2017-04-27 | Rinkiminio pažado – perkelti ministerijas į Kauną - neatsisakome

Šiandien šalies mastu paskleista melaginga informacija, kad Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcija atsiriboja nuo ankstesnių planų perkelti dvi ministerijas į Kauną.

Plačiau...
 

2017-04-14 | Sveikinu su Šv. Velykomis

Gerbiami Lietuvos žmonės, sveikiname Jus su Šv. Velykomis.

Plačiau...
 

2017-04-13 | LVŽS frakcijos pranešimas žiniasklaidai: „Migracijos problemos aptartos ir su studentais“

Balandžio 12 dieną LR Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos nariai Guoda Burokienė, Virginijus Sinkevičius, Mindaugas Puidokas, Justas Džiugelis bei Rūta Miliūtė susitiko su Lietuvos universitetų studentų atstovais aptarti migracijos problemų šalyje.

Plačiau...
 

2017-04-07 | M. Puidokas. Brexit žadintuvas Lietuvai: privalome suburti mūsų žmones Tėvynėje ir svetur

Europos Sąjungos (ES) ir Didžiosios Britanijos skyryboms įtakos gali turėti skirtingi interesai dėl finansinių įsipareigojimų. Britų premjerė Theresa May oficialiai aktyvavo 50 straipsnį ir pradėjo išstojimo iš Europos Sąjungos procesą.

Plačiau...
 

2017-03-31 | Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos pranešimas: skubotiems ir neapsvarstytiems siūlymams mokesčių sistemoje ne vieta

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcija neketina palaikyti opozicijos nario liberalo neišdiskutuoto ir nesisteminio siūlymo mažinti pridėtinės vertės mokesčio (PVM) tarifo dydį nuo 21 iki 18 proc.

Plačiau...
 

2017-03-28 | LVŽS frakcijos pranešimas žiniasklaidai: „Nacionalinis susitarimas dėl migracijos ir demografijos politikos apjungs visus neabejingus šiai problemai“

Didžiausia valdančioji Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcija antradienį spaudos konferencijoje pranešė, kad pirmą kartą šalies istorijoje inicijuojamas nacionalinis susitarimas dėl migracijos ir demografinės politikos.

Plačiau...
 

2017-03-24 | LVŽS frakcijos pranešimas: LVŽS inicijuoja nacionalinį parlamentinių partijų susitarimą dėl emigracijos

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga kviečia atnaujinti nacionalinį parlamentinių partijų susitarimą dėl emigracijos ir inicijuoja naują šio dokumento pasirašymą.

Plačiau...
 

2017-03-23 | M. Puidokas. Romos sutarties 60 metų – nauja pradžia Europai: ar dar galime jaustis saugūs?

60 metų – tiek laiko jau skaičiuoja viena svarbiausių Europos Sąjungos sutarčių – Romos sutartis. Europos šalys susibūrusios bendrijon negrįžtamai pakeitė Europos kontinentą. Pakeitė tuo, kad jis tapo stipresnis, galingesnis ir patikimesnis laisviems žmonėms bei valstybėms.

Plačiau...
 

2017-03-21 | LVŽS frakcijos pranešimas žiniasklaidai: „K. Mažeika: medžioklės srityje pokyčiai būtini“

Seimas antradienį po pateikimo pritarė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos nario Kęstučio Mažeikos inicijuotam Medžioklės įstatymo pakeitimo įstatymo projektui, kuriuo keičiamos jau daugelį metų nusistovėjusios medžioklės taisyklės ir skaidrinama ši sritis.

Plačiau...
 

2017-03-21 | LVŽS frakcijos pranešimas žiniasklaidai: „Valdančioji koalicija tęs pradėtus darbus“

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos atstovai su koalicijos partneriais (Lietuvos socialdemokratų partija) aptarė artimiausių darbų planus ir sutarė dėl sklandesnio tarpusavio bendradarbiavimo.

Plačiau...
 

2017-03-14 | LVŽS frakcijos pranešimas: „Glaudus bendradarbiavimas tarp Seimo, Vyriausybės ir Prezidentūros leis priimti kokybiškus įstatymus“

Penktadienį prasidėjo Seimo pavasario Sesija, kurios metu bus siekiama teigiamų pokyčių socialinės politikos, sveikatos, švietimo, ekonomikos, saugumo ir kitose srityse. Sesijos darbotvarkė skirstoma į penkis pagrindinius prioritetus: darni, atsakinga ir sveika visuomenė; švietimo, kultūros ir mokslo kokybės bei efektyvumo didinimas; viešojo sektoriaus efektyvumo ir skaidrumo didinimas; darni ir konkurencinga ekonomikos plėtra bei saugi valstybė.

Plačiau...
 

2017-03-10 | Sveikinimas Kovo 11-osios proga

Mums, lietuviams, kovo 11-oji – galimybė gyventi laisvai. Būti vieningiems, augti kaip asmenybėms, ugdyti ir stiprinti patriotiškumo dvasią.
Tegu žodis „laisvė“ visada skamba mūsų širdyse, tegu šis jausmas išlaisvina mūsų troškimus ir idėjas bei  padeda mums visiems kartu kurti darnią Lietuvą.
Su Nepriklausomybės atkūrimo diena!

Plačiau...
 

2017-03-09 | Lietuvoje lankosi įtakinga Vokietijos Žaliųjų partijos narė Rebecca Harms

Ketvirtadienį, kovo 9 d., į Lietuvą  su darbo vizitu  atvyksta viena garsiausių Vokietijos žaliųjų partijos bei Europos Parlamento Žaliųjų/ELA frakcijos narių, buvusi frakcijos lyderė Rebecca Harms.

Plačiau...
 

2017-02-22 | Žiedo brolija, o kas dėl ekonomikos? Atliekų deginimo ir tvarkymo mįslės

Vilniuje bręsta naujas atliekų skandalas, dėl kurio beveik trečdaliui Lietuvos gyventojų vėl gali nutrūkti komunalinių atliekų tvarkymo paslaugos teikimas.

Plačiau...
 

2017-02-22 | Seimo narys J. Džiugelis susitiks su  socialinės apsaugos ir darbo ministru

Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos narys Justas Džiugelis ketvirtadienį, vasario 23 d., susitiks su socialinės apsaugos ir darbo ministru Linu Kukuraičiu aptarti socialinių įmonių reformos. Susitikime taip pat dalyvaus Seimo narės Aušra Maldeikienė ir Ingrida Šimonytė.

Plačiau...
 
 
KVIETIMAS į seminarą: "Švietimo ir mokslo reikšmė darniam vystymuisi" ketvirtadienį, balandžio 27 d., 17:00

article thumbnail Kviečiame Jus į seminarų seriją  drauge aptarti visuomenės darnaus vystymosi iššūkius Lietuvoje ir pasaulyje, juos siejant su Vyriausybės programa.
Plačiau

Gandriuko dirbtuvėlės

article thumbnail Gandriuko dirbtuvėlės - tai šventė visai šeimai ir pasiruošimas Šv. Velykoms kartu!
Plačiau

Noriu gauti LVLS naujienas el. paštu:

Kas jums yra gandras? 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.
Pamėnkalnio g. 26, Vilnius, tel. 8 5 2120821, fax. 8 5 2120822
El. Paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų