2020-03-28 | Į Kauną atgabenta didžiulė asmens apsaugos priemonių medikams siunta

Šeštadienio rytą Kauno oro uoste nusileido lėktuvas su daugiau nei 3,2 mln. asmens apsaugos priemonių Lietuvos medikams. Iškrovus jos iš karto bus gabenamos 5 pagrindinėms ligoninėms, GMP centrams ir bus paskirstytos mobiliesiems punktams.

Plačiau...
 

2020-03-28 | Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba įspėja, kad vaistus, neva galinčius išgydyti nuo COVID-19, pardavinėja sukčiai

Virtualioje erdvėje vis daugėjant siūlymų įsigyti vaistų ir maisto papildų, kurie gydytų koronoviruso sukeltą infekciją, Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba ir Europos vaistų agentūra primygtinai ragina žmonių nepirkti neaiškios kilmės produktų.

Plačiau...
 

2020-03-26 | Audronė Jankuvienė. Nepaprastoji padėtis: kiek ribojamos piliečių teisės ir laisvės?

Antra savaitė Lietuvos žinių portalai mirga antraštėmis dėl nepaprastosios padėties įvedimo. Praėjus vos porai dienų po Vyriausybės nutarimo šalyje paskelbti trečią (visiškos parengties) civilinės saugos sistemos parengties lygį ir karantiną, opozicijos nariai ėmė kelti klausimą, ar kovo 14-osios vakarą Vyriausybė neviršijo savo įgaliojimų.

Plačiau...
 

2020-03-26 | Laimutė Matkevičienė. Susitelkime kovai su COVID-19

Mielieji, kreipiuos į kiekvieną, nuoširdžiai prašydama Jūsų klausyti Vyriausybės ekstremalių situacijų centro operacijų dėl koronaviruso nurodymų ir stengtis be panikos išgyventi šį sunkų laikotarpį. Patikėkite, kad ir Vyriausybė ir Seimas yra kartu su kiekvienu Jūsų ir daro viską, kad iš tos bėdos išeitume visi ir su kuo mažesniais nuostoliais.

Plačiau...
 

2020-03-26 | Stabdomas skolų išieškojimas į valstybės biudžetą iš gyventojų darbo užmokesčio

Vyriausybė pritarė Teisingumo ministerijos siūlymui laikinai stabdyti išieškojimą į valstybės biudžetą iš skolininkų darbo užmokesčio ir jam prilygintų pajamų - pensijų, stipendijų ir kt. 

Plačiau...
 

2020-03-25 | Vyriausybė nusprendė: karantinas tęsiamas iki balandžio 13 dienos

Lietuvos Respublikos Vyriausybė, atsižvelgdama į kintančią situaciją ir epidemiologų rekomendacijas, nusprendė pratęsti karantino laikotarpį iki balandžio 13 dienos. Viešose vietose rekomenduojama būti tik su burną ir nosį dengiančiomis apsauginėmis priemonėmis, patikslinta parkų ir atvirų erdvių lankymo bei apsipirkimo prekybos vietose tvarka.

Plačiau...
 

2020-03-25 | Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo, sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos kreipimasis į visuomenę

Mieli Lietuvos žmonės, turbūt pirmą kartą nuo šios COVID-19 sukeltos krizės pradžios nebeužtenka tik epidemiologinių ar medicininių žinių. Nebeužtenka tik politinės valios ir gebėjimo priimti greitus sprendimus.

Plačiau...
 

2020-03-24 | Kaip kiekvienas galime padėti kovoje su COVID-19?

Mūsų Vyriausybė atsakingai ėmėsi apribojimų, o tai leido apsisaugoti nuo ankstyvo viruso plitimo šalyje. Padėti nugalėti klastingą virusą galime tik suvieniję jėgas. Vieni iš mūsų savanoriauja ligoninėse, kiti - padeda senjorams. Galite tapti savanoriu, o gal pasiūlyti savo draugams ar kaimynams prisijungti prie savanorystės šiuo sudėtingu metu.

Plačiau...
 

2020-03-24 | Parengtas virtualus žemėlapių rinkinys, leidžiantis analizuoti su COVID-19 pandemija susijusius statistinius duomenis

Lietuvos statistikos departamentas parengė virtualų žemėlapių rinkinį leidžiantį analizuoti įvairius su Covid-19 virusu susijusius statistinius duomenis.

Plačiau...
 

2020-03-24 | Griežtinami higienos reikalavimai prekybos vietose

Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo, sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos sprendimu, nuo kovo 24 dienos prekybininkai turi imtis griežtesnių koronaviruso infekcijos valdymo priemonių prekybos vietose.

Plačiau...
 

2020-03-23 | Penki tūkstančiai reagentų – jau Vilniuje

Vilniaus oro uoste nusileido Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų orlaivis C-27J „Spartan“, pargabenęs iš Belgijos į Lietuvą koronaviruso tyrimams reikalingus reagentus. Šiuo reisu jų pargabenta 5 tūkstančiai. Tai – dalis užsakymo, kiti daugiau nei 25 tūkst. reagentų taip pat, planuojama, netrukus pasieks Lietuvą.

Plačiau...
 

2020-03-19 | Siekiant suvaldyti grėsmes, keičiasi tvarka parkuose ir kitose viešose erdvėse

Parkuose ir kitose viešose erdvėse nuo šiandien žmonės turėtų vaikščioti, būriuotis mažomis – ne didesnėmis nei penkių žmonių – grupelėmis, o vaikų žaidimų aikštelėse – žaisti tik vienos šeimos vaikai. Tokių ribojimų imtasi siekiant valdyti grėsmes dėl naujojo koronaviruso (COVID-19) plitimo.

Plačiau...
 

2020-03-19 | Lietuvos valstiečiai ir žalieji visuomenę ragina pasitikėti Vyriausybe, o opoziciją – nepolitikuoti

Šiandien Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis kreipėsi viešu laišku į visuomenę, kuriuo dėkoja gydytojams, kariškiams ir Vyriausybės nariams, o taip pat visiems Lietuvos žmonėms, kurie nepaisant karantino keliamų nepatogumų, elgiasi atsakingai ir rūpinasi savo bei aplinkinių saugumu.

Plačiau...
 

2020-03-18 | Priimti visi pasiūlymai: kokią paramą gaus darbuotojai, darbdaviai ir prižiūrintys artimuosius

Valstybėje paskelbus ekstremalią situaciją ir karantiną, Seimas ypatingos skubos tvarka priėmė pakeitimus, skirtus išsaugoti darbo vietas ir padėti gyventojams, kurie užvėrus dienos centrus turi rūpintis negalią turinčiais žmonėmis, vaikais, senoliais.

Plačiau...
 

2020-03-17 | Užtikrinamos visų darbuotojų, vykdančių epidemijų profilaktikos priemones ypač pavojingų ligų židiniuose, socialinės garantijos

Seimas priėmė Žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo pataisas, išplėsdamas socialines garantijas turinčių darbuotojų ratą.

Plačiau...
 
 
ATŠAUKIAMI LVŽS RENGINIAI

article thumbnailLaikantis Valstybės ekstremalių situacijų operacijų centro, kuriam vadovauja Sveikatos apsaugos ministras A. Veryga, rekomendacijų, ATŠAUKIAME visus LVŽS suplanuotus masinius renginius.
Plačiau

LVŽS pirminko Ramūno Karbauskio vizitai po Lietuvą

article thumbnail2020 m. vasario 21 d. kviečiame į susitikimus Kaišiadorių savivaldybėje.
Plačiau

LVŽS pirminko Ramūno Karbauskio vizitai po Lietuvą

article thumbnail2020 m. vasario 17 d. kviečiame į susitikimus Panevėžio krašte.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2020 m. sausio 31 d. (penkt.) 15.00 val. vyks LVŽS Tarybos posėdis, VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų