Naujienos

2019-09-18 | LVŽS frakcijos Seime seniūnas Ramūnas Karbauskis registravo pasaulio lietuviams aktualias teisės aktų pataisas

LVŽS frakcijos Seime seniūnas ir parlamento narys Ramūnas Karbauskis registravo Seimo rinkimų įstatymo ir statuto pataisas, kurios leis pagerinti užsienyje gyvenančių Lietuvos piliečių balsavimo Seimo rinkimuose sąlygas.


Plačiau...
 

2019-09-17 | Europos parlamentarai ragins nutraukti Baltijos šalių žemdirbių diskriminaciją

Šiandien pradėti rinkti Baltijos šalių Europos Parlamento narių parašai po kreipimusi, kuriuo reikalaujama užtikrinti, kad Baltijos žemdirbių diskriminacija būtų nutraukta.

Plačiau...
 

2019-09-13 | Bronis Ropė. Ar V. Sinkevičius gali būti Žaliųjų/ELA partneriu Europos Komisijoje?

Ar Virginijui Sinkevičiui pakankamai artima „žalioji“ darbotvarkė? Ar jis turi pakankamai socialinio jautrumo? Ar jis gali būti laikomas Europos Parlamento (EP) Žaliųjų/Europos laisvojo aljanso (ELA) frakcijos kandidatu į komisarus?

Plačiau...
 

2019-09-12 | LVŽS sveikina Vyriausybės sprendimą organizuoti nacionalinį partijų susitarimą dėl švietimo politikos principų

LVŽS frakcija Seime vieningai pritaria Vyriausybei, kuri siūlo visoms partijoms drauge susitarti dėl šalies švietimo politikos principų bei gairių, pasirašant Nacionalinį susitarimą.


Plačiau...
 

2019-09-09 | Audronė Jankuvienė. Seimo rudens sesija: nuo socialinio verslo iki kultūros

Rugsėjo 10 d. prasidėjo Seimo rudens sesija. Vyriausybė pasiūlė į jos darbų programą įtraukti 144 įstatymų projektų paketus (atskirų įstatymų projektų – 465).

Plačiau...
 

2019-09-05 | LVŽS frakcijos nariai: Siūlomos įstatymo pataisos lengvins gydytojų darbą ir leis daugiau dėmesio skirti pacientams

LVŽS frakcijos Seime nariai Aurelijus Veryga, Ramūnas Karbauskis ir Agnė Širinskienė registravo Lietuvos Respublikos pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo pataisas, kuriomis supaprastinama paciento sutikimo atlikti medicinines procedūras gavimo tvarka.

Plačiau...
 

2019-08-22 | LVŽS frakcijos Seime atstovai: Žmonėms - kokybiškos ir prieinamos savivaldos paslaugos

Siekiant, kad savivaldybės galėtų žmonėms pasiūlyti ir teikti kokybiškas paslaugas, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Seimo frakcijos atstovai susitiko su Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentu Mindaugu Sinkevičiumi, asociacijos direktore Roma Žakaitiene ir kitais minėtos organizacijos atstovais.

 

Plačiau...
 

2019-08-21 | LVŽS yra užtikrinta dėl V. Sinkevičiaus kandidatūros į Europos komisarus

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga yra užtikrinta dėl Virginijaus Sinkevičiaus kandidatūros į Europos komisarus tinkamumo, todėl jokios kitos kandidatūros nėra svarstomos.

 

 

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų