Naujienos

2020-02-17 | Giedrius Surplys. Kovojant su klimato kaita, numirti bus per maža

Kai patekėjo Gretos Thunberg žvaigždė, o ypač, kai mergaitė suriko: how dare you ir daug haterių paliepė jai grįžti į mokyklos suolą, mano galvoje užgimė scenarijus apie pasaulinį vaikų ir tėvų karą. Vieni protestuos dėl pavogtos vaikystės ir tirpstančių ledynų, o kiti nebenupirks džinsų, kuriems pagaminti sunaudojamos 5 tonos vandens.

Plačiau...
 

2020-02-17 | Bronis Ropė. Liaukitės dangstytis už „Brexit‘o“

Ir vėl pilnas internetas bei televizija neigiamų prognozių apie mažėjantį Europos Sąjungos finansavimą Lietuvai, apie „Brexit‘o“ atvertą skylę Europos Sąjungos biudžete. Savo pačių balsais bandoma menkinti Lietuvos galimybes europinės politikos arenoje ir kurstyti paprastų žmonių baimes dėl ateities.

Plačiau...
 

2020-02-17 | Vaida Pranarauskaitė. Ar žeminsime žinių kartelę stojantiesiems į universitetus?

Neseniai Kaune surengtoje konferencijoje „Gerovės valstybės kontūrai Lietuvai“, kurioje dalyvavo ir Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vienos aukštosios mokymo įstaigos vadovas pasiūlė,kad reikėtų studentų priėmimą į aukštąsias mokyklas vykdyti konkurso būdu, dalį studentų priimant su žemesniais pasiekimais, o vėliau,pakėlus jų žinių lygį iki reikiamo studijoms, sudaryti sąlygas toliau studijuoti.

Plačiau...
 

2020-02-14 | Ausma Miškinienė apie gyvenimą be minusų

Per pastaruosius savivaldos rinkimus Lazdijų rajono žmonės tvirtai apsisprendė – metas pokyčiams. Po ilgamečio vieno politiko valdymo, krašto reikalais mero pareigose jau metus rūpinasi LVŽS atstovė Ausma Miškinienė.

Plačiau...
 

2020-02-14 | Robertas Šarknickas. Grigeo grubiai pasveikino UNESCO Pasaulio paveldo metus

Po visų skandalingų aplinkos taršos įvykių Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos sekretoriatas viešu laišku kreipėsi į visas įmanomas aukščiausias institucijas, pradedant Prezidentūra, baigiant ministerijomis, Aplinkos departamentu bei LR Seimo kultūros komitetu.

Plačiau...
 

2020-02-14 | T.Tomilinas: šį sekmadienį, kovą ir balandį stebėsime, ar galima tikėtis prekybos centrų solidarumo

Pernai gegužę Seimo nariai registravo pataisą, siūlančią uždrausti didiesiems prekybos centrams dirbti ne tik per Kalėdas ir Velykas, bet dar dvi švenčių dienas – vasario 16-ąją ir lapkričio 1-ąją.

Plačiau...
 

2020-02-14 | LVŽS alkoholio vartojimo mažinimo priemones įgyvendina tik įsitikinusi jų būtinumu ir efektyvumu

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga nuosekliai vykdo rinkimų programą ir yra įgyvendinusi visą eilę efektyvių priemonių, kuriomis mažinamas alkoholio vartojimas. Pernai Pasaulio sveikatos organizacija, parašiusi raštą sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai, gyrė priimtas ir efektyviai Lietuvoje taikomas mokslu pagrįstas alkoholio kontrolės priemones.

Plačiau...
 

2020-02-13 | Didinama Lietuvos valstybės parama Baltarusijos, Lenkijos ir Kaliningrado srityje dirbantiems lituanistinio švietimo mokytojams

Vyriausybei pritarus Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos patikslintam „Asmenų, vykdančių ar vykstančių vykdyti lituanistinį švietimą užsienyje, rėmimo ir skatinimo tvarkos aprašo“ pakeitimui, pusantro karto didinamos išmokos lituanistinio švietimo mokytojams, dirbantiems Baltarusijos, Lenkijos ir Kaliningrado srities (Rusija) lietuviškose mokyklose.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų