Naujienos

2020-01-30 | Siūlomi piniginiai paskatinimai mokiniams

Vyriausybė pritarė Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos siūlymui finansiškai paskatinti mokinius už išskirtinius  mokymosi pasiekimus. Tai numatyta Seimui teikiamose Švietimo įstatymo pataisose.

Plačiau...
 

2020-01-30 | Dainius Gaižauskas. Mums pavyko surasti priešnuodžius mirtinai ligai – korupcijai

Pernai davusių kyšį gyventojų ir verslo atstovų skaičius - rekordiškose žemumose, remiantis „Lietuvos korupcijos žemėlapio 2019“ duomenimis. Lietuvos gyventojai taip pat pabrėžia, kad vis rečiau tiesiogiai susiduria su korupcija ir mano, kad korupcijos atvejų šalyje mažėja.

Plačiau...
 

2020-01-28 | Skirmantas Malinauskas. Blogiausia Vyriausybė Lietuvos istorijoje

Praėjusią savaitę Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos pirmininkas parašė viešą laišką partiečiams, pareiškė, kad ši Vyriausybė yra blogiausia Lietuvos istorijoje ir susmeigė peilį į Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio nugarą.

Plačiau...
 

2020-01-27 | LVŽS frakcija dėl Stasio Šedbaro nuvažiuotų beveik 10 tūkstančių kilometrų už komiteto lėšas kreipėsi į etikos sargus

Paaiškėjus, kad konservatorius Stasys Šedbaras vienas savo asmeninėms kaip Seimo nario kelionėms sunaudojo beveik visą visam iš 11 Seimo narių sudarytam Teisės ir teisėtvarkos komitetui metams skirtą tarnybinio transporto ridos limitą, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcija kreipėsi į etikos sargus bei Seimo valdybą.

Plačiau...
 

2020-01-27 | Centralizuoti viešieji pirkimai padėjo sutaupyti 67,9 mln. eurų biudžeto lėšų

Ekonomikos ir inovacijų ministerija suskaičiavo centrinės perkančiosios organizacijos CPO LT viešųjų pirkimų rezultatus – 2019 m. buvo sutaupyta 67,9 mln. eurų valstybės biudžeto lėšų vykdant viešuosius pirkimus.

Plačiau...
 

2020-01-23 | Griežtesnė aplinkosaugos kontrolė ir paskatos gamyboje diegti mažiau teršiančias aplinką technologijas

Neeilinė Seimo sesija sušaukta, reaguojant į aplinkos apsaugos problemas, siekiant užkirsti kelią ekologinėm katastrofom ateityje, tokioms kaip „Grigeo Klaipėda’’, kai ne vienerius metus įmonė tiesiai į marias galimai leido nevalytas nuotekas, sukeldama didžiulę žalą gamtai.

Plačiau...
 

2020-01-23 | VTEK prašoma pateikti rekomendacijas politikų dalykiniams pietums ir priėmimams

Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkė Agnė Širinskienė kreipėsi į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją (VTEK), prašydama pateikti rekomendacijas, kaip turėtų elgtis politikai, kai jie yra kviečiami į priėmimus ar dalykinius pietus.

Plačiau...
 

2020-01-23 | Agnė Širinskienė. Kas laimės dėl Prezidento veto?

Viešai prabilta, kad ką tik Seime priimtas Civilinio turto konfiskavimo įstatymas susilauks Prezidento veto. Kokios gali būti šio veto priežastys ir kaip po veto pasikeistų Civilinio turto konfiskavimo įstatymas?

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų