2018-02-15 | Sveikiname su Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiu!

Švęsdami Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtąsias metines, prisiminkime savo tautos išskirtinumą, mūsų gebėjimą kovoti už savo laisves, vertybes ir susitelkti lemiamą akimirką. Linkime niekada nepamiršti šių savo bruožų, nuoširdumo mūsų kasdienybėje, mokėti pasidžiaugti dėl kito sėkmės, o kartu būti vieningiems prieš negandas.

Plačiau...
 

2018-02-12 | K. Mažeika: „Keisime žiauraus elgesio su gyvūnais tyrimų tvarką“

Seimo laikinosios grupės „Už gyvūnų gerovę ir apsaugą“ posėdyje nuspręsta tikslinti teisės aktus, kada asmenys, pripažinti kaltais dėl žiauraus elgesio su gyvūnais, būtų baudžiami pagal Administracinių nusižengimų, o kada pagal Baudžiamąjį kodeksą.

Plačiau...
 

2018-02-09 | Europarlamentaras Bronis Ropė priėmė ūkininkų surinktus parašus už sąžiningas išmokas

Penktadienį, vasario 9-ąją, Jonavos sporto arenoje vykusiame suvažiavime iš visos Lietuvos susirinkę žemdirbiai Europos Parlamento nariui Broniui Ropei įteikė du mėnesius rinktus parašus už išmokų suvienodinimą su kitais ES ūkininkais.

Plačiau...
 

2018-02-08 | K. Mažeika: verslinė žūklė vidaus telkiniuose draudžiama

Pastaruoju metu didelio rezonanso žvejų mėgėjų bendruomenėje sulaukė pasigirdę keleto politikų kalbos apie padidėjusį vandens telkinių žuvingumą ir galimybę atnaujinti verslinę žūklę vidaus vandens telkiniuose.

Plačiau...
 

2018-02-06 | Mindaugas Puidokas: Besiskundžiančius biurokratais reikia ginti įstatymais

Norisi, kad Lietuva keistųsi, o žmogus joje taptų esmine vertybe. Dėl to svarbu, kad kiekvienam Lietuvoje, susidūrusiam su problema, sprendimas būtų randamas nebaudžiant jo paties už savų teisių gynimą. Deja, šiuo metu mūsų šalies piliečiai gali susidurti ne tik su biurokratiniu požiūriu, bet net su nuobauda už skundo teikimą.

Plačiau...
 

2018-02-05 | Bronio Ropės ataskaita piliečiams: „Nesame prastesni už kitus europiečius“

Dirbti rezultatui, o ne dėl varnelės, ir atsiskaityti rinkėjui už atsakingose pareigose nuveiktus darbus – daugeliui politikų vis dar nesusiformavęs įprotis. Malonu, kad yra išimčių.

Plačiau...
 

2018-02-02 | Lietuvos mokiniai nuolatines Kultūros ministerijos pavaldumo muziejų ekspozicijas galės lankyti nemokamai

Įgyvendindama Vyriausybės programą ir siekdama užtikrinti vaikų, ir jaunimo kultūrinių kompetencijų ugdymą bei kultūros prieinamumą Kultūros ministerija nuo vasario pradžios pradeda įgyvendinti bandomąjį „Nemokami muziejai – mokiniams“ modelį.

Plačiau...
 

2018-01-29 | Aušra Papirtienė. Ar tikrai pažeidėte darbo drausmę, sužinosite po atleidimo

Jau daugiau kaip pusmetį gyvename naujojo Darbo kodekso ritmu. Nuo liepos 1 d. įsigaliojus naujam Darbo kodeksui į darbo santykius plūstelėjo daugybė naujovių. Tiek darbdaviams, tiek ir darbuotojams atsirado nemažas iššūkis, kaip šias naujoves taikyti praktikoje. Viena iš tokių naujovių – drausminių nuobaudų skyrimo panaikinimas.

Plačiau...
 

2018-01-27 | Aurelijus Veryga. Ilgainiui pirkti pigesnius vaistus taps madinga

Nemažai žmonių vis dar mano, kad geriausias vaistas yra tas, kuris kainuoja brangiai, todėl neretai užuot pasidomėję, kokį efektą duoda pigesni ir brangesni vaistai, nepasitiki mažiau kainuojančiais vaistais iš įpročio ir pageidauja brangesnių.

Plačiau...
 

2018-01-26 | Seime surengta parlamento darbo simuliacija mokiniams

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos nariai organizavo Seimo darbo simuliaciją Kauno miesto ir rajono moksleiviams. Renginyje dalyvavo daugiau nei 130 moksleivių ir lydintys pedagogai.

Plačiau...
 

2018-01-24 | Lietuvoje mažėja vaistų kainos

Vaistų ir kitų farmacijos gaminių kainos Lietuvoje pernai nuosekliai mažėjo, rodo Statistikos departamento pateikti duomenys. Kainų mažėjimas pradėtas fiksuoti tik praėjusiais metais - iki tol vaistai tik brango.

Plačiau...
 

2018-01-18 | Viešasis sektorius ir maisto pramonė bendradarbiaus gerinant maisto produktų sudėtį

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) ir atsakingi maisto produktų gamintojai pasirašė bendradarbiavimo susitarimą, kuriuo įsipareigoja gerinti maisto produktų sudėtį – mažinti cukraus, druskos ir riebalų kiekį juose, siekiant užtikrinti geresnę ir sveikesnę jų sudėtį.

Plačiau...
 

2018-01-17 | Vyriausybė patvirtino naują kompensuojamųjų vaistų kainodarą

Ministrų kabinetas pritarė Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) siūlomam naujam vaistų kainodaros projektui, kuriuo būtų reguliuojamos kompensuojamųjų vaistų priemokos. Tai reiškia, kad įvedama maksimali priemoka arba vadinamosios priemokų „lubos“ už kompensuojamuosius vaistus.

Plačiau...
 

2018-01-16 | Ieškoma būdų didinti ir biudžetinėse medicinos įstaigose dirbančių specialistų atlyginimus

Seimo narių Astos Kubilienės ir Dariaus Kaminsko inicijuotoje diskusijoje penkių ministerijų ir Vyriausybės atstovai pristatė problemą, kad šioms ministerijoms pavaldžių ir iš biudžeto lėšų finansuojamų įstaigų medicinos specialistų atlyginimai dėl skirtingo finansavimo šaltinio yra nepadidėję, lyginant su tradicinėse įstaigose dirbančiais medicinos specialistais.

Plačiau...
 

2018-01-16 | Jurgita Petrauskienė. Verčiame naują pedagogų rengimo lapą

Viešojoje erdvėje netylant aistroms dėl Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) likimo, noriu paaiškinti priimtų sprendimų pagrįstumą ir logiką bei nuraminti esamus universiteto studentus ir akademinę bendruomenę.

Plačiau...
 
 
LVŽS Tarybos posėdis

article thumbnailŠ. m. sausio 11 d. (ketvirt.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis Kaune, ASU IV rūmų konferencijų salėje.
Plačiau

Konferencija "Paveldas ir inovacijos: regionų ekonominio atsigavimo perspektyvos"

article thumbnailEuropos Parlamento nario B. Ropės organizuojama Konferencija Panevėžyje - "Paveldas ir inovacijos: regionų ekonominio atsigavimo perspektyvos".
PlačiauKas jums yra gandras? 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų