2017-10-23 | Pacientų priemokos vaistams sumažėjo daugiau nei 20 procentų

Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) atlikta analizė rodo, kad įgyvendinus užsibrėžtus kainų mažinimo tikslus, pacientų priemokų suma sumažėjo net 21 proc., lyginant rugsėjo mėnesį su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu.

Plačiau...
 

2017-10-20 | Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas K. Mažeika: savavališkos statybos – vis dar gana dažnos

Seimo Aplinkos apsaugos komitetas atliko parlamentinę kontrolę savavališkų statybų prevencijos, tyrimo ir teritorijų planavimo bei statybos valstybinės priežiūros srityje.

Plačiau...
 

2017-10-19 | Atkurtos Lietuvos šimtmečio biudžete – deramas dėmesys krašto gynybai ir socialinės atskirties mažinimui

Seimui pateiktas 2018 metų valstybės biudžeto projektas. Pagrindiniai projekto prioritetai – skurdo mažinimas, stiprinama krašto gynyba, verslumo ir investicijų skatinimas, daugiau savivaldybių finansinio savarankiškumo.

Plačiau...
 

2017-10-19 | Rastas kompromisinis sprendimas dėl medikų darbo užmokesčio didinimo

Medikų darbo užmokestis bus didinamas iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto rezervo lėšų. Už tai balsavo dauguma sveikatos apsaugos ministro sudarytos darbo grupės narių, š. m. spalio 17 d. susirinkusių į pirmąjį savo posėdį. Jame buvo diskutuota dėl PSDF rezervo lėšų paskirstymo ir prioritetų.

Plačiau...
 

2017-10-18 | Darbą pradėjo laikinoji tyrimo komisija dėl Lietuvos rinkai tiekiamų galimai žemesnės kokybės maisto produktų

Į pirmąjį posėdį susirinko Seimo laikinoji tyrimo komisija dėl Lietuvos Respublikos rinkai tiekiamų galimai žemesnės kokybės maisto produktų. Komisijai pavesta ištirti, kodėl Lietuvos vartotojams siūlomi produktai galimai yra prastesnės kokybės.

Plačiau...
 

2017-10-18 | T. Tomilinas. Dar kartą apie žemės pardavimą, arba kodėl pjauti reikia tik devynis kartus pamatavus

„Skubų darbą velnias gaudo“ – tokia liaudies išmintimi norėčiau iliustruoti intensyviai vykstančią, bet visuomenei menkai matomą specialistų ir suinteresuotų pusių diskusiją dėl žemės ūkio paskirties žemės pardavimo saugiklių.

Plačiau...
 

2017-10-17 | Siūlomi pakeitimai prisidės kuriant regioninę gamtinių dujų rinką

Seimas po svarstymo pritarė energetikos įstatymų pakeitimams, kuriais numatoma supaprastinti leidimų išdavimo tvarką gamtinių dujų tiekėjams.

Plačiau...
 

2017-10-17 | Dėl energijos tiekėjo kaltės susidariusias nepriemokas bus galima skaičiuoti tik už du mėnesius

Seimas po pateikimo pritarė Energetikos ministerijos siūlymui nustatyti, kad nepriemokos už suvartotą energiją, kurios susidarė ne dėl vartotojo, o dėl energijos tiekėjo kaltės, galėtų būti skaičiuojamos ne daugiau nei už du mėnesius, neskaičiuojant delspinigių.

Plačiau...
 

2017-10-14 | V. Vingrienė. Kodėl raštas „eina“ 20 darbo dienų, nors užtektų ir pusės tiek?

Viešojo administravimo įstatyme nustatyta, kad administracinė procedūra turi būti baigta, o jos sprendimas priimtas per 20 darbo dienų nuo jos pradžios.

Plačiau...
 

2017-10-10 | Tas pats, bet kitas produktas: ar lietuviai prastesni už kitus europiečius?

Seime sudaryta laikinoji tyrimo komisiją, kuriai pavesta ištirti, kodėl Lietuvos vartotojams siūlomi produktai galimai yra prastesnės kokybės, kai sudedamosios medžiagos yra arba kokybiškų originalių medžiagų pakaitalai, arba apskritai kelia grėsmę piliečių sveikatai.

Plačiau...
 

2017-10-10 | Siūloma didinti loterijų ir lošimų mokestį visoms azartinių lošimų grupėms

Seimo nariai Laimutė Matkevičienė, Darius Kaminskas, Asta Kubilienė, Raimundas Martinėlis ir Petras Nevulis įregistravo Loterijų ir lošimų mokesčio įstatymo pakeitimo projektą, kuriuo siūlo 4–8 procentiniais punktais didinti efektyvų mokesčio tarifą (sumokėto mokesčio dalis nuo lošėjų statomų sumų ir lošėjams faktiškai išmokėtų laimėjimų skirtumo) skirtingoms azartinių lošimų rūšims.

Plačiau...
 

2017-10-05 | Sveikiname su tarptautine mokytojų diena!

Tarptautinės mokytojų dienos proga dėkojame visiems mokytojams už atsidavimą darbui ir teikiamą pažinimo džiaugsmą. Su Jūsų švente, mieli pedagogai!

Plačiau...
 

2017-10-04 | Siūloma lankstesnė visų mokslo patikrintų narkotinių ir psichotropinių medžiagų naudojimo tvarka

Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis, frakcijos nariai Aurelijus Veryga ir Agnė Širinskienė įregistravo Narkotinių ir psichotropinių medžiagų kontrolės bei Farmacijos įstatymų pataisas, kuriomis siūlo įteisinti vaistų, pagamintų iš iki šiol draustų narkotinių ir psichotropinių medžiagų, vartojimą Lietuvoje.

Plačiau...
 

2017-10-03 | Po rajonus važinėsiančioje mobilioje laboratorijoje – nemokamas vyrų kraujo tikrinimas dėl prostatos vėžio

Lietuvos sergančiųjų prostatos vėžiu draugija atnaujina ilgalaikį projektą „Saugokime vyrus“, kurio metu gyventojai į savo gyvenamąją vietovę atvykusioje mobilioje laboratorijoje gali atlikti PSA (vyrų prostatos antigeno) tyrimą. Tai vienas iš dažniausiai naudojamų kraujo tyrimų nustatant prostatos vėžio požymius.

Plačiau...
 

2017-10-02 | LVŽS frakcijos Kauno Seimo nariai interesantus priima naujose patalpose

Laikinojoje sostinėje atidarytas naujasis LVŽS frakcijos Seimo narių Kauno biuras. Čia, apygardų dienomis interesantus priima Lietuvos Respublikos Seimo nariai: Ramūnas Karbauskis, prof. dr. Aurelijus Veryga, dr. Mindaugas Puidokas, Rūta Miliūtė, Aušra Papirtienė, Gediminas Vasiliauskas, Lauras Stacevičius ir jų padėjėjai.

Plačiau...
 
 
Konferencija "Paveldas ir inovacijos: regionų ekonominio atsigavimo perspektyvos"

article thumbnailEuropos Parlamento nario B. Ropės organizuojama Konferencija Panevėžyje - "Paveldas ir inovacijos: regionų ekonominio atsigavimo perspektyvos".
Plačiau

Sąjungos nariai susitiko Naisiuose

article thumbnail2017 m. liepos 22 d., šeštadienį, Naisiuose, Šiaulių rajone, vyko Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narių vasaros sąskrydis.
Plačiau

Noriu gauti LVŽS naujienas el. paštu:

Kas jums yra gandras? 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.
Pamėnkalnio g. 26, Vilnius, tel. 8 5 2120821
El. Paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų