2017-10-14 | V. Vingrienė. Kodėl raštas „eina“ 20 darbo dienų, nors užtektų ir pusės tiek?

Viešojo administravimo įstatyme nustatyta, kad administracinė procedūra turi būti baigta, o jos sprendimas priimtas per 20 darbo dienų nuo jos pradžios.

Plačiau...
 

2017-10-10 | Tas pats, bet kitas produktas: ar lietuviai prastesni už kitus europiečius?

Seime sudaryta laikinoji tyrimo komisiją, kuriai pavesta ištirti, kodėl Lietuvos vartotojams siūlomi produktai galimai yra prastesnės kokybės, kai sudedamosios medžiagos yra arba kokybiškų originalių medžiagų pakaitalai, arba apskritai kelia grėsmę piliečių sveikatai.

Plačiau...
 

2017-10-10 | Siūloma didinti loterijų ir lošimų mokestį visoms azartinių lošimų grupėms

Seimo nariai Laimutė Matkevičienė, Darius Kaminskas, Asta Kubilienė, Raimundas Martinėlis ir Petras Nevulis įregistravo Loterijų ir lošimų mokesčio įstatymo pakeitimo projektą, kuriuo siūlo 4–8 procentiniais punktais didinti efektyvų mokesčio tarifą (sumokėto mokesčio dalis nuo lošėjų statomų sumų ir lošėjams faktiškai išmokėtų laimėjimų skirtumo) skirtingoms azartinių lošimų rūšims.

Plačiau...
 

2017-10-05 | Sveikiname su tarptautine mokytojų diena!

Tarptautinės mokytojų dienos proga dėkojame visiems mokytojams už atsidavimą darbui ir teikiamą pažinimo džiaugsmą. Su Jūsų švente, mieli pedagogai!

Plačiau...
 

2017-10-04 | Siūloma lankstesnė visų mokslo patikrintų narkotinių ir psichotropinių medžiagų naudojimo tvarka

Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis, frakcijos nariai Aurelijus Veryga ir Agnė Širinskienė įregistravo Narkotinių ir psichotropinių medžiagų kontrolės bei Farmacijos įstatymų pataisas, kuriomis siūlo įteisinti vaistų, pagamintų iš iki šiol draustų narkotinių ir psichotropinių medžiagų, vartojimą Lietuvoje.

Plačiau...
 

2017-10-03 | Po rajonus važinėsiančioje mobilioje laboratorijoje – nemokamas vyrų kraujo tikrinimas dėl prostatos vėžio

Lietuvos sergančiųjų prostatos vėžiu draugija atnaujina ilgalaikį projektą „Saugokime vyrus“, kurio metu gyventojai į savo gyvenamąją vietovę atvykusioje mobilioje laboratorijoje gali atlikti PSA (vyrų prostatos antigeno) tyrimą. Tai vienas iš dažniausiai naudojamų kraujo tyrimų nustatant prostatos vėžio požymius.

Plačiau...
 

2017-10-02 | LVŽS frakcijos Kauno Seimo nariai interesantus priima naujose patalpose

Laikinojoje sostinėje atidarytas naujasis LVŽS frakcijos Seimo narių Kauno biuras. Čia, apygardų dienomis interesantus priima Lietuvos Respublikos Seimo nariai: Ramūnas Karbauskis, prof. dr. Aurelijus Veryga, dr. Mindaugas Puidokas, Rūta Miliūtė, Aušra Papirtienė, Gediminas Vasiliauskas, Lauras Stacevičius ir jų padėjėjai.

Plačiau...
 

2017-09-28 | Sveikiname kolegas Vokietijoje!

Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcija pasveikino kolegas – Vokietijos žaliųjų partiją (Bündnis 90/Die Grünen) – sėkmingai pasirodžius 2017 m. federaliniuose Vokietijos rinkimuose.

Plačiau...
 

2017-09-28 | Seime siūlomas parlamentinis tyrimas dėl prastesnės kokybės maisto produktų Lietuvos vartotojams

Seimo Valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos nariai registravo Seimo nutarimo projektą, kuriuo siūloma sudaryti laikinąją tyrimo komisiją dėl vartotojams Lietuvoje teikiamų galimai žemesnės kokybės maisto produktų.

Plačiau...
 

2017-09-28 | Penktadaliu didėja valstybės išmoka tėvų alimentų nesulaukiantiems vaikams

Ketvirtadienį Seime planuojama priimti Vaikų išlaikymo fondo ir kitų susijusių įstatymų pakeitimus, kurie keičia jau beveik dešimtmetį veikiančio „alimentų“ fondo tvarką – 20 procentų didėja išmokos vaikams, o fondo administravimas ir tėvų skolų išieškojimas perduodamas Valstybiniam socialinio draudimo fondui („Sodrai“).

Plačiau...
 

2017-09-26 | Bus užtikrinta pagrindinė kovos prieš korupciją sąlyga – rimta valstybės apsauga pranešėjams

Antradienį Seimui teikiamas Pranešėjų apsaugos įstatymo projektas, kuriuo siekiama deramai užtikrinti asmenų, pranešančių apie korupciją valstybėje, saugumą. Teisės aktu įtvirtinami pranešėjų apie korupciją apsaugos principai, nustatomas deramas valstybės apsaugos lygis.

Plačiau...
 

2017-09-21 | Trys įstatymai didins profsąjungų derybines galias

Ketvirtadienį Seime svarstomas įstatymų rinkinys, kuris gerokai padidins profesinių sąjungų derybines galias. Pakeitimai susiję su Profesinių sąjungų įstatymu, Valstybine darbo inspekcija ir administracinių bylų teisenos reglamentavimu.

Plačiau...
 

2017-09-20 | Valstybės įstaigoms nebereikės vėl pateikinėti duomenų, kurie jau yra valstybės registruose

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos nariai Saulius Skvernelis ir Virginijus Sinkevičius siūlo pakeisti Viešojo administravimo įstatymą (projektas Nr. XIIIP-1044(2), kad bendravimas tarp valstybės įstaigų ir į juos besikreipiančių piliečių būtų efektyvesnis.

Plačiau...
 

2017-09-19 | LVŽS – už lengvatinį 9 proc. PVM tarifą šildymui nuo spalio

Seimas ypatingos skubos tvarka pritarė Vyriausybės siūlymui laikinai – nuo spalio iki gruodžio pabaigos – grąžinti 9 proc. pridėtinės vertės mokesčio lengvatą centralizuotam šildymui.

Plačiau...
 

2017-09-19 | Kęstutis Mažeika. Apie vieningą valstybės poziciją aplinkosaugoje

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos savo rinkimų programoje žadėjo siekti, kad aplinkos apsaugos politika netaptų biurokratizmo šaltiniu, o tarnautų darnios aplinkos formavimo priemone.

Plačiau...
 
 
Konferencija "Paveldas ir inovacijos: regionų ekonominio atsigavimo perspektyvos"

article thumbnailEuropos Parlamento nario B. Ropės organizuojama Konferencija Panevėžyje - "Paveldas ir inovacijos: regionų ekonominio atsigavimo perspektyvos".
Plačiau

Sąjungos nariai susitiko Naisiuose

article thumbnail2017 m. liepos 22 d., šeštadienį, Naisiuose, Šiaulių rajone, vyko Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narių vasaros sąskrydis.
Plačiau





Noriu gauti LVŽS naujienas el. paštu:

Kas jums yra gandras?



 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.
Pamėnkalnio g. 26, Vilnius, tel. 8 5 2120821
El. Paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų