LVŽS rinkimų naujienos - naujame puslapyje www.darniLietuva.ltLietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) skelbia svarbiausias nuostatas, kurios taps pagrindu šiuo metu rengiamai Vyriausybės programai.
Šias nuostatas kartu su rinkimų programos preambule bei kita informacija galima rasti ką tik startavusiame puslapyje www.darnilietuva.lt. Svetainėje taip pat bus galima susipažinti su visais LVŽS kandidatais, Seimo rinkimų kampanijos naujienomis, tapti sąjungos savanoriu ar rėmėju.

Kviečiame apsilankyti: www.darniLietuva.lt

 

2016-09-23 | Kviečiame į LR Seimą rinkti darbštų ir sąžiningą kandidatą – ALFREDĄ STASĮ NAUSĖDĄ


Spalio 9-ąją – rinkimai į Lietuvos Respublikos Seimą!

Plačiau...
 

2016-09-21 | Nuoširdus rūpestis ar provokacija?

Per Lietuvos nepriklausomybės dvidešimtmetį mūsų ūkyje įgyvendinta daug svarbių reformų, dėl kurių Lietuvos ekonomika iš pradžių gana sparčiai augo. Vėliau dėl krizės augimas sulėtėjo, o jai pasibaigus vis dar nesugrįžo į tą patį lygį. Akivaizdu, kad tam reikalingas naujas postūmis, kurį galėtų suteikti ir daug efektyvesnis viešasis sektorius.

Plačiau...
 

2016-09-21 | Pasiūlymai efektyvesniam viešajam sektoriui

Per Lietuvos nepriklausomybės dvidešimtmetį mūsų ūkyje įgyvendinta daug svarbių reformų, dėl kurių Lietuvos ekonomika iš pradžių gana sparčiai augo. Vėliau dėl krizės augimas sulėtėjo, o jai pasibaigus vis dar nesugrįžo į tą patį lygį. Akivaizdu, kad tam reikalingas naujas postūmis, kurį galėtų suteikti ir daug efektyvesnis viešasis sektorius.

Plačiau...
 

2016-09-17 | LVŽS pristatė rinkimų programą ir kandidatus į ministrus

Šiandien Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis kartu su LVŽS sąrašo lyderiu Sauliumi Skverneliu pristatė partijos rinkimų programą ir kandidatus į Vyriausybės narius.

Plačiau...
 

2016-09-17 | Šilutėje duris atvėrė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos rinkimų štabas

Rugsėjo 14 d.  duris atvėrė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidato į Lietuvos Respublikos Seimą Alfredo Stasio Nausėdos rinkimų štabas.

Plačiau...
 

2016-09-01 | Su Mokslo ir žinių diena!


Nuoširdžiausi sveikinimai – LR Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto narė Rima Baškienė

Plačiau...
 

2016-08-23 | R. Baškienės sveikinimas Baltijos kelio diena

Mielieji, kasmet minint Baltijos kelio sukaktį iškyla ryškūs prisiminimai apie tuomet išgyventą nuoširdų tikėjimą Laisve ir Nepriklausomybe, pasididžiavimą savo Tėvyne ir ją mylinčiais žmonėmis. Baltijos kelias tapo unikaliu istoriniu vienybės simboliu.

Plačiau...
 

2016-08-12 | Žaliųjų žygis: nuo tragiškų dviračių takų iki šauniai puoselėjamos bendruomeniškumo dvasios

Žaliųjų ekologinis Valstiečių ir žaliųjų žygis per Lietuvą prasidėjo rugpjūčio 8-ąją iš Vilniaus Justiniškių mikrorajono ir finišuos Punske, Lenkijoje rugpjūčio 14 dieną.

Plačiau...
 

2016-08-10 | Neadekvatus darbo užmokestis. Ar tikrai Lietuvos verslas „čia nei prie ko“?

Dar kovą EBPO paskelbtose išvadose akcentuojama, kad  pajamų nelygybė ir skurdo lygis Lietuvoje yra aukšti, pasitenkinimas darbu ir gyvenimo sąlygomis yra žemas, o socialinės paramos efektyvumas nėra pakankamas, kad sumažintų skurdo lygį.

Plačiau...
 

2016-08-06 | Valstybės tarnybos reforma: atleisti ar keisti

Mažinti valdininkų skaičių sutaupant milijardus biudžeto lėšų – skamba labai patraukliai, atrodo gražu ir paprasta. Tačiau ne paslaptis, kad absoliučiai visų galvų kapojimais grįstų pertvarkų rezultatas vienodas – dvigubai išsipučiantis biurokratinis aparatas.

Plačiau...
 

2016-08-06 | Žaliasis žygis per Lietuvą: dviračio kultūra, gimtinės pažinimas ir ekologiniai sprendimai

Naujas žaliųjų ekologijos ir etnokultūros žygis dviračiais pradedamas rugpjūčio 8 d.
Šiais metais maršrutas nusidrieks Dzūkijos regiono link. Kelionės tikslas – geriau pažinti krašto ekologinę būklę, patirti kraštovaizdžio grožį, perprasti regiono tradicijas ir padėti išspręsti atrastas problemas.

Plačiau...
 

2016-07-25 | Žalieji paragino Vilniaus rajono valdžią aptverti mirtį nešantį tvenkinį

Justiniškių pašonėje – Zujūnų seniūnijos Antežerių kaimo gyventojus ilgai neramino  sklype Žalioji g. 22 tyvuliuojantis karjero telkinys, tapęs pavojingais spąstais ir nusinešęs mažiausiai dvi gyvybes.

Plačiau...
 

2016-07-19 | Valstiečių ir žaliųjų sąjungos turas per Lietuvą.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos keliami  kandidatai į LR Seimą pradėjo susitikimų turą su Lietuvos gyventojais. „Pasikinkę“ mobilųjį biurą, kandidatai startavo Kelmės - Šiaulių rinkimų apygardoje.

Plačiau...
 

2016-07-15 | R. Karbauskis pristatė savo komandą Kaune ir pasirinko rinkimų apygardą

Šiandien, liepos 12 dieną, Kaune vykusioje spaudos konferencijoje Ramūnas Karbauskis paskelbė, kad kandidatuos Kauno Šilainių vienmandatėje apygardoje. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis taip pat pristatė ir kitus Kauno kandidatus.

Plačiau...
 
 
LVŽS sąskrydyje – ir darbai, ir pramogos

article thumbnail Liepos 23 dieną, šeštadienį, Naisiuose (Šiaulių rajonas) rengiamas kasmetinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) sąskrydis.
Plačiau

Gegužės 17 d. kviečiame į susitikimą Panevėžyje !

article thumbnail Gegužės 17 d. kviečiame į susitikimą Panevėžyje !
Plačiau

Noriu gauti LVLS naujienas el. paštu:

Kas jums yra gandras? 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.
Pamėnkalnio g. 26, Vilnius, tel. 8 5 2120821, fax. 8 5 2120822, Mob. tel.+37060685573
El. Paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų