Naujienos

2019-10-21 | Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkas konservatorius A. Matulas diskredituoja komisiją

LVŽS frakcijos seniūnas kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją dėl jos pirmininko konservatoriaus A. Matulo pasisakymų, kuriais jis, kaip šios komisijos pirmininkas, diskredituoja komisijos darbą reikšdamas išankstinę nuomonę ir demonstruodamas šališkumą.

Plačiau...
 

2019-10-16 | R.Karbauskis: vakar opozicija su Seimo pirmininku pademonstravo, kaip ignoruojamas Seimo Statutas ir procedūrų tvarka

Po vakarykščio posėdžio Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūnas R. Karbauskis kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją, prašydamas įvertinti procedūrinius pažeidimus, padarytus tiek rengiant nenumatytą Seimo Valdybos posėdį, tiek ir sušauktame neeiliniame plenariniame Seimo posėdyje, kuriame susirinkusi opozicija sprendė dėl V. Pranckiečio atstatydinimo.

Plačiau...
 

2019-10-14 | Naujovė: gydymo įstaigos bus palankios senjorams

Ilgėjant gyvenimo trukmei, Lietuvoje daugėja lėtinėmis ligomis sergančių vyresnio amžiaus žmonių, kas daro įtaką gydymo paslaugų teikimo organizavimui. Nuo šiol Lietuvoje norint oficialiai gauti Vyresnio amžiaus žmonėms palankios gydymo įstaigos statusą, privalu atitikti tam tikrus reikalavimus – nuo organizacinės kultūros iki fizinės aplinkos pritaikymo.

Plačiau...
 

2019-10-14 | Tomas Tomilinas. Kodėl lenkai balsavo už prekybos tinklų mokestį?

Lenkija vėl pasirinko J. Kaczynskio partiją ir suteikė jai 43 proc. balsų pasitikėjimo mandatą? Kodėl kaimynai nerizikavo ir neleido liberalams, socdemams, kurie anksčiau valdė šalį, vėl dominuoti nacionalinėje politikoje? Priežastys tikrai ne tokios primityvios kaip piešiama Vakarų spaudoje.

Plačiau...
 

2019-10-14 | Seimo narė A. Širinskienė kreipėsi į etikos sargus dėl eksministro R. Masiulio bandymo įsidarbinti AB „Klaipėdos nafta“

Teisės ir  teisėtvarkos komiteto pirmininkė Agnė Širinskienė kreipėsi į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją dėl buvusio susisiekimo ministro Roko Masiulio dalyvavimo konkurse.

Plačiau...
 

2019-10-09 | Guoda Burokienė: „Lietuvos regionų veikla: kaip protingai investuoti į plėtrą?

Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių valdymo komiteto pirmininkė Guoda Burokienė sako, kad regionai atsigautų, jei į juos pritrauktumėm investuotojus, galinčius kurti darbo vietas.

 

Plačiau...
 

2019-10-07 | K. Simson kandidatūra į Europos komisares kelia nerimą dėl Lietuvos saugumo

Europos Komisija (EK) nekels sąlygų Baltarusijai prieš paleidžiant reaktorių ištaisyti ES streso testuose išvardintus branduolinio saugumo trūkumus, o avarijų atveju Lietuvai žadama teikti pagalbą. Tokia yra kandidatės į EK energetikos komisares pozicija Astravo atominės elektrinės klausimu.

Plačiau...
 

2019-10-01 | Tarėjų įteisinimas teismuose  daugiau skaidrumo ir objektyvus korupcinių nusikaltimų nagrinėjimas

Seime registruotos Tarėjų įstatymo ir lydinčių teisės aktų pataisos, kurios leis užtikrinti daugiau skaidrumo teisinėje sistemoje, nes atvers galimybę visuomenės atstovams - tarėjams - dalyvauti nagrinėjant korupcinio pobūdžio ir tokias bylas, kur sprendžiamas žalos atlyginimo klausimas, kai tokia žala kilo dėl ikiteisminio tyrimo pareigūnų, prokuroro, teisėjo ir teismo neteisėtų veiksmų.

 

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų