Naujienos

2019-10-09 | Guoda Burokienė: „Lietuvos regionų veikla: kaip protingai investuoti į plėtrą?

Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių valdymo komiteto pirmininkė Guoda Burokienė sako, kad regionai atsigautų, jei į juos pritrauktumėm investuotojus, galinčius kurti darbo vietas.

 

Plačiau...
 

2019-10-07 | K. Simson kandidatūra į Europos komisares kelia nerimą dėl Lietuvos saugumo

Europos Komisija (EK) nekels sąlygų Baltarusijai prieš paleidžiant reaktorių ištaisyti ES streso testuose išvardintus branduolinio saugumo trūkumus, o avarijų atveju Lietuvai žadama teikti pagalbą. Tokia yra kandidatės į EK energetikos komisares pozicija Astravo atominės elektrinės klausimu.

Plačiau...
 

2019-10-01 | Tarėjų įteisinimas teismuose  daugiau skaidrumo ir objektyvus korupcinių nusikaltimų nagrinėjimas

Seime registruotos Tarėjų įstatymo ir lydinčių teisės aktų pataisos, kurios leis užtikrinti daugiau skaidrumo teisinėje sistemoje, nes atvers galimybę visuomenės atstovams - tarėjams - dalyvauti nagrinėjant korupcinio pobūdžio ir tokias bylas, kur sprendžiamas žalos atlyginimo klausimas, kai tokia žala kilo dėl ikiteisminio tyrimo pareigūnų, prokuroro, teisėjo ir teismo neteisėtų veiksmų.

 

Plačiau...
 

2019-09-30 | Seimo narė Audronė Jankuvienė: Senjorų kava rodo pokyčius mūsų visuomenėje - Seimo nariai kviečiami prisidėti

Šiemet Kaune pirmą kartą startuoja akcija „Senjorų kava”, kurios iniciatorė – Seimo narė Audronė Jankuvienė. Į parlamentarės kvietimą iškart atsiliepė 14 Kauno įstaigų – restoranų, kuriose visą spalį senjorai bus nemokamai vaišinami kava.

 

Plačiau...
 

2019-09-27 | LVŽS Kauno skyriaus narė Inga Bradūnienė sveikina su Socialinio darbuotojo diena

Rugsėjo 27-oji Lietuvoje minima kaip Socialinių darbuotojų diena, todėl dalinames nuoširdžiais LVŽS Kauno skyriaus narės, Ingos Bradūnienės, žodžiais apie šią svarbią ir be galo reikalingą profesiją.

 

 

Plačiau...
 

2019-09-24 | LVŽS frakcijos nariai siūlo drausti anglies dioksido geologinį saugojimą žemės gelmėse

Šiandien Lietuvos  valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis bei frakcijos nariai Kęstutis Bacvinka ir Agnė Širinskienė registravo Lietuvos Respublikos žemės gelmių įstatymo pataisas, kuriomis būtų draudžiama naudoti natūralias ir dirbtines žemės gelmių ertmes anglies dioksido geologiniam saugojimui.

Plačiau...
 

2019-09-24 | LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis kreipiasi į Specialiųjų tyrimų tarnybą dėl Sporto rėmimo fondo lėšų paskirstymo

Viešai paskelbus informaciją dėl galimai neskaidriai paskirstytų Sporto rėmimo fondo lėšų, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis kreipėsi į Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT), kad ši įvertintų, ar skaidriai skirstomos Sporto rėmimo fondo lėšos.

 

Plačiau...
 

2019-09-18 | LVŽS frakcija aptarė nerimą keliančią STT ataskaitą dėl AB „Kelių priežiūra“

Rugsėjo 18 dieną Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos posėdyje buvo aptariama nerimą kelianti Specialiųjų Tyrimų Tarnybos (STT) paviešinta ataskaita dėl situacijos akcinėje bendrovėje (anksčiau – valstybės įmonėje) „Kelių priežiūra“.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų