2020-01-17 | Ar gali kartotis ,,20 Narkevičiaus lenkų'' istorija? Dėl rekomendacijų kreiptasi į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją

Reaguojant į šią savaitę viešojoje erdvėje nuskambėjusią pažymą apie neva 20 ministro J. Narkevičiaus įdarbintų lenkų tautybės žmonių, Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkė A. Širinskienė kreipėsi į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją, prašydama pateikti rekomendacijas, kaip turėtų būti naudojami ir trečiosioms šalims teikiami asmens tautybę atskleidžiantys duomenys.

Plačiau...
 

2020-01-17 | Arūnas Gumuliauskas. Istorinė atmintis augina valstybės imunitetą

Šioje Seimo kadencijoje jau nieko nebestebina, kad LVŽS frakcija ėmėsi spręsti ne tik jai tradiciškai artimų (žemės ūkio, socialinių reikalų, valstybės finansų, savivaldybių), bet ir visiškai naujų (sveikatos apsaugos, švietimo, mokslo, kultūros, sporto, nacionalinio saugumo) valstybės gyvenimo sričių problemas. Taip atsitiko ne tik dėl to, kad sudarėme valdančiąją daugumą parlamente.

Plačiau...
 

2020-01-16 | Vaistus ir medicinos pagalbos priemones bus galima įsigyti internetu

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) atnaujino nuotolinės prekybos tvarką, pagal kurią receptinius vaistus ir kompensuojamąsias medicinos pagalbos priemones (MPP) pacientai galės įsigyti internetu. Neišvykdami iš namų pacientai galės matyti visų vaistinių pasiūlymus, gauti vaistininko konsultaciją bei užsisakyti ir apmokėti pasirinktus vaistus ir MPP.

Plačiau...
 

2020-01-15 | Ar tėvai neturėtų būti išsamiau informuojami apie skiepus?

Seimo nario Dainiaus Kepenio surengtoje spaudos konferencijoje atkreiptas dėmesys į tai, kaip yra svarbu tėvus išsamiai informuoti apie skiepus.


Plačiau...
 

2020-01-15 | LVŽS inicijuoja neeilinę Seimo sesiją siekiant suvaldyti gamtai ir žmogui pavojingą situaciją

Seimas šauks neeilinę sesiją.  Seimo nariai iš valdančiosios koalicijos jau yra surinkę tam būtinus parašus.

Plačiau...
 

2020-01-14 | Klaipėdiečiai susirūpinę - politikai galimai dangsto taršėjus

Tik pasikeitus Aplinkos ministrui ir aplinkosaugininkams aktyviai bendradarbiaujant su teisėsauga, teršėjai išaiškinti - viena iš Klaipėdos miesto didžiausių įmonių ,,Grigeo Klaipėda’’. Tačiau aktyvių Klaipėdos bendruomenės ir visuomeninių organizacijų atstovai susirūpinę ne tik dėl pastarosios įmonės, bet ir kitų įmonių, veikiančių Klaipėdoje, tarša.

 

Plačiau...
 

2020-01-14 | Seimas įteisino patobulintą grupės ieškinio procedūrą

Seimas priėmė Teisingumo ministerijos parengtas pataisas, kaip patobulinti grupės ieškinio pateikimo procedūrą, kad vartotojai galėtų paprasčiau ir sklandžiau apginti savo teises.

Plačiau...
 

2020-01-10 | Neformaliojo vaikų švietimo krepšelio skyrimo tvarka ir finansavimas nesikeičia

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija informavo savivaldybes, kad 2020 metais neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) krepšeliui skiriama lėšų suma ir skyrimo tvarka nesikeičia.

Plačiau...
 

2020-01-09 | Ramūnas Karbauskis. Melas dėl 3 proc. kartelės slepia pragmatiškus interesus

Sausio 14 dieną Seimas dar kartą turės apsispręsti dėl to, kokia kartelė bus taikoma Seimo rinkimuose – 5 ar 3 procentų. Opozicija ir dalis politologų per pastaruosius kelis mėnesius mums visiems bandė įteigti, kad kartelės mažinimas sukels chaosą Seime, bus žalingas demokratijai ir kone sunaikins politinę sistemą.

Plačiau...
 

2020-01-09 | Tomas Tomilinas. 10 priežasčių, kodėl reikia mažinti klases, o ne uždarinėti mokyklas!

Man labai patinka antroji politinių partijų susitarimo alternatyva dėl mokyklų tinklo valdymo reformos ir manau, kad susitarime per mažai kalbama apie klasių mažinimą. Nesu švietimo ekspertas, bet esu trijų moksleivių tėvas. Matau, kad tikrieji švietimo ekspertai vengia ideologinės diskusijos.

Plačiau...
 

2020-01-09 | Arvydas Vaitkus apie konservatorių spaudimą sužinojo iš ministro SMS

Su Arvydu Vaitkumi susitikome, kuomet buvo praėjęs geras pusmetis po savivaldos rinkimų ir dienos, kuomet jis buvo atleistas iš Klaipėdos jūrų uosto vadovo pareigų. Šiandien jis – aktyvus Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narys, LVŽS frakcijos lyderis, kuris negaili konstruktyvios kritikos miesto valdžiai ir yra pasiryžęs viešinti konservatorių „darbo“ metodus, kurių auka tapo po to, kai atsisakė bendradarbiauti su šia partija.

Plačiau...
 

2020-01-09 | Siūloma užtikrinti sudėtingus tyrimus atliekančių prokurorų saugumą

Prokurorams tiriantiems nusikalstamų susivienijimų padarytus nusikaltimus siūloma suteikti „specialiojo prokuroro“ statusą tam, kad užtikrinti jų saugumą.

Plačiau...
 

2020-01-08 | Saulius Skvernelis: „Aš turiu ištesėti pažadą ir tą padarysiu“

Per eilinę spaudos konferenciją Vyriausybėje paklaustas žurnalistų, kaip jis, Saulius Skvernelis, jaučiasi, premjeras tik nusišypso, sekundę patyli ir, nurydamas kartėlį, paklausia jų pačių: „O kaip jums atrodo?“

Plačiau...
 

2020-01-07 | Ar ilgai mus nuodys abejingumas?

Smarvę ir taršą apie dešimtmetį kenčiantys klaipėdiečiai pagaliau išgirsti. Atkaklių klaipėdiečių dėka, pradėtas prokuratūros tyrimas dėl taršos. Tyrėjų akys krypsta link „Grigeo“. Prokuratūra įvardija, kad šis taršos šaltinis uostamiestyje veikė ne vieną dieną, o tarša buvo vykdoma tyčia: nevalytos nuotėkos keliavo į Kuršių marias.

Plačiau...
 

2020-01-05 | Vaikų apsauga nuo smurto: kas keičiasi 2020 metais

Nuo šių metų įsigalioja Lietuvos Seimo pernai priimti Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pakeitimai, kuriais pereinama prie vaiko situacijos vertinimo, po kurio seka vaiko ir šeimos poreikius atitinkančios pagalbos ir paslaugų teikimas.

Plačiau...
 
 
Tarybos posėdis

article thumbnail2020 m. sausio 31 d. (penkt.) 15.00 val. vyks LVŽS Tarybos posėdis, VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. rugsėjo 6 d. (penkt.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis, kuris vyks VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau

LVŽS sąskrydis 2019

article thumbnailŠ. m. liepos 27 d. (šeštadinį) tradicinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vasaros sąskrydis vyks Prienų rajone.
Plačiau

LVŽS Biržų skyriaus vasaros sąskrydis

article thumbnailŠ. m. liepos 19 d. (penktadinį) kviečiame dalyvauti Biržų skyriaus vasaros sąskrydyje.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų