Naujienos

2019-12-10 | Bankų ir kitų finansinių įstaigų pelno apmokestinimas augs, siekiant didesnio finansavimo socialinei sričiai

Nutarta didinti bankų ir kitų finansinių įstaigų pelno mokesčio tarifą, atsižvelgiant į sparčiai didėjantį šio verslo sektoriaus pelno augimą dėl itin palankių mokestinių sąlygų.

Plačiau...
 

2019-12-10 | Pertekliniame ,,Sodros’’ biudžete daugiau lėšų pensijoms ir išmokoms

Augantis Valstybinio socialinio draudimo fondo biudžetas leis atliepti senjorų, auginančių vaikus jaunų šeimų, vienišų tėvų ir kitų žmonių lūkesčius. Auganti pinigų suma biudžete leis vidutinę metinę senatvės pensiją, turint būtinąjį stažą, didinti 8,9% arba nuo 365 iki 395 eurų.

Plačiau...
 

2019-12-10 | PSDF biudžetas bus valdomas racionaliau

Seimas pritarė Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) siūlymui keisti Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšų naudojimo taisyklę. Tad nuo kitų metų pagal vieną biudžeto išlaidų eilutę susidaręs lėšų perteklius galės būti panaudojamas lėšų trūkumui pagal kitą PSDF biudžeto išlaidų eilutę padengti.

Plačiau...
 

2019-12-09 | LVŽS frakcijos seniūnas ragina Seimo valdybą vadovautis Specialiųjų tyrimų tarnybos rekomendacijomis

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis po skandalingo Seimo valdybos sprendimo grąžinti Seimo nariams privilegijas kreipėsi į Lietuvos Respublikos Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT). Gavęs STT vertinimą, LVŽS seniūnas kreipiasi į Seimo valdybą ir ragina atsisakyti kenksmingų valstybei veiksmų, vadovautis STT  rekomendacijomis ir priiminėti skaidrumą Seimo veikloje užtikrinančius sprendimus.

Plačiau...
 

2019-12-06 | Bronis Ropė: „Naujoji Europos Komisija pamatė žemdirbių protestą Lietuvoje“

Naujoji Europos Komisija savo kadenciją pradeda su vaizdais iš Lietuvos ūkininkų protesto ir Baltijos šalių europarlamentarų reikalavimu nutraukti Lietuvos, Latvijos ir Estijos žemdirbių diskriminaciją. Apie tai kalbamės su Europos Parlamento nariu Broniu Rope.

Plačiau...
 

2019-12-05 | Guoda Burokienė. Ar pavyks rasti ribą tarp viešumo ir asmens duomenų apsaugos?

Skaidrumas, viešumas, informacijos prieinamumas šiandien yra neatsiejama demokratinės valstybės sąlyga. Aukštesni viešumo ir atvirumo standartai keliami politikams, valstybės tarnautojams. Tačiau apie ką byloja sugriežtintos Europos Sąjungos (ES) asmens duomenų apsaugos taisyklės? Kur gi ta riba tarp asmens duomenų atviro, prieinamo, viešo informacijos skelbimo ir tarp itin skrupulingai apibrėžtos asmens duomenų apsaugos?

Plačiau...
 

2019-12-04 | A. Širinskienė: „Lietuvos pašto“ paaiškinimai dėl nuomos sutarčių atskleidžia galimas grėsmes nacionaliniam saugumui

LRT „Forumas“ laidoje A. Širinskienei užsiminus, kad „Lietuvos pašto“ valdyba yra sudariusi sutarčių su MG Baltic, „Lietuvos paštas“ pradėjo aiškintis. O žiniasklaidai „Lietuvos pašto“ pateikti paaiškinimai dėl nuomos sutarčių atskleidė naujas skandalingas aplinkybes.

Plačiau...
 

2019-12-02 | Baltijos šalių europarlamentarai oficialiai kreipėsi į ES institucijas dėl žemdirbių diskriminacijos

Šiandien oficialus kreipimasis dėl Baltijos šalių žemdirbių diskriminavimo išsiųstas naujajai Europos Komisijai, Europos Parlamentui ir Europos Sąjungos Tarybai.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų