Naujienos

2019-10-29 | Bronis Ropė. Kodėl „dvi Lietuvos“ ir kad jos neliktų plepalų įkaitėmis

Viešojoje erdvėje skamba sensacingos dvejonės apie „dvi Lietuvas“ – prarasime ES milijardus ar ne? Prezidentas Gitanas Nausėda pradėjo rūpintis „antrosios Lietuvos“ – regionų gyventojais, ragindamas suteikti daugiau iniciatyvos savivaldai.

Plačiau...
 

2019-10-24 | Seimo Biudžeto ir finansų komiteto Pirmininkas V. Ąžuolas: ,,Ne tik finansinė krizė, bet ir šalies tuometės valdžios bei valstybinių institucijų veiksmai sukėlė milžinišką žalą šalies viešiesiems finansams

Pristatytose parlamentinio tyrimo dėl 2009-2011 m. finansinės krizės išvadų papildyme konstatuojama, kad tuometė Vyriausybė skolinosi gerokai brangiau, tokiu būdu sukeldama milžinišką žalą viešiesiems finansams ir įpareigodama dalį skolos lėšų perkelti ant ,,Sodros pečių, o tai reikšia, kad ,,Sodra privalėjo sumokėti net 1,1 mlrd. eurų sumą siekusias palūkanas.

Plačiau...
 

2019-10-21 | Bus vertinami V. Pranckiečio ir vėl pakartoti neteisėti veiksmai Seimo valdybos bei Seimo posėdžiuose

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija pakartotinai kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją dėl Viktoro Pranckiečio viešų ir privačių interesų supainiojimo sušaukiant Seimo valdybos posėdį, jame bei Seimo posėdyje aktyviai dalyvaujant sprendžiant jo klausimą.

Plačiau...
 

2019-10-21 | Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkas konservatorius A. Matulas diskredituoja komisiją

LVŽS frakcijos seniūnas kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją dėl jos pirmininko konservatoriaus A. Matulo pasisakymų, kuriais jis, kaip šios komisijos pirmininkas, diskredituoja komisijos darbą reikšdamas išankstinę nuomonę ir demonstruodamas šališkumą.

Plačiau...
 

2019-10-16 | R.Karbauskis: vakar opozicija su Seimo pirmininku pademonstravo, kaip ignoruojamas Seimo Statutas ir procedūrų tvarka

Po vakarykščio posėdžio Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūnas R. Karbauskis kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją, prašydamas įvertinti procedūrinius pažeidimus, padarytus tiek rengiant nenumatytą Seimo Valdybos posėdį, tiek ir sušauktame neeiliniame plenariniame Seimo posėdyje, kuriame susirinkusi opozicija sprendė dėl V. Pranckiečio atstatydinimo.

Plačiau...
 

2019-10-14 | Naujovė: gydymo įstaigos bus palankios senjorams

Ilgėjant gyvenimo trukmei, Lietuvoje daugėja lėtinėmis ligomis sergančių vyresnio amžiaus žmonių, kas daro įtaką gydymo paslaugų teikimo organizavimui. Nuo šiol Lietuvoje norint oficialiai gauti Vyresnio amžiaus žmonėms palankios gydymo įstaigos statusą, privalu atitikti tam tikrus reikalavimus – nuo organizacinės kultūros iki fizinės aplinkos pritaikymo.

Plačiau...
 

2019-10-14 | Tomas Tomilinas. Kodėl lenkai balsavo už prekybos tinklų mokestį?

Lenkija vėl pasirinko J. Kaczynskio partiją ir suteikė jai 43 proc. balsų pasitikėjimo mandatą? Kodėl kaimynai nerizikavo ir neleido liberalams, socdemams, kurie anksčiau valdė šalį, vėl dominuoti nacionalinėje politikoje? Priežastys tikrai ne tokios primityvios kaip piešiama Vakarų spaudoje.

Plačiau...
 

2019-10-14 | Seimo narė A. Širinskienė kreipėsi į etikos sargus dėl eksministro R. Masiulio bandymo įsidarbinti AB „Klaipėdos nafta“

Teisės ir  teisėtvarkos komiteto pirmininkė Agnė Širinskienė kreipėsi į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją dėl buvusio susisiekimo ministro Roko Masiulio dalyvavimo konkurse.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų