LVŽS rinkimų naujienos - naujame puslapyje www.darniLietuva.ltLietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) skelbia svarbiausias nuostatas, kurios taps pagrindu šiuo metu rengiamai Vyriausybės programai.
Šias nuostatas kartu su rinkimų programos preambule bei kita informacija galima rasti ką tik startavusiame puslapyje www.darnilietuva.lt. Svetainėje taip pat bus galima susipažinti su visais LVŽS kandidatais, Seimo rinkimų kampanijos naujienomis, tapti sąjungos savanoriu ar rėmėju.

Kviečiame apsilankyti: www.darniLietuva.lt

 

2017-01-13 | Kiekvieno Lietuvos piliečio prisiminimai apie tą 1991-ųjų sausio vakarą truputį skiriasi.

Kiekvieno Lietuvos piliečio prisiminimai apie tą 1991-ųjų sausio vakarą truputį skiriasi. Tačiau vienas dalykas mus vienija – tai sumišusi viltis ir nerimas. Ta lemtinga šimtmečio akimirka, kai tikėjimas laimėjo prieš plieną, o širdys ir meilė sustabdė tankus. Vėl ir vėl sugrįžkime į tą vakarą, savo pačių, brolių ir sesių, tėvų ir motinų pavyzdžiuose raskime atsakymus ir šiandienos iššūkiams!

Plačiau...
 

2017-01-11 | Sostinės transporto problemoms apnuoginus valstybės politikos ydas Seime siūloma steigti šakinę Darnios plėtros komisiją

LR Seime ketinama steigti Darnios plėtros komisiją dabartinės Energetikos komisijos pagrindu. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininko pavaduotojas, LR Seimo narys Tomas Tomilinas reaguodamas į viešojo transporto problemas Vilniuje pasiūlė performuoti LR Seimo Energetikos komisiją į Darnios plėtros komisiją.

Plačiau...
 

2017-01-11 | V.Vingrienė Lietuvos gynėjams siūlo dengti pusę socialinio būsto nuomos

Seimo narė Virginija Vingrienė įregistravo įstatymo projektą, kuriuo siūlo nustatyti, jog nukentėjusiesiems nuo 1991 metų sausio 11-13 dienomis ir po to vykdytos SSRS agresijos bei jų šeimoms būtų kompensuojama 50 proc. išlaidų socialinio būsto nuomai.

Plačiau...
 

2017-01-05 | Kauno regiono savivaldybės samdo „uostytojus“

Seimo Aplinkos komiteto posėdyje apsvarstytas Kauno regiono mechaninio biologinio apdorojimo įrenginių, tiksliau – komunalinių atliekų rūšiavimo klausimas. Iki šiol maniau, kad savivaldybės, numatydamos pramoninės veiklos sąlygas, kriterijus, apribojimus siekia darnos tarp visuomenės interesų, aplinkos ir verslo.

Plačiau...
 

2016-12-22 | Ramūno Karbauskio sveikinimas


Ramūno Karbauskio sveikinimas

Plačiau...
 

2016-12-22 | M. Puidokas. Pirkti gynybai turime kartu su kaimynais

Trijų Baltijos valstybių parlamentarų delegacija Vašingtone ne tik susitiko su aukšto lygio JAV valstybės atstovais, bet ir išgirdo dvi konkrečias žinias. Pirmoji – mandagus priminimas apie tai, jog 2 procentai yra ne tik garbės reikalas. Antroji – jog gynybą plėtoti kaimynams nesiderinant tarpusavyje būtų klaida.

Plačiau...
 

2016-12-06 | Puidokas: LVŽS pergalės receptas

Atslūgus rinkiminėms aistroms pats metas pasidalinti įžvalgomis, koks iš tiesų buvo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pergalės receptas. Apie tai jau daug kalbėjo politologai, apžvalgininkai, kitų partijų atstovai – metas pasisakyti ir tiems, kurie matė viską „iš vidaus“.

Plačiau...
 

2016-12-06 | Avarinės būklės Kauno botanikos sodą siūloma gelbėti valstybės lėšomis

Kauniečiai labai myli ir vertina Aleksote veikiantį Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Kauno botanikos sodą, tačiau apleisti sodo pastatai – skaudulys, kurį bus siekiama sutvarkyti pasitelkus valstybės investicijas.

Plačiau...
 

2016-12-06 | Mindaugas Puidokas: Prioritetas – Lietuvos užsienio politikos tęstinumas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga – nauja politinė jėga, kuri pabudino visuomenę iš letargo miego. Vieni mus vadina naujokais, kiti iškilusiais lyderiais, diskusijos šalyje netyla. LVŽS pergalė Seimo rinkimuose labiausiai žiniasklaidoje aptarinėjama tema, apie kurią iškyla daug klausimų.

Plačiau...
 

2016-12-02 | Seimo narys Ramūnas Karbauskis: „Kodėl rūpestis žmogaus gyvybės apsauga vadinamas ekstremizmu?“

Po vakar Seime įregistruoto Pagalbinio apvaisinimo įstatymo pataisų kilo nepasitenkinimo banga. Keista, jog kai kuriose publikacijose apie pateiktas įstatymo pataisas net nepabandyta išklausyti pataisų iniciatorių.

Plačiau...
 

2016-11-25 | Seimo LVZS frakcijos narys Zenonas Streikus


Pasitinkant naująją darbo savaitę, kviečiu prisiminti, jog šiuolaikiškas žmogus perpildytas informacija ir kontaktais. Svarbiausia visame šiame – neprarasti kontakto su pačiu savimi.

Seimo LVZS frakcijos narys Zenonas Streikus

 

2016-11-24 | Derliaus šventėje dalyvavę Seimo nariai pagerbė geriausius Panevežio rajono žemės ūkio darbuotojus

Lapkričio 18 dieną Panevėžio kino centre „Garsas“ vyko tradicinė, jau 21-oji, šventė „Derlius 2016“, skirta pagerbti žemės ūkio darbuotojus ir padėkoti jiems už nuoširdų sąžiningą darbą, meilę savo profesijai, ištikimybę žemei bei gimtajam kraštui.

Plačiau...
 

2016-11-22 | V. Pranckietis – Seimo Pirmininkas


Seimas, vadovaudamasis Seimo statutu, nutarė išrinkti Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininku LVŽS narį Viktorą Pranckietį.

Plačiau...
 

2016-11-22 | S. Skvernelis paskirtas Ministru Pirmininku

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija ir atsižvelgdama į Seimo pritarimą, paskyrė buvusį LVŽS sąrašo lyderį Saulių Skvernelį ministru pirmininku.

Plačiau...
 
 
Sausio 7 d. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos suvažiavimas

article thumbnail Š. m. sausio 7 d. Kauno sporto halėje (Perkūno al. 5, Kaunas) rengiamas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos XI ataskaitinis rinkiminis suvažiavimas.
Plačiau

LVŽS sąskrydyje – ir darbai, ir pramogos

article thumbnail Liepos 23 dieną, šeštadienį, Naisiuose (Šiaulių rajonas) rengiamas kasmetinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) sąskrydis.
Plačiau

Noriu gauti LVLS naujienas el. paštu:

Kas jums yra gandras? 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.
Pamėnkalnio g. 26, Vilnius, tel. 8 5 2120821, fax. 8 5 2120822
El. Paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų