LVŽS rinkimų naujienos - naujame puslapyje www.darniLietuva.ltLietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) skelbia svarbiausias nuostatas, kurios taps pagrindu šiuo metu rengiamai Vyriausybės programai.
Šias nuostatas kartu su rinkimų programos preambule bei kita informacija galima rasti ką tik startavusiame puslapyje www.darnilietuva.lt. Svetainėje taip pat bus galima susipažinti su visais LVŽS kandidatais, Seimo rinkimų kampanijos naujienomis, tapti sąjungos savanoriu ar rėmėju.

Kviečiame apsilankyti: www.darniLietuva.lt

 

2016-10-13 | Popierinė aplinkosaugos lazda

Tarptautiniai įsipareigojimai. ES direktyvos. Nacionaliniai įstatymai. Įstatymų įgyvendinamieji aktai. Aplinkosauginiai standartai. Taigi visas šis srautas leidžiamas deklaruojant kilnų tikslą dėl žmogaus ir gamtos darnos. Teoriškai visuomenė ir verslas suvokia reikalavimų svarbą ir būtinybę tausoti gamtą.

Plačiau...
 

2016-10-06 | Mieli pamario krašto gyventojai,

kad ir kaip būtume nusivylę dabartine ekonomine, socialine padėtimi Lietuvoje, tačiau mes privalome ateiti Seimo rinkimų dieną prie balsadėžės ir pareikšti savo valią. Išrinksime Seimo narius, kurie darys įtaką mūsų gyvenimui ateinančius ketverius metus.

Plačiau...
 

2016-09-30 | Europai dažantis žaliai, metas ir Lietuvai žalėti

Politiniai judėjimai arba tiesiog sambūriai, nukreipti ginti aplinką nuo ją žlugdančių projektų arba reikalaujančių dermės su gamta, Lietuvoje buvo nuolat slopinami.

Plačiau...
 

2016-09-30 | Ligšiolinė politika – atliekų tvarkymas yra tik „reikalas“

Tarp valstybės valdymo, kontrolės institucijų ir struktūrų – daugybė, kurių steigimo įstatuose ir pareigybių aprašymuose išdidžiai deklaruojama pareiga saugoti gamtą, rūpinantis ja. Bet sostinėje eilinį kartą atliekų tema tapa skauduliu.

Plačiau...
 

2016-09-23 | Kviečiame į LR Seimą rinkti darbštų ir sąžiningą kandidatą – ALFREDĄ STASĮ NAUSĖDĄ


Spalio 9-ąją – rinkimai į Lietuvos Respublikos Seimą!

Plačiau...
 

2016-09-21 | Nuoširdus rūpestis ar provokacija?

Per Lietuvos nepriklausomybės dvidešimtmetį mūsų ūkyje įgyvendinta daug svarbių reformų, dėl kurių Lietuvos ekonomika iš pradžių gana sparčiai augo. Vėliau dėl krizės augimas sulėtėjo, o jai pasibaigus vis dar nesugrįžo į tą patį lygį. Akivaizdu, kad tam reikalingas naujas postūmis, kurį galėtų suteikti ir daug efektyvesnis viešasis sektorius.

Plačiau...
 

2016-09-21 | Pasiūlymai efektyvesniam viešajam sektoriui

Per Lietuvos nepriklausomybės dvidešimtmetį mūsų ūkyje įgyvendinta daug svarbių reformų, dėl kurių Lietuvos ekonomika iš pradžių gana sparčiai augo. Vėliau dėl krizės augimas sulėtėjo, o jai pasibaigus vis dar nesugrįžo į tą patį lygį. Akivaizdu, kad tam reikalingas naujas postūmis, kurį galėtų suteikti ir daug efektyvesnis viešasis sektorius.

Plačiau...
 

2016-09-17 | LVŽS pristatė rinkimų programą ir kandidatus į ministrus

Šiandien Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis kartu su LVŽS sąrašo lyderiu Sauliumi Skverneliu pristatė partijos rinkimų programą ir kandidatus į Vyriausybės narius.

Plačiau...
 

2016-09-17 | Šilutėje duris atvėrė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos rinkimų štabas

Rugsėjo 14 d.  duris atvėrė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidato į Lietuvos Respublikos Seimą Alfredo Stasio Nausėdos rinkimų štabas.

Plačiau...
 

2016-09-01 | Su Mokslo ir žinių diena!


Nuoširdžiausi sveikinimai – LR Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto narė Rima Baškienė

Plačiau...
 

2016-08-23 | R. Baškienės sveikinimas Baltijos kelio diena

Mielieji, kasmet minint Baltijos kelio sukaktį iškyla ryškūs prisiminimai apie tuomet išgyventą nuoširdų tikėjimą Laisve ir Nepriklausomybe, pasididžiavimą savo Tėvyne ir ją mylinčiais žmonėmis. Baltijos kelias tapo unikaliu istoriniu vienybės simboliu.

Plačiau...
 

2016-08-12 | Žaliųjų žygis: nuo tragiškų dviračių takų iki šauniai puoselėjamos bendruomeniškumo dvasios

Žaliųjų ekologinis Valstiečių ir žaliųjų žygis per Lietuvą prasidėjo rugpjūčio 8-ąją iš Vilniaus Justiniškių mikrorajono ir finišuos Punske, Lenkijoje rugpjūčio 14 dieną.

Plačiau...
 

2016-08-10 | Neadekvatus darbo užmokestis. Ar tikrai Lietuvos verslas „čia nei prie ko“?

Dar kovą EBPO paskelbtose išvadose akcentuojama, kad  pajamų nelygybė ir skurdo lygis Lietuvoje yra aukšti, pasitenkinimas darbu ir gyvenimo sąlygomis yra žemas, o socialinės paramos efektyvumas nėra pakankamas, kad sumažintų skurdo lygį.

Plačiau...
 

2016-08-06 | Valstybės tarnybos reforma: atleisti ar keisti

Mažinti valdininkų skaičių sutaupant milijardus biudžeto lėšų – skamba labai patraukliai, atrodo gražu ir paprasta. Tačiau ne paslaptis, kad absoliučiai visų galvų kapojimais grįstų pertvarkų rezultatas vienodas – dvigubai išsipučiantis biurokratinis aparatas.

Plačiau...
 
 
LVŽS sąskrydyje – ir darbai, ir pramogos

article thumbnail Liepos 23 dieną, šeštadienį, Naisiuose (Šiaulių rajonas) rengiamas kasmetinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) sąskrydis.
Plačiau

Gegužės 17 d. kviečiame į susitikimą Panevėžyje !

article thumbnail Gegužės 17 d. kviečiame į susitikimą Panevėžyje !
Plačiau

Noriu gauti LVLS naujienas el. paštu:

Kas jums yra gandras? 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.
Pamėnkalnio g. 26, Vilnius, tel. 8 5 2120821, fax. 8 5 2120822, Mob. tel.+37068627469
El. Paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų