Naujienos

2020-02-14 | LVŽS alkoholio vartojimo mažinimo priemones įgyvendina tik įsitikinusi jų būtinumu ir efektyvumu

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga nuosekliai vykdo rinkimų programą ir yra įgyvendinusi visą eilę efektyvių priemonių, kuriomis mažinamas alkoholio vartojimas. Pernai Pasaulio sveikatos organizacija, parašiusi raštą sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai, gyrė priimtas ir efektyviai Lietuvoje taikomas mokslu pagrįstas alkoholio kontrolės priemones.

Plačiau...
 

2020-02-13 | Didinama Lietuvos valstybės parama Baltarusijos, Lenkijos ir Kaliningrado srityje dirbantiems lituanistinio švietimo mokytojams

Vyriausybei pritarus Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos patikslintam „Asmenų, vykdančių ar vykstančių vykdyti lituanistinį švietimą užsienyje, rėmimo ir skatinimo tvarkos aprašo“ pakeitimui, pusantro karto didinamos išmokos lituanistinio švietimo mokytojams, dirbantiems Baltarusijos, Lenkijos ir Kaliningrado srities (Rusija) lietuviškose mokyklose.

Plačiau...
 

2020-02-12 | Guoda Burokienė. Ar savivaldybėms suteiksime galimybę teikti viešąsias paslaugas?

Remiantis Charles Darwin‘o evoliucijos teorija, pasaulyje išlieka tik stipriausi. Ar šią teoriją teisinga būtų taikyti kalbant ir apie Lietuvos regionus?

Plačiau...
 

2020-02-11 | Globos namų gyventojai bus motyvuojami dirbti

Nuo 2014 metų šalyje įgyvendinama institucinės globos pertvarka, kuri sukėlė labai daug politinių aistrų. Svarbiausias tikslas – didinti neįgalių suaugusių asmenų galimybes gyventi bendruomenėje gaunant reikiamą pagalbą – pamažu įgyvendinamas, tačiau dabartinis teisinis reguliavimas demotyvuoja žmones su negalia dalyvauti darbo rinkoje.

Plačiau...
 

2020-02-06 | Bronis Ropė. Apie tai garsiai meluoja opozicija

Stebint iš šalies, tarsi kuriamas įspūdis, kad dėl „Grigeo“ pažeidimų ir kitų taršos skandalų kalta dabartinė valdžia – Vyriausybė, ministerija ar Seimo dauguma – ir iš jų reikalaujama prisiimti atsakomybę. Tai visiškas absurdas! O kas galėtų paneigti, kad toks viešas puolimas nėra kerštas tų partijų ir asmenų, kuriuos „Grigeo“ vadovas finansiškai rėmė per rinkimus?

Plačiau...
 

2020-02-05 | Naujausias tyrimas atskleidė per dešimtmetį įvykusius pokyčius bibliotekose

Atliktu Lietuvos viešųjų bibliotekų tyrimu siekta išsiaiškinti, kaip bibliotekų lankytojai vertina jų teikiamų paslaugų kokybę, bibliotekų interneto prieigos paslaugas, kokie yra viešojo interneto prieigos vartojimo įpročiai. Buvo apklausti 4668 penkiolikos metų ir vyresni bibliotekų lankytojai.

Plačiau...
 

2020-02-05 | Dėl paramos saulės elektrinėms ir biokuro katilams įsirengti – daugiau nei 10 tūkst. gyventojų prašymų

Gyventojai iki sausio 31 d. Aplinkos projektų valdymo agentūrai (APVA) aktyviai teikė paraiškas kompensacijai saulės elektrinei įsirengti ar senam biokuro katilui pasikeisti. Per mėnesį paramos kreipėsi daugiau nei 10 tūkst. gyventojų.

Plačiau...
 

2020-02-04 | Stasys Tumėnas. Vyriausybė ir Seimas, kurie konkrečiais darbais rūpinasi išeivijos lietuviais

Pasakysiu atvirai: prasidėjo jau ketvirti darbo Lietuvos Respublikos Seime metai, nuosekliai darbuojuosi LRS ir Pasaulio lietuvių bendruomenės (PLB) komisijoje, daug metų bendrauju su pasaulio lietuviais, bet visada jausdavau skepticizmą kalbant su išeiviais apie LVŽS politiką išeivijos klausimais, nes nuo 1990–ųjų metų gyvavo stereotipas, kad išeiviai svarbūs tik kitai partijai.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų