Naujienos

2020-03-28 | Į Kauną atgabenta didžiulė asmens apsaugos priemonių medikams siunta

Šeštadienio rytą Kauno oro uoste nusileido lėktuvas su daugiau nei 3,2 mln. asmens apsaugos priemonių Lietuvos medikams. Iškrovus jos iš karto bus gabenamos 5 pagrindinėms ligoninėms, GMP centrams ir bus paskirstytos mobiliesiems punktams.

Plačiau...
 

2020-03-28 | Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba įspėja, kad vaistus, neva galinčius išgydyti nuo COVID-19, pardavinėja sukčiai

Virtualioje erdvėje vis daugėjant siūlymų įsigyti vaistų ir maisto papildų, kurie gydytų koronoviruso sukeltą infekciją, Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba ir Europos vaistų agentūra primygtinai ragina žmonių nepirkti neaiškios kilmės produktų.

Plačiau...
 

2020-03-26 | Audronė Jankuvienė. Nepaprastoji padėtis: kiek ribojamos piliečių teisės ir laisvės?

Antra savaitė Lietuvos žinių portalai mirga antraštėmis dėl nepaprastosios padėties įvedimo. Praėjus vos porai dienų po Vyriausybės nutarimo šalyje paskelbti trečią (visiškos parengties) civilinės saugos sistemos parengties lygį ir karantiną, opozicijos nariai ėmė kelti klausimą, ar kovo 14-osios vakarą Vyriausybė neviršijo savo įgaliojimų.

Plačiau...
 

2020-03-26 | Laimutė Matkevičienė. Susitelkime kovai su COVID-19

Mielieji, kreipiuos į kiekvieną, nuoširdžiai prašydama Jūsų klausyti Vyriausybės ekstremalių situacijų centro operacijų dėl koronaviruso nurodymų ir stengtis be panikos išgyventi šį sunkų laikotarpį. Patikėkite, kad ir Vyriausybė ir Seimas yra kartu su kiekvienu Jūsų ir daro viską, kad iš tos bėdos išeitume visi ir su kuo mažesniais nuostoliais.

Plačiau...
 

2020-03-26 | Stabdomas skolų išieškojimas į valstybės biudžetą iš gyventojų darbo užmokesčio

Vyriausybė pritarė Teisingumo ministerijos siūlymui laikinai stabdyti išieškojimą į valstybės biudžetą iš skolininkų darbo užmokesčio ir jam prilygintų pajamų - pensijų, stipendijų ir kt. 

Plačiau...
 

2020-03-25 | Vyriausybė nusprendė: karantinas tęsiamas iki balandžio 13 dienos

Lietuvos Respublikos Vyriausybė, atsižvelgdama į kintančią situaciją ir epidemiologų rekomendacijas, nusprendė pratęsti karantino laikotarpį iki balandžio 13 dienos. Viešose vietose rekomenduojama būti tik su burną ir nosį dengiančiomis apsauginėmis priemonėmis, patikslinta parkų ir atvirų erdvių lankymo bei apsipirkimo prekybos vietose tvarka.

Plačiau...
 

2020-03-25 | Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo, sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos kreipimasis į visuomenę

Mieli Lietuvos žmonės, turbūt pirmą kartą nuo šios COVID-19 sukeltos krizės pradžios nebeužtenka tik epidemiologinių ar medicininių žinių. Nebeužtenka tik politinės valios ir gebėjimo priimti greitus sprendimus.

Plačiau...
 

2020-03-24 | Kaip kiekvienas galime padėti kovoje su COVID-19?

Mūsų Vyriausybė atsakingai ėmėsi apribojimų, o tai leido apsisaugoti nuo ankstyvo viruso plitimo šalyje. Padėti nugalėti klastingą virusą galime tik suvieniję jėgas. Vieni iš mūsų savanoriauja ligoninėse, kiti - padeda senjorams. Galite tapti savanoriu, o gal pasiūlyti savo draugams ar kaimynams prisijungti prie savanorystės šiuo sudėtingu metu.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų