2017-11-17 | Virginijus Sinkevičius. Kodėl Lietuvai reikia autonominių automobilių?

Lietuva pirmoji Europoje išsprendė pavėžėjimo paslaugų lygtį ir įgyvendino transporto kodekso pakeitimus, atveriančius galimybes diegti transporto paslaugų inovacijas.

Plačiau...
 

2017-11-17 | Imamasi iniciatyvos atliekų tvarkymo krizei spręsti

Šį mėnesį gautas Valstybės kontrolės tyrimas išryškino esmines atliekų tvarkymo problemas, kurios yra paveldėtos iš ankstesnių kadencijų. Gautoje valstybinio audito ataskaitoje teigiama, kad pažeisdami teisės aktus arba naudodamiesi įstatymų spragomis gamintojai ir importuotojai finansuoja ne visų pakuočių atliekų sutvarkymą ir neatlieka savo pareigų, todėl gyventojams mokesčiai už atliekų tvarkymą negali mažėti.

Plačiau...
 

2017-11-16 | Sportininkų maistpinigių apskaičiavimo tvarka bus peržiūrėta

Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisija bendru sutarimu pritarė daugiau nei šimto įvairių šakų sporto asociacijų prašymui inicijuoti maistpinigių, skiriamų sportininkams, skaičiavimo tvarką.

Plačiau...
 

2017-11-16 | Sudaryta galimybė neatlygintinai naudotis valstybės registrais ir informacinėmis sistemomis

Seimas pritarė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos seniūno pavaduotojo Virginijaus Sinkevičiaus ir frakcijos nario Sauliaus Skvernelio siūlymui pakeisti Viešojo administravimo įstatymą, pagal kurį bendravimas tarp valstybės įstaigų ir į juos besikreipiančių piliečių tampa efektyvesnis.

Plačiau...
 

2017-11-14 | Siūloma lankstesnė visų mokslo patikrintų narkotinių ir psichotropinių medžiagų naudojimo tvarka

Seimui pateiktos Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos narių Ramūno Karbauskio, Aurelijaus Verygos ir Agnės Širinskienės įregistruotos Narkotinių ir psichotropinių medžiagų kontrolės bei Farmacijos įstatymų pataisos, kuriomis siūloma įteisinti vaistų, pagamintų iš iki šiol draustų narkotinių ir psichotropinių medžiagų, vartojimą Lietuvoje.

Plačiau...
 

2017-11-14 | Ieškoma sutarimo tarp pacientų ir medikų lūkesčių

Seimo LVŽS frakcijos nariai Aurelijus Veryga ir Asta Kubilienė įregistravo Sveikatos priežiūros įstaigų įstatymo Nr. XII-2538 pakeitimo projektą, kuriuo ieškoma sutarimo tarp pacientų ir medikų lūkesčių.

Plačiau...
 

2017-11-10 | LVŽS Vilniaus skyrius turi naują pirmininką

Ketvirtadienį eiliniuose Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) Vilniaus miesto skyriaus pirmininko rinkimuose naujuoju vadovu išrinktas Virginijus Sinkevičius.

Plačiau...
 

2017-11-07 | S. Tumėnas. Good-bye, lituanistik(c)a?

Seimas pritarė sveikatos apsaugos ministro, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos nario Aurelijaus Verygos ir grupės Seimo narių siūlymui, kad problemų su teisėsauga turintys gydymo įstaigų vadovai galėtų būti atleidžiami iš pareigų dalininkų sprendimu. Taip teigiama Sveikatos priežiūros įstaigų įstatymo pakeitimo projekte, kurį šiandien palaikė parlamentarai.

Plačiau...
 

2017-11-07 | Neskaidriai dirbantys gydymo įstaigų vadovai negalės dirbti

Seimas pritarė sveikatos apsaugos ministro, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos nario Aurelijaus Verygos ir grupės Seimo narių siūlymui, kad problemų su teisėsauga turintys gydymo įstaigų vadovai galėtų būti atleidžiami iš pareigų dalininkų sprendimu. Taip teigiama Sveikatos priežiūros įstaigų įstatymo pakeitimo projekte, kurį šiandien palaikė parlamentarai.

Plačiau...
 

2017-11-06 | Vyriausybėje pasirašyta sutartis su švietimo darbuotojų profesinėmis sąjungomis

Švietimo ir mokslo ministerija ir švietimo darbuotojų profesinės sąjungos Vyriausybėje pasirašė kolektyvinę sutartį.

Plačiau...
 

2017-11-04 | Trūksta darbuotojų? Jie – šalia mūsų!

Praėjusius metus aukso amžiumi pavadinusios Lietuvos pramonės įmonės džiaugiasi augančiais pelnais, kuriuos, be kita ko, garantavo investicijos į modernizavimą ir technologines kompetencijas. Tiesa, džiaugsmo natelę šiek tiek temdo darbuotojų trūkumas, su kuriuo kovoti siūloma automatizuojant gamybos procesus.

Plačiau...
 

2017-11-03 | A. Kirkutis. Kada gausime premiją už gerą sveikatą?

„Šalies gyventojų sveikata – nacionalinės reikšmės strateginis išteklius, turintis didelę įtaką mūsų valstybės saugumui“, – tai žodžiai, prieš keletą savaičių suskambę krašto apsaugos ministro Raimundo Karoblio pasisakyme Seimo Sveikatos tausojimo ir stiprinimo reikalų pakomitečio posėdyje, skirtame jaunimo sveikatos problemoms.

Plačiau...
 

2017-11-03 | M. Norbutas. Urėdijų pertvarkos priešininkai ginklų nesudėjo

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad po Seimo ir Vyriausybės priimtų sprendimų, kurie padėjo pagrindus valstybinius miškus valdančių įmonių konsolidacijai, pasipriešinimas pertvarkai nurimo. Tačiau realybė visiškai kita – konkrečios žmonių grupės ir organizacijos toliau deda pastangas, kad prasidėję procesai nutrūktų arba užsitęstų kiek įmanoma ilgiau.

Plačiau...
 

2017-11-02 | M. Puidokas. Laiko sukiojimo žalą įrodė ir Nobelio premijos laureatai

Atėjus rudeniui, kaip ir pavasariui, su nerimu laukiame laiko pokyčių, kai sukiosime laikrodžio rodykles tai pirmyn, tai atgal. Pasikeitus laikui į darbą einame apduję, iškankinti nemigos, irzlios nuotaikos, o gal net ir vos išvengę rimtų širdies problemų.

Plačiau...
 

2017-10-31 | V. Vingrienė. Artimųjų pagerbimas gamtos aplinkos kaina: ar Vėlinės galėtų būti mažiau taršios?

Visų Šventųjų ir Vėlinių dienų išvakarės yra adekvati proga kiekvienam iš mūsų stabtelėti ir susimąstyti apie tai, kad lietuviška mirusiųjų pagerbimo tradicija, nuo kurios įprastai yra neatskiriamas artimųjų kapų lankymas per Vėlines, galėtų būti mažiau tarši ir draugiškesnė aplinkai.

Plačiau...
 
 
LVŽS Tarybos posėdis

article thumbnailInformuojame, kad nukeltas LVŽS Tarybos posėdis nevyks š. m. lapkričio 20 d. (pirmad.).
Plačiau

Konferencija "Paveldas ir inovacijos: regionų ekonominio atsigavimo perspektyvos"

article thumbnailEuropos Parlamento nario B. Ropės organizuojama Konferencija Panevėžyje - "Paveldas ir inovacijos: regionų ekonominio atsigavimo perspektyvos".
PlačiauNoriu gauti LVŽS naujienas el. paštu:

Kas jums yra gandras? 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.
Pamėnkalnio g. 26, Vilnius, tel. 8 5 2120821
El. Paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų