„LVŽS į šiuos rinkimus eis su tvirta komanda ir jos lyderius matysite priekyje, todėl pasirinkti bus nesunku.“

Dainius Gaižauskas. Lietuvos žmonėms atstovausime garbingai

2024 07 01

LVŽS apsisprendė – sąrašą ves partijos lyderis Aurelijus Veryga. Partija šį sprendimą priėmė todėl, kad rinkimai į Seimą yra patys svarbiausi Lietuvai ir žmonės rinks ne asmenį, o politinę jėgą, kurios vertybės ir ideologija labiausiai priimtina ir atitinka jų lūkesčius. Žmonių pasirinkimas bus už patikimus, drąsius, tvirtus ir ryžtingus politikus.

LVŽS į šiuos rinkimus eis su tvirta komanda ir jos lyderius matysite priekyje, todėl pasirinkti bus nesunku. Pasikartosiu – Seimo rinkimuose bus renkami politinės partijos atstovai, o ne vienas asmuo. Aurelijus Veryga yra ištikimas LVŽS komandos narys, todėl tiesiog privalo eiti kartu ir į Seimo rinkimus, nors ir išrinktas į Europos Parlamentą, kadangi rudenį bus labai arši kova ir reikės kiekvieno asmens indėlio į šią kovą. LVŽS susitelks, o partijos stipriausi stos į pirmą eilę. Mes neapgaudinėjame žmonių ir sakome iškart – Aurelijus Veryga liks Europos Parlamente. Tik vieninteliu atveju atsisakys šio mandato, jeigu rinkėjai patikės mums formuoti Vyriausybę. Tokiu atveju mūsų lyderis stotų užimti pačias atsakingiausias pareigas Vyriausybėje.

Partijos pirmininkas, suprasdamas A. Verygos pranašumą, užleido jam pirmą vietą sąraše ir tai garbingas žingsnis. Ramūnas Karbauskis vadovaus štabui, rodydamas, kaip rimtai mes ruošiamės Seimo rinkimams, nes nuo gerai ir taikliai organizuoto štabo veiklos priklausys sėkmė. Būtent štabo vadovas ir prisiima visą atsakomybę už rinkimų rezultatus.

Aš asmeniškai šiems rinkimams ruošiausi jau visą kadenciją, todėl einu į juos labai gerai pasiruošęs, ryžtingai, maksimaliai sukaupęs visas savo jėgas. Tikiu, kad komandoje tokių yra pakankamai, kad šie rinkimai į Seimą LVŽS būtų sėkmingi.

LVŽS – patikima politinė partija, todėl Lietuvos žmonėms atstovausim garbingai. Prie mūsų valdžios daugiau nebus uždaryta nė viena mokykla regionuose, leftistinis iškreiptas auklėjimas nepapuls nė į vieną mokyklą ar darželį, žmonės pajaus, kad jų pensijos ir socialinės garantijos yra jų užsidirbtas turtas, todėl valstybė privalės tai gerbti, saugoti ir puoselėti. Tradicinė šeima ir maksimali valstybės parama jai yra LVŽS vienas iš strateginių prioritetų, todėl iškart bus juntamas išskirtinis dėmesys šiai sričiai. Regionai pajaus, kad sveikatos, švietimo ir socialinių paslaugų teikimas vėl sugrįš ir bus reikalaujama vienodos kokybės kaip ir didžiuosiuose miestuose. Paprastiems žmonėms nereikės šauktis pagalbos ieškant valdžios malonės sostinėje, nes valdžia privalės dirbti regionuose, o ne trūnyti patogiuose kabinetų krėsluose. Valstybės saugumas ir gynyba žmonėms bus ne tik suprantama, bet ir atneš ramybę į jų namus. Verslas, ypač smulkus ir vidutinis, kuris buvo parklupdytas konservatorių valdžios, vėl atsikels nuo kelių, o Justino Marcinkevičiaus eilės bus skaitomos išdidžiai prie šio garbingo poeto paminklų, kurie bus drąsiai ir su pasididžiavimu statomi visose savivaldybėse, jei tik bus noro. Jei jūs už tokią Lietuvą, balsuokite už LVŽS – patikimą komandą, kurios priekyje matysite Aurelijų Verygą, o šalia jo – be jokios abejonės ir mane, kuris jau dabar pasiruošęs kovai.