Opozicijos atstovai aiškinosi, kokios priežastys lemia tai, jog naujoji valdžia neužtikrina skaidraus prioritetine tvarka skiepijimų asmenų sąrašo sudarymo, taip pat vakcinų transportavimo saugumo.

Dėl nerimą keliančios situacijos LVŽS frakcija prašė A. Dulkį pasiaiškinti 

2021 01 14

Ketvirtadienį Seime vyko Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos inicijuotas opozicijos posėdis, kuriame parlamentarai uždavė klausimus sveikatos apsaugos ministrui Arūnui Dulkiui. LVŽS atstovai kvietė ministrą pasiaiškinti dėl nerimą keliančios COVID-19 situacijos suvaldymo šalyje.

Opozicijos atstovai aiškinosi, kokios priežastys lemia tai, jog naujoji valdžia neužtikrina skaidraus prioritetine tvarka skiepijamų asmenų sąrašo sudarymo, taip pat vakcinų transportavimo saugumo. LVŽS nariai taip pat domėjosi, kodėl skiepijant gyventojus SPA centrų darbuotojai prioritetinėje eilėje yra aukščiau už globos namų ar kitų įstaigų pacientus, kodėl buvo pamiršti onkologinėmis ligomis sergantys žmonės ir juos gydantys medikai.

Ministrui taip pat teko aiškintis, kodėl skiepijant žmones naudojamos penkios, o ne šešios vakcinos dozės. Visą posėdžio transliacijos įrašą galite rasti čia.