Seimo rinkimuose

Liepos 12 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenės nariai susitiko su LVŽS kandidatais Seimo rinkimuose Kaune. Diskusijoje su verslo atstovais dalyvavo LVŽS sąrašo Kaune vienmandatininkai: Ramūnas Karbauskis,  prof. Aurelijus Veryga, doc. dr. Mindaugas Puidokas, žurnalistė, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viešųjų ryšių vadovė Audronė Jankuvienė.

Plačiau...
 

2016-07-13 | LVŽS: Miškais privalo rūpintis miškininkai, todėl tam reikės ir privačių girininkijų

Dažnai ieškoma paralelių tarp žemės ir miškų ūkio, tačiau ne iš to galo. Kartais norima miškus tiesiog pjauti ir sėti. Kaip rugius. Bet jei žemės ūkio modelį miškams pritaikytume ne taip tiesmukai ir drastiškai, tai net ir privatūs miškai galėtų tapti darnios miškininkystės pavyzdžiu. Norėdamas ūkininkauti turi turėti žemės ir ūkininko pažymėjimą, t.y. tapti tikru ūkininku.

Plačiau...
 

2016-07-11 | Bronius Markauskas: kodėl viceministrei susopo galvą dėl tuštėjančių Lietuvos sodybų?

Nuo pat pirmųjų atkurtos Lietuvos nepriklausomybės dienų pasirinkau ūkininkavimo kelią. Ketvirtį amžiaus Klaipėdos rajone vystau pienininkystės ūkį. Didžiuojuosi, jog šiuo metu mano rankomis sukurtame ūkyje - 70 melžiamų karvių ir 40 galvijų prieauglio. Visą šį laiką tikrai ne iš šalies stebėjau vykstančius procesus žemės ūkyje ir kaime.

Plačiau...
 

2016-07-07 | R. Baškienė. Siekiant kilnių tikslų neturime apsunkinti neįgaliųjų ir juos globojančiųjų

Seimo narė Rima Baškienė ne tik Vyriausybės valandos Seime metu, bet ir raštiškai kreipėsi į Socialinės apsaugos ir darbo ministrę Algimantą Pabedinskienę.

Plačiau...
 

2016-07-06 | Gerbiamas LVŽS Pirmininke Ramūnai Karbauski, mieli kolegos ir bendražygiai,LVŽS Vilniaus skyriaus vardu noriu visus Jus pasveikinti su Mindaugo Karūnavimo - Valstybės diena.

Plačiau...
 
 
LVŽS sąskrydyje – ir darbai, ir pramogos

article thumbnail Liepos 23 dieną, šeštadienį, Naisiuose (Šiaulių rajonas) rengiamas kasmetinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) sąskrydis.
Plačiau

Gegužės 17 d. kviečiame į susitikimą Panevėžyje !

article thumbnail Gegužės 17 d. kviečiame į susitikimą Panevėžyje !
Plačiau

Noriu gauti LVLS naujienas el. paštu:

Kas jums yra gandras? 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.
Pamėnkalnio g. 26, Vilnius, tel. 8 5 2120821, fax. 8 5 2120822, Mob. tel.+37060685573
El. Paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų