2017-09-20 | Valstybės įstaigoms nebereikės vėl pateikinėti duomenų, kurie jau yra valstybės registruose

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos nariai Saulius Skvernelis ir Virginijus Sinkevičius siūlo pakeisti Viešojo administravimo įstatymą (projektas Nr. XIIIP-1044(2), kad bendravimas tarp valstybės įstaigų ir į juos besikreipiančių piliečių būtų efektyvesnis.

Plačiau...
 

2017-09-19 | LVŽS – už lengvatinį 9 proc. PVM tarifą šildymui nuo spalio

Seimas ypatingos skubos tvarka pritarė Vyriausybės siūlymui laikinai – nuo spalio iki gruodžio pabaigos – grąžinti 9 proc. pridėtinės vertės mokesčio lengvatą centralizuotam šildymui.

Plačiau...
 

2017-09-19 | Kęstutis Mažeika. Apie vieningą valstybės poziciją aplinkosaugoje

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos savo rinkimų programoje žadėjo siekti, kad aplinkos apsaugos politika netaptų biurokratizmo šaltiniu, o tarnautų darnios aplinkos formavimo priemone.

Plačiau...
 

2017-09-15 | Seimo prioritetai ekonomikos ir energetikos srityse – VVĮ skaidrumas, energetikos strategija, profesinio mokymo pritaikymas verslo poreikiams

Ketvirtadienį Seimo Ekonomikos komiteto pirmininkas Virginijus Sinkevičius ir Energetikos komisijos pirmininkas Virgilijus Poderys pristatė svarbiausius Seimo rudens sesijos darbus – skaidrumo didinimą valstybės valdomose įmonėse, energetinio nepriklausomumo uždavinius ir švietimo profesinio mokymo sistemos pokyčius pagal verslo ir regionų plėtros poreikius.

Plačiau...
 

2017-09-12 | Atveriamas dar vienas kelias pigesniems vaistams

Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcija vykdo pažadus skaidrinti farmacijos sektorių ir toliau mažina vaistinių preparatų kainas.

Plačiau...
 

2017-09-08 | Auganti šalies ekonomika – žmonių gerovės kėlimui

Sekmadienį prasidėsiančioje Seimo rudens sesijoje Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcija sieks daugiausia dėmesio skirti tiems klausimams, kurie sudarytų sąlygas augančios ekonomikos naudą nukreipti labiausiai socialiai pažeidžiamų grupių gerovės didinimui.

Plačiau...
 

2017-09-05 | Seime - dėmesys narkotikų bei tabako prevencijai

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos nariai (LVŽS) įregistravo Seimo nutarimo projektą, kuriuo Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas bus įpareigotas parengti Valstybinę narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės ir vartojimo prevencijos programą 2018–2028 metais.

Plačiau...
 

2017-09-04 | Kviečiame prenumeruoti mūsų naujienlaiškį


Kviečiame užsiprenumeruoti LVŽS naujienlaiškį, kuriame rasite aktualiausią informaciją, politikų nuomones ir komentarus bei kitas naujienas.

Plačiau...
 

2017-09-01 | Sveikinimas Mokslo ir žinių dienos proga


Visus mokytojus, dėstytojus, moksleivius, studentus ir jų tėvelius sveikiname Mokslo ir žinių dienos proga. Tegul šie mokslo metai būna palankūs naujoms idėjoms, abipusei pagarbai ir pažinimo džiaugsmui.

Plačiau...
 

2017-08-31 | Rudens sesijos planai aptarti su finansų ir socialinės apsaugos ir darbo ministrais

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcija tęsia pasiruošimą Seimo sesijai. Ketvirtadienį frakcijos posėdyje dalyvavo finansų ministras Vilius Šapoka ir socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, su kuriais aptartos priemonės rudenį imti spręsti skurdo problemas ir didinti paramą šeimoms.

Plačiau...
 

2017-08-22 | M. Puidokas. Ar Kaune turime teisę nesutikti su valdžios sprendimais?

Prasidėjęs masinis ir sunkiai suvokiamas žaliosios gamtos naikinimas palietė ne vieno kauniečio širdį, tame tarpe ir mano. Žiūrint į nukirstus medžius ir tuščias jų vietoje likusias vietas buvo sunku patikėti tokiu cinišku veiksmu.

Plačiau...
 

2017-08-07 | S. Malinauskas. G. Palucko planas partijai – populizmas nuo atsarginių suolo

Esu dėkingas kolegei Eglei Samoškaitei, kurios teksto „Kodėl S. Skvernelis nori būti panašus į A. Kubilių“ dėka turiu progą debiutuoti portale „Delfi“ ir pasidalinti savo įžvalgomis.

Plačiau...
 

2017-07-29 | M. Puidokas. Aukštasis mokslas – vieta, kur revoliucijos nepasiteisina

Universitetai tokie, kokie yra dabar, egzistuoti nebegali. Jiems būtina pertvarka. Sauliaus Skvernelio Vyriausybės programos įgyvendinimas - geriausia išeitis, nes siūloma veiksmų imtis ne rankų laužymu ir buldozerio principu, o diskusijomis ir įsiklausymų į universitetų bendruomenių nuomones.

Plačiau...
 

2017-07-28 | V. Sinkevičius. Kitoks kelių tvarkymo modelis taupys po 8,5 mln. eurų kasmet

Dar 2015 metais Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija pateikė rekomendacijas dėl Lietuvos valstybės valdomų įmonių valdymo ir išskyrė keturias sritis, kuriose būtina keistis: stiprinti turto koordinavimą, didinti valdybų nepriklausomumą, peržiūrėti įmonių teisines formas jas racionalizuojant, bent didesnėms nustatyti privalomus informacijos atskleidimo reikalavimus.

Plačiau...
 

2017-07-21 | Tomas Tomilinas: Reikia mažinti ne tik skurdą, bet ir nelygybę

Lietuva yra prasčiausia visoje Europos Sąjungoje pagal pastangas sumažinti turtinę nelygybę ir tas vertinimas suteiktas sisteminėms mūsų mokestinės, švietimo, sveikatos, socialinės ir darbo rinkos politikos sprendimams, suformuotiems dešimtmečiais.

Plačiau...
 
 
Konferencija "Paveldas ir inovacijos: regionų ekonominio atsigavimo perspektyvos"

article thumbnailEuropos Parlamento nario B. Ropės organizuojama Konferencija Panevėžyje - "Paveldas ir inovacijos: regionų ekonominio atsigavimo perspektyvos".
Plačiau

Sąjungos nariai susitiko Naisiuose

article thumbnail2017 m. liepos 22 d., šeštadienį, Naisiuose, Šiaulių rajone, vyko Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narių vasaros sąskrydis.
Plačiau

Noriu gauti LVŽS naujienas el. paštu:

Kas jums yra gandras? 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.
Pamėnkalnio g. 26, Vilnius, tel. 8 5 2120821
El. Paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų