LVŽS rinkimų naujienos - naujame puslapyje www.darniLietuva.ltLietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) skelbia svarbiausias nuostatas, kurios taps pagrindu šiuo metu rengiamai Vyriausybės programai.
Šias nuostatas kartu su rinkimų programos preambule bei kita informacija galima rasti ką tik startavusiame puslapyje www.darnilietuva.lt. Svetainėje taip pat bus galima susipažinti su visais LVŽS kandidatais, Seimo rinkimų kampanijos naujienomis, tapti sąjungos savanoriu ar rėmėju.

Kviečiame apsilankyti: www.darniLietuva.lt

 

2017-03-24 | LVŽS frakcijos pranešimas: LVŽS inicijuoja nacionalinį parlamentinių partijų susitarimą dėl emigracijos

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga kviečia atnaujinti nacionalinį parlamentinių partijų susitarimą dėl emigracijos ir inicijuoja naują šio dokumento pasirašymą.

Plačiau...
 

2017-03-23 | M. Puidokas. Romos sutarties 60 metų – nauja pradžia Europai: ar dar galime jaustis saugūs?

60 metų – tiek laiko jau skaičiuoja viena svarbiausių Europos Sąjungos sutarčių – Romos sutartis. Europos šalys susibūrusios bendrijon negrįžtamai pakeitė Europos kontinentą. Pakeitė tuo, kad jis tapo stipresnis, galingesnis ir patikimesnis laisviems žmonėms bei valstybėms.

Plačiau...
 

2017-03-21 | LVŽS frakcijos pranešimas žiniasklaidai: „K. Mažeika: medžioklės srityje pokyčiai būtini“

Seimas antradienį po pateikimo pritarė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos nario Kęstučio Mažeikos inicijuotam Medžioklės įstatymo pakeitimo įstatymo projektui, kuriuo keičiamos jau daugelį metų nusistovėjusios medžioklės taisyklės ir skaidrinama ši sritis.

Plačiau...
 

2017-03-21 | LVŽS frakcijos pranešimas žiniasklaidai: „Valdančioji koalicija tęs pradėtus darbus“

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos atstovai su koalicijos partneriais (Lietuvos socialdemokratų partija) aptarė artimiausių darbų planus ir sutarė dėl sklandesnio tarpusavio bendradarbiavimo.

Plačiau...
 

2017-03-14 | LVŽS frakcijos pranešimas: „Glaudus bendradarbiavimas tarp Seimo, Vyriausybės ir Prezidentūros leis priimti kokybiškus įstatymus“

Penktadienį prasidėjo Seimo pavasario Sesija, kurios metu bus siekiama teigiamų pokyčių socialinės politikos, sveikatos, švietimo, ekonomikos, saugumo ir kitose srityse. Sesijos darbotvarkė skirstoma į penkis pagrindinius prioritetus: darni, atsakinga ir sveika visuomenė; švietimo, kultūros ir mokslo kokybės bei efektyvumo didinimas; viešojo sektoriaus efektyvumo ir skaidrumo didinimas; darni ir konkurencinga ekonomikos plėtra bei saugi valstybė.

Plačiau...
 

2017-03-10 | Sveikinimas Kovo 11-osios proga

Mums, lietuviams, kovo 11-oji – galimybė gyventi laisvai. Būti vieningiems, augti kaip asmenybėms, ugdyti ir stiprinti patriotiškumo dvasią.
Tegu žodis „laisvė“ visada skamba mūsų širdyse, tegu šis jausmas išlaisvina mūsų troškimus ir idėjas bei  padeda mums visiems kartu kurti darnią Lietuvą.
Su Nepriklausomybės atkūrimo diena!

Plačiau...
 

2017-03-09 | Lietuvoje lankosi įtakinga Vokietijos Žaliųjų partijos narė Rebecca Harms

Ketvirtadienį, kovo 9 d., į Lietuvą  su darbo vizitu  atvyksta viena garsiausių Vokietijos žaliųjų partijos bei Europos Parlamento Žaliųjų/ELA frakcijos narių, buvusi frakcijos lyderė Rebecca Harms.

Plačiau...
 

2017-02-22 | Žiedo brolija, o kas dėl ekonomikos? Atliekų deginimo ir tvarkymo mįslės

Vilniuje bręsta naujas atliekų skandalas, dėl kurio beveik trečdaliui Lietuvos gyventojų vėl gali nutrūkti komunalinių atliekų tvarkymo paslaugos teikimas.

Plačiau...
 

2017-02-22 | Seimo narys J. Džiugelis susitiks su  socialinės apsaugos ir darbo ministru

Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos narys Justas Džiugelis ketvirtadienį, vasario 23 d., susitiks su socialinės apsaugos ir darbo ministru Linu Kukuraičiu aptarti socialinių įmonių reformos. Susitikime taip pat dalyvaus Seimo narės Aušra Maldeikienė ir Ingrida Šimonytė.

Plačiau...
 

2017-02-17 | Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pranešimas: LVŽS patikslino anglišką partijos pavadinimą

Nuo šiol Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga vartos tikslesnį pavadinimą -  „Lithuanian Farmers and Greens Union". Analogišką pavadinimą yra pasirinkusi ir kaimyninės Latvijos partija „Žaliųjų ir valstiečių sąjunga" („Union of Greens and Farmers").

Plačiau...
 

2017-02-16 | M. Puidokas: Vasario 16-oji – drąsus, vieningas ir patriotiškas tautos žingsnis į nepriklausomybę

Aisčių dvasia gyvuoja jau tūkstančius metų. Lietuvos istorija – turtinga svarbiomis ir pasididžiavimo vertomis datomis. Viena iš jų - 1918 metų vasario 16 diena. Praeities keliu grįžtant į šią datą, svarbu suvokti pasaulinį, istorinį kontekstą ir kaip tai įtakojo to meto įvykius mūsų šalyje.

Plačiau...
 

2017-02-16 | Sveikinimas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos proga

Sveikiname visus Lietuvos piliečius Valstybės atkūrimo dienos proga. Vasario 16-ąją sugrįžkime istorijos keliu atgal, pajuskime vieningumo, stiprybės ir susitelkimo dvasią, vedusią mūsų tėvynainius nepriklausomos Lietuvos link.

Plačiau...
 

2017-02-06 | Ar kalbėjimas apie dvasingumą yra prorusiškumas?

Eilinė spaudos konferencija „Dvasingumas – švietimo pertvarkos pagrindas“, kuri buvo skirta ketvirtosios prof. Jono Kievišo ir bendraautorių knygos apie dvasingumą  pristatymui, sulaukė nepagrįstų kaltinimų. Konferencijos kritikų teiginiai, eskaluojami vis naujame, net užsienio politikos kontekste,  šią konferenciją ir jos dalyvius pavertė neva „šlovinančiais V. Putino režimą“.

Plačiau...
 

2017-02-03 | Ekonomikos komiteto pirmininko susitikime su Verslo taryba - dėmesys smulkiam ir vidutiniam verslui

Seimo Ekonomikos komiteto pirmininkas Virginijus Sinkevičius susitiks su Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo taryba.
Per susitikimą numatoma aptarti smulkaus ir vidutinio verslo galimybes ir plėtrą, verslumo skatinimą, šešėlinę ekonomiką, kokių priemonių būtina imtis norint mažinti skurdą šalyje, ombudsmeno verslui idėją.

Plačiau...
 
 
XI-ajame LVŽS suvažiavime priimtos rezoliucijos

article thumbnail Skelbiame 2017 m. sausio 7 d. vykusiame LVŽS XI-ajame suvažiavime priimtas rezoliucijas.
Plačiau

Sausio 7 d. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos suvažiavimas

article thumbnail Š. m. sausio 7 d. Kauno sporto halėje (Perkūno al. 5, Kaunas) rengiamas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos XI ataskaitinis rinkiminis suvažiavimas.
Plačiau

Noriu gauti LVLS naujienas el. paštu:

Kas jums yra gandras? 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.
Pamėnkalnio g. 26, Vilnius, tel. 8 5 2120821, fax. 8 5 2120822
El. Paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų