2016-07-19 | Valstiečių ir žaliųjų sąjungos turas per Lietuvą.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos keliami  kandidatai į LR Seimą pradėjo susitikimų turą su Lietuvos gyventojais. „Pasikinkę“ mobilųjį biurą, kandidatai startavo Kelmės - Šiaulių rinkimų apygardoje.

Plačiau...
 

2016-07-15 | R. Karbauskis pristatė savo komandą Kaune ir pasirinko rinkimų apygardą

Šiandien, liepos 12 dieną, Kaune vykusioje spaudos konferencijoje Ramūnas Karbauskis paskelbė, kad kandidatuos Kauno Šilainių vienmandatėje apygardoje. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis taip pat pristatė ir kitus Kauno kandidatus.

Plačiau...
 

2016-07-15 | Vaikų namuose augęs režisierius Robertas Šarknickas: ar žinote, kaip jiems svarbu ką nors apsikabinti?

Vaikystė. Visi esame ją išgyvenę ir visi ją puikiai prisimename, ir, pasirodo, kad prisimename ne tik nuo ketverių metų. Mokslininkai teigia, kad mūsų smegenys prisimena viską… Ir tie prisiminimai ypač svarbūs. Būtent jie formuoja mūsų asmenybes.

Plačiau...
 

2016-07-14 | Verslo bendruomenė susitiko su Kauno LVŽS kandidatais Seimo rinkimuose

Liepos 12 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenės nariai susitiko su LVŽS kandidatais Seimo rinkimuose Kaune. Diskusijoje su verslo atstovais dalyvavo LVŽS sąrašo Kaune vienmandatininkai: Ramūnas Karbauskis,  prof. Aurelijus Veryga, doc. dr. Mindaugas Puidokas, žurnalistė, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viešųjų ryšių vadovė Audronė Jankuvienė.

Plačiau...
 

2016-07-13 | LVŽS: Miškais privalo rūpintis miškininkai, todėl tam reikės ir privačių girininkijų

Dažnai ieškoma paralelių tarp žemės ir miškų ūkio, tačiau ne iš to galo. Kartais norima miškus tiesiog pjauti ir sėti. Kaip rugius. Bet jei žemės ūkio modelį miškams pritaikytume ne taip tiesmukai ir drastiškai, tai net ir privatūs miškai galėtų tapti darnios miškininkystės pavyzdžiu. Norėdamas ūkininkauti turi turėti žemės ir ūkininko pažymėjimą, t.y. tapti tikru ūkininku.

Plačiau...
 

2016-07-11 | Bronius Markauskas: kodėl viceministrei susopo galvą dėl tuštėjančių Lietuvos sodybų?

Nuo pat pirmųjų atkurtos Lietuvos nepriklausomybės dienų pasirinkau ūkininkavimo kelią. Ketvirtį amžiaus Klaipėdos rajone vystau pienininkystės ūkį. Didžiuojuosi, jog šiuo metu mano rankomis sukurtame ūkyje - 70 melžiamų karvių ir 40 galvijų prieauglio. Visą šį laiką tikrai ne iš šalies stebėjau vykstančius procesus žemės ūkyje ir kaime.

Plačiau...
 

2016-07-07 | R. Baškienė. Siekiant kilnių tikslų neturime apsunkinti neįgaliųjų ir juos globojančiųjų

Seimo narė Rima Baškienė ne tik Vyriausybės valandos Seime metu, bet ir raštiškai kreipėsi į Socialinės apsaugos ir darbo ministrę Algimantą Pabedinskienę.

Plačiau...
 

2016-07-06 | Gerbiamas LVŽS Pirmininke Ramūnai Karbauski, mieli kolegos ir bendražygiai,LVŽS Vilniaus skyriaus vardu noriu visus Jus pasveikinti su Mindaugo Karūnavimo - Valstybės diena.

Plačiau...
 

2016-06-27 | Ignalina šauniai atšventė 150-ąjį gimtadienį

Ežerų ir pušynų apsupty, nuostabiame gamtos kampelyje įsikūręs meilės legendos išaugintas Ignalinos miestas birželio 24-25 dienomis atšventė 150-ąjį gimtadienį.

Plačiau...
 

2016-06-22 | Seimo narė Rima Baškienė: „Kam svarbus dirbantis žmogus?“

Darbo kodeksas – svarbiausias darbo santykius reglamentuojantis dokumentas – neabejotinai paveiks daugelį dirbančiųjų.

Plačiau...
 

2016-06-14 | Penki žingsniai efektyvesnės šeimos politikos link

Lietuvoje pasiekėme demografinio nykimo ribą: Statistikos departamento duomenimis per nepriklausomybės laikotarpį gimstamumas tendencingai mažėjo: 1990 m. suminis gimstamumo rodiklis siekė 2; 2002 m. - 2005 m. jis siekė vos 1,27; 2014 m. šis rodiklis siekė 1,67.

Plačiau...
 

2016-06-14 | R. Karbauskis: Rūpestis planetos ir ateities kartų gerove – kasdienė pareiga

Žmogus šioje Žemėje gyvena tam, kad paliktų ją gražesnę, nei rado atėjęs. Ir tam tikrai neužtenka vienos Žemės dienos, kurios minėjimai nuvilnija per visą Lietuvą nuo kovo 20-osios iki balandžio 22-osios.

Plačiau...
 

2016-06-14 | Manipuliacijų išvargintai sveikatos apsaugos sistemai reikalingi pažangūs politikai

Preliminariame Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatų į LR Seimą sąraše yra Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorius Aurelijus Veryga.

Plačiau...
 

2016-06-14 | Povilas Urbšys: Žmogus turi būti valstybės politikos tikslas, o ne priemonė

Nors dažnai pabrėžiama, kad LVŽS turi tik vieną Seimo narę – gerbiamą Rimą Baškienę, tačiau faktiškai savo žmonių tautos atstovybėje turime daugiau, mat mažiausiai trys dabartiniai Seimo nariai dalyvaus ateinančiuose Seimo rinkimuose LVŽS sąraše.

Plačiau...
 

2016-06-14 | Tomas Tomilinas: Banknotai jau kaip Vokietijoje, tik retas jų turi

Atrodo, kad tragedija Kėdainiuose ir paskui ją sekusios kelios Daukanto aikštės komandos klaidos iš esmės pakeitė diskusijos dėl socialinės politikos klimatą Lietuvoje.

Plačiau...
 
 
LVŽS sąskrydyje – ir darbai, ir pramogos

article thumbnail Liepos 23 dieną, šeštadienį, Naisiuose (Šiaulių rajonas) rengiamas kasmetinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) sąskrydis.
Plačiau

Gegužės 17 d. kviečiame į susitikimą Panevėžyje !

article thumbnail Gegužės 17 d. kviečiame į susitikimą Panevėžyje !
Plačiau

Noriu gauti LVLS naujienas el. paštu:

Kas jums yra gandras? 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.
Pamėnkalnio g. 26, Vilnius, tel. 8 5 2120821, fax. 8 5 2120822, Mob. tel.+37060685573
El. Paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų