LVŽS rinkimų naujienos - naujame puslapyje www.darniLietuva.ltLietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) skelbia svarbiausias nuostatas, kurios taps pagrindu šiuo metu rengiamai Vyriausybės programai.
Šias nuostatas kartu su rinkimų programos preambule bei kita informacija galima rasti ką tik startavusiame puslapyje www.darnilietuva.lt. Svetainėje taip pat bus galima susipažinti su visais LVŽS kandidatais, Seimo rinkimų kampanijos naujienomis, tapti sąjungos savanoriu ar rėmėju.

Kviečiame apsilankyti: www.darniLietuva.lt

 

2016-12-06 | Puidokas: LVŽS pergalės receptas

Atslūgus rinkiminėms aistroms pats metas pasidalinti įžvalgomis, koks iš tiesų buvo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pergalės receptas. Apie tai jau daug kalbėjo politologai, apžvalgininkai, kitų partijų atstovai – metas pasisakyti ir tiems, kurie matė viską „iš vidaus“.

Plačiau...
 

2016-12-06 | Avarinės būklės Kauno botanikos sodą siūloma gelbėti valstybės lėšomis

Kauniečiai labai myli ir vertina Aleksote veikiantį Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Kauno botanikos sodą, tačiau apleisti sodo pastatai – skaudulys, kurį bus siekiama sutvarkyti pasitelkus valstybės investicijas.

Plačiau...
 

2016-12-06 | Mindaugas Puidokas: Prioritetas – Lietuvos užsienio politikos tęstinumas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga – nauja politinė jėga, kuri pabudino visuomenę iš letargo miego. Vieni mus vadina naujokais, kiti iškilusiais lyderiais, diskusijos šalyje netyla. LVŽS pergalė Seimo rinkimuose labiausiai žiniasklaidoje aptarinėjama tema, apie kurią iškyla daug klausimų.

Plačiau...
 

2016-12-02 | Seimo narys Ramūnas Karbauskis: „Kodėl rūpestis žmogaus gyvybės apsauga vadinamas ekstremizmu?“

Po vakar Seime įregistruoto Pagalbinio apvaisinimo įstatymo pataisų kilo nepasitenkinimo banga. Keista, jog kai kuriose publikacijose apie pateiktas įstatymo pataisas net nepabandyta išklausyti pataisų iniciatorių.

Plačiau...
 

2016-11-25 | Seimo LVZS frakcijos narys Zenonas Streikus


Pasitinkant naująją darbo savaitę, kviečiu prisiminti, jog šiuolaikiškas žmogus perpildytas informacija ir kontaktais. Svarbiausia visame šiame – neprarasti kontakto su pačiu savimi.

Seimo LVZS frakcijos narys Zenonas Streikus

 

2016-11-24 | Derliaus šventėje dalyvavę Seimo nariai pagerbė geriausius Panevežio rajono žemės ūkio darbuotojus

Lapkričio 18 dieną Panevėžio kino centre „Garsas“ vyko tradicinė, jau 21-oji, šventė „Derlius 2016“, skirta pagerbti žemės ūkio darbuotojus ir padėkoti jiems už nuoširdų sąžiningą darbą, meilę savo profesijai, ištikimybę žemei bei gimtajam kraštui.

Plačiau...
 

2016-11-22 | V. Pranckietis – Seimo Pirmininkas


Seimas, vadovaudamasis Seimo statutu, nutarė išrinkti Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininku LVŽS narį Viktorą Pranckietį.

Plačiau...
 

2016-11-22 | S. Skvernelis paskirtas Ministru Pirmininku

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija ir atsižvelgdama į Seimo pritarimą, paskyrė buvusį LVŽS sąrašo lyderį Saulių Skvernelį ministru pirmininku.

Plačiau...
 

2016-11-22 | Seimo Pirmininko pirmoji pavaduotoja – R. Baškienė

Seimas, vadovaudamasis Seimo statuto 24 straipsnio 4 dalimi ir atsižvelgdamas į Seimo Pirmininko teikimą, nutarė Seimo Pirmininko pavaduotoją, LVŽS pirmininko pavaduotoją Rimą Baškienę skirti Seimo Pirmininko pirmąja pavaduotoja.

Plačiau...
 

2016-11-18 | LR Seimo nario Zenono  Streikaus palinkėjimas naujai darbo savaitei

Naująją darbo savaitę kviečiu pradėti Marie-Madeleine de La Fayette mintimi – „Kai surasi žmogų, kuris ramiai tavęs išklauso, kuris priima širdimi, ką tu jam sakai, kuris tau neužduoda dviejų klausimų iš karto, bet klauso įdėmiai, ką tu jam atsakai, kuris negręžia nuo tavęs akių ir tavo žvilgsnio nevengia, žinok, kad radai retą lobį lauke – brangų perlą“.

LR Seimo LVŽS frakcijos narys Zenonas Streikus

 

2016-11-02 | Skaidrūs rinkimai – kelias į civilizuotą (gerovės, jei norite) valstybę.

Ilgokai netilo diskusijos apie galimą rinkėjų papirkimą Šilutėje bei spėliojimai, kurios partijos naudai rinkėjai galėjo būti paperkami, kol pagaliau Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) paskelbė savo verdiktą – „tvarkietį“ Kęstą Komskį pašalino iš kandidatų sąrašo, panaikindama jo registraciją ir gautus pirmumo balsus.

Plačiau...
 

2016-10-13 | Popierinė aplinkosaugos lazda

Tarptautiniai įsipareigojimai. ES direktyvos. Nacionaliniai įstatymai. Įstatymų įgyvendinamieji aktai. Aplinkosauginiai standartai. Taigi visas šis srautas leidžiamas deklaruojant kilnų tikslą dėl žmogaus ir gamtos darnos. Teoriškai visuomenė ir verslas suvokia reikalavimų svarbą ir būtinybę tausoti gamtą.

Plačiau...
 

2016-10-06 | Mieli pamario krašto gyventojai,

kad ir kaip būtume nusivylę dabartine ekonomine, socialine padėtimi Lietuvoje, tačiau mes privalome ateiti Seimo rinkimų dieną prie balsadėžės ir pareikšti savo valią. Išrinksime Seimo narius, kurie darys įtaką mūsų gyvenimui ateinančius ketverius metus.

Plačiau...
 

2016-09-30 | Europai dažantis žaliai, metas ir Lietuvai žalėti

Politiniai judėjimai arba tiesiog sambūriai, nukreipti ginti aplinką nuo ją žlugdančių projektų arba reikalaujančių dermės su gamta, Lietuvoje buvo nuolat slopinami.

Plačiau...
 
 
LVŽS sąskrydyje – ir darbai, ir pramogos

article thumbnail Liepos 23 dieną, šeštadienį, Naisiuose (Šiaulių rajonas) rengiamas kasmetinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) sąskrydis.
Plačiau

Gegužės 17 d. kviečiame į susitikimą Panevėžyje !

article thumbnail Gegužės 17 d. kviečiame į susitikimą Panevėžyje !
Plačiau

Noriu gauti LVLS naujienas el. paštu:

Kas jums yra gandras? 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.
Pamėnkalnio g. 26, Vilnius, tel. 8 5 2120821, fax. 8 5 2120822
El. Paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų