Naujienos

2019-05-06 | Robertas Šarknickas. Kaip užkirsti kelią vaikų skurdui Europoje?

Europos Sąjungos (ES) yra bene turtingiausia bendrija pasaulyje. Tačiau, ar patikėtumėte, kad nepriteklių ar net skurdą bendrijoje išgyvena kas ketvirtas vaikas? Patikėti sunku, tačiau beveik 25 mln. vaikų ES gyvena mažas pajamas gaunančiose šeimose, kurios neįstengia užtikrinti net būtinųjų vaiko poreikių. Taigi, kas, visgi, lemia šiuos skaičius, jei net turtingose Europos valstybėse skurdo skaičiai yra dideli?

Plačiau...
 

2019-05-03 | LVŽS Pirmininkas Ramūnas Karbauskis: „Valdžią garbingai grąžinsime Tautai, jei ji mūsų valdžia nebepasitiki“

LVŽS pasirinko savo kelią – tarnauti Tautai. Mes gerbiame pasitikėjimą, kurį įgijome rinkimų į Seimą metu. Vertindami faktą, jog artėjantys Prezidento ir Europos Parlamento rinkimai yra nacionaliniai, mes juos suprantame kaip pasitikėjimo mumis pasitikrinimą ir po jų priimsime atitinkamus sprendimus.

Plačiau...
 

2019-05-01 | Bronis Ropė. „Tiksinti bomba“ prie ES sienos – ne vien Lietuvos reikalas

Lietuvos žmonių sveikatai, gyvybei, galbūt net ir pačios Lietuvos egzistavimui šiuo metu kyla didelis pavojus – tai 50 km nuo Vilniaus (20 km nuo Lietuvos, o tai reiškia – ir nuo ES sienos).

Plačiau...
 

2019-05-01 | Virginija Vingrienė. Trys prioritetai naujajam Aplinkos ministrui

Po kelis mėnesius trukusios nežinios pagaliau paskyrus Aplinkos ministrą, mes, gamtosaugos idealistai, galime lengviau atsikvėpti, būdami tikri, jog gausybė neišspręstų aplinkosauginių problemų bus pajudintos iš stagnacijos taško, ar bus prikeltos iš duobės.

Plačiau...
 

2019-04-28 | Bronis Ropė. Ar paklusniai atsisakysime Europos milijardų?

„Prarasime milijardus“, „Neteksime tūkstančių darbo vietų regionuose“, „Griebiamasi šiaudo“... Tokias ekspertišku tonu išsakytas frazes apie Europos Sąjungos (ES) Sanglaudos paramą girdžiu jau ne vienerius metus.

Plačiau...
 

2019-04-28 | Bronis Ropė. Ar tikrai Lietuva iš ES „tik gauna“?

Šalies gydytojai verčiami dirbti naktimis, rizikuodami sukelti pacientui komplikaciją, nes ligoninei tenka taupyti pinigus; 1 žmogus dirba už 2-3, gauna geriausiu atveju pusvalandį per dieną pailsėti ir papietauti; per metus atlieka apie mėnesį neapmokamo darbo, ir tai laikoma norma.

Plačiau...
 

2019-04-27 | Jonas Jarutis. Europinės Žaliosios saugumo politikos gairės

Nacionalinis saugumas nėra vien tik tankai ir patrankos. Lietuvos ir Europos Žalieji siūlo modernų požiūrį į saugumo klausimus, paremtą darnia „kietojo“ ir „minkštojo“ saugumo elementų sąveika, stipria gynybos bei aukšta gyvenimo kokybės regionuose politika.

Plačiau...
 

2019-04-26 | Asta Kubilienė. Sveikata – žmogaus, bet rūpestis – visos visuomenės

Seimas šioje pavasario sesijoje pradėjo antrą kadencijos pusę – nesikartojant apie nuveiktus darbus verta aptarti, kokios sveikatos reikalų kryptys sulauks dėmesio Seime Vilniuje, o kurie klausimai turės būti derinami ir Europos lygiu?

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų