Naujienos

2008-05-21 | A. Staponkienė: Valstiečiai liaudininkai siekia mažinti pensijų kaupimo fondų apetitus ir apsaugoti įmokas mokančių asmenų turtinius interesus

Seimas po pateikimo pritarė Valstiečių liaudininkų frakcijos seniūnės Aldonos Staponkienės pateiktam „Pensijų kaupimo įstatymo pakeitimo ir papildymo įstatymo projektui“, kuriuo siekiama apsaugoti socialines draudimo įmokas mokančių asmenų, pasirinkusių pensijų kaupimą pensijų konservatyviuose fonduose, turtinius interesus.

Plačiau...
 

2008-05-14 | A. Pekeliūnas: Minimali mėnesinė alga turėtų būti ne mažesnė nei 60 procentų vidutinio mėnesinio darbo užmokesčio

Seime užregistruotas įstatymo projektas, reglamentuojantis minimalios mėnesinės algos nustatymo tvarką. Įstatymo projektu numatoma, kad Vyriausybė Trišalės tarybos teikimu nustato minimalią mėnesinę algą (toliau –MMA), kuri turi būti ne mažesnė nei 60 proc. praėjusių kalendorinių metų šalies ūkio vidutinio mėnesinio bruto darbo užmokesčio.

Plačiau...
 

2008-05-12 | A.Pekeliūnas: Vyriausybė privalo imtis priemonių, kad daugiabučių renovavimas nesustotų

Seimo vicepirmininko Alfredo Pekeliūno iniciatyva į Seimo Aplinkos apsaugos komiteto posėdžio darbotvarkę buvo įtrauktas klausimas išsiaiškinti, kodėl Vyriausybės 2008 m. kovo 30 nutarimas, reglamentuojantis senų daugiabučių renovavimo procesus, yra taikomas ir projektams, kuriems Būsto ir urbanistinės plėtros agentūra buvo pritarusi iki šio nutarimo įsigaliojimo dienos.

Plačiau...
 

2008-04-29 | A.Staponkienė: valstiečiai liaudininkai pritaria Vyriausybės ataskaitai

Kalbėdama Seimo plenariniame posėdyje diskusijoje dėl Vyriausybės veiklos ataskaitos už 2007 metus, Valstiečių liaudininkų frakcijos vadovė Aldona Staponkienė ją vertino kaip išsamią, apibūdinančią visas pagrindines Ministrų kabineto veiklos kryptis ir prioritetus.

Plačiau...
 

2008-04-28 | G.Didžiokas: Lietuvos žiniasklaidoje – rasizmas ir melas

Pirmadienį dienraštyje „Lietuvos žinios“ ir interneto svetainėje „Delfi“ pasirodžiusi publikacija „Biodegalų spąstai“ ne tik prasilenkia su tikrove, pamina europietiškas vertybes, bet ir kursto rasinę nesantaiką.

Plačiau...
 

2008 04 24 | LVLS Klaipėdos skyriaus parama gausių šeimų centrui

Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos Klaipėdos skyrius globoja Informacijos ir paramos gausiai šeimai centrą, per didžiąsias šventes ar kitomis progomis skirdamas įvairios paramos Klaipėdos miesto ir regiono gausioms šeimoms. 

Plačiau...
 

2008-04-17 | L. Mogenienė: Siekiama pažaboti diskriminaciją dėl socialinės padėties

Žmogaus teisių komitetas, apsvarstęs „Lygių galimybių įstatymo pakeitimo projektą“, pritarė Seimo narės Laimos Mogenienės pasiūlymui, kad LR įstatymuose būtų įtvirtintas žmogaus teisių įgyvendinimas ne tik nepaisant amžiaus, lytinės orientacijos, negalios, rasės ar etninės priklausomybės, religijos, įsitikinimų ar tikėjimo, kaip buvo iki šiol, bet ir socialinės padėties.

Plačiau...
 

2008-04-15 | A. Staponkienė: Prezidento pranešime pasigendama žemės ūkio politikos analizės

Valstiečių liaudininkų frakcijos vadovė Aldona Staponkienė, vertindama Prezidento Valdo Adamkaus metinį pranešimą Seime, teigia, kad, apibendrindamas svarbiausius metų įvykius, Prezidentas labai kritiškai įvertino praėjusių metų Vyriausybės veiklą.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų