2019-12-10 | Bankų ir kitų finansinių įstaigų pelno apmokestinimas augs, siekiant spartesnio viešojo sektoriaus darbuotojų atlyginimų ir gynybos finansavimo didėjimo

Nutarta didinti bankų ir kitų finansinių įstaigų pelno mokesčio tarifą, atsižvelgiant į sparčiai didėjantį šio verslo sektoriaus pelno augimą dėl itin palankių mokestinių sąlygų.

 

Plačiau...
 

2019-12-10 | Pertekliniame ,,Sodros’’ biudžete daugiau lėšų pensijoms ir išmokoms

Augantis Valstybinio socialinio draudimo fondo biudžetas leis atliepti senjorų, auginančių vaikus jaunų šeimų, vienišų tėvų ir kitų žmonių lūkesčius. Auganti pinigų suma biudžete leis vidutinę metinę senatvės pensiją, turint būtinąjį stažą, didinti 8,9% arba nuo 365 iki 395 eurų.

Plačiau...
 

2019-12-10 | PSDF biudžetas bus valdomas racionaliau

Seimas pritarė Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) siūlymui keisti Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšų naudojimo taisyklę. Tad nuo kitų metų pagal vieną biudžeto išlaidų eilutę susidaręs lėšų perteklius galės būti panaudojamas lėšų trūkumui pagal kitą PSDF biudžeto išlaidų eilutę padengti.

Plačiau...
 

2019-12-09 | LVŽS frakcijos seniūnas ragina Seimo valdybą vadovautis Specialiųjų tyrimų tarnybos rekomendacijomis

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis po skandalingo Seimo valdybos sprendimo grąžinti Seimo nariams privilegijas kreipėsi į Lietuvos Respublikos Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT). Gavęs STT vertinimą, LVŽS seniūnas kreipiasi į Seimo valdybą ir ragina atsisakyti kenksmingų valstybei veiksmų, vadovautis STT  rekomendacijomis ir priiminėti skaidrumą Seimo veikloje užtikrinančius sprendimus.

Plačiau...
 

2019-12-06 | Bronis Ropė: „Naujoji Europos Komisija pamatė žemdirbių protestą Lietuvoje“

Naujoji Europos Komisija savo kadenciją pradeda su vaizdais iš Lietuvos ūkininkų protesto ir Baltijos šalių europarlamentarų reikalavimu nutraukti Lietuvos, Latvijos ir Estijos žemdirbių diskriminaciją. Apie tai kalbamės su Europos Parlamento nariu Broniu Rope.

Plačiau...
 

2019-12-05 | Guoda Burokienė. Ar pavyks rasti ribą tarp viešumo ir asmens duomenų apsaugos?

Skaidrumas, viešumas, informacijos prieinamumas šiandien yra neatsiejama demokratinės valstybės sąlyga. Aukštesni viešumo ir atvirumo standartai keliami politikams, valstybės tarnautojams. Tačiau apie ką byloja sugriežtintos Europos Sąjungos (ES) asmens duomenų apsaugos taisyklės? Kur gi ta riba tarp asmens duomenų atviro, prieinamo, viešo informacijos skelbimo ir tarp itin skrupulingai apibrėžtos asmens duomenų apsaugos?

Plačiau...
 

2019-12-04 | A. Širinskienė: „Lietuvos pašto“ paaiškinimai dėl nuomos sutarčių atskleidžia galimas grėsmes nacionaliniam saugumui

LRT „Forumas“ laidoje A. Širinskienei užsiminus, kad „Lietuvos pašto“ valdyba yra sudariusi sutarčių su MG Baltic, „Lietuvos paštas“ pradėjo aiškintis. O žiniasklaidai „Lietuvos pašto“ pateikti paaiškinimai dėl nuomos sutarčių atskleidė naujas skandalingas aplinkybes.

Plačiau...
 

2019-12-02 | Baltijos šalių europarlamentarai oficialiai kreipėsi į ES institucijas dėl žemdirbių diskriminacijos

Šiandien oficialus kreipimasis dėl Baltijos šalių žemdirbių diskriminavimo išsiųstas naujajai Europos Komisijai, Europos Parlamentui ir Europos Sąjungos Tarybai.

Plačiau...
 

2019-12-02 | Robertas Šarknickas. Valdžią reikia užgrobti bet kokia kaina – deja, grėsmė didėja!

Pradėsiu nuo esamų įvykių: tolimųjų reisų vairuotojams keliami atlyginimai – mitingas; keliami mokytojams atlyginimai – mitingas; nekeliami mokesčiai ūkininkams – mitingas; keliami vaiko pinigai, pensijos – opozicija nepatenkinta ir t. t.

Plačiau...
 

2019-12-02 | Guoda Burokienė. Ar jau esame pasiruošę kurti socialinį verslą?

Lietuvoje pastebimai auga socialinio verslo iniciatyva. Gyventojų pilietiškumas, noras prisidėti prie visuomenės gerovės kūrimo skatina žmones kurti socialinį verslą. Ilgai svarstyta socialinio verslo koncepcija virto Socialinio verslo plėtros įstatymo projektu, kuriame jau yra numatomos socialinio verslo steigimo sąlygos ir valstybės paskatos.

Plačiau...
 

2019-11-29 | Seime registruotas projektas dėl motinystės išmokų: numatomos kompensacijos laiku neinformuotoms mamoms

Seime registruotas Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymo pakeitimų projektas, kuriuo viso nėštumo metu nedirbusioms mamoms sugrąžinama galimybė gauti motinystės išmoką, jeigu moteris turi 12 mėnesių motinystės socialinio draudimo stažą per paskutinius dvejus metus.

Plačiau...
 

2019-11-29 | Seimo narė A. Širinskienė kreipėsi į Etikos ir procedūrų komisiją prašydama įvertinti A. Bilotaitės veiksmus

Seimo narė A. Širinskienė kreipėsi į etikos sargus žiniasklaidoje paaiškėjus, jog konservatorė A. Bilotaitė Seimo viešbutyje buvo jau ne pirma kadencija užėmusi butą, nors jame faktiškai jau ilgą laiką negyvena, o paaiškinti, kas moka už komunalines paslaugas – negali, nes nežino.

Plačiau...
 

2019-11-26 | Ramūnas Karbauskis kreipiasi į VSD dėl pasinaudojimo jo vardu

Ramūnas Karbauskis kreipėsi į Valstybės saugumo departamentą prašydamas išsiaiškinti, kokios valstybei nedraugiškos jėgos veikė jo vardu peticijos.lt. platindamos neva R. Karbauskio sukurtą peticiją ir ragindamos gyventojus ją pasirašyti. Politiko nuomone, tokie asmenys gali turėti daugiau tikslų, nei kaip tik pažeminti politiką ar klaidinti visuomenę. Jie gali būti nusiteikę prieš valstybės vykdomą politiką gynybos klausimais ir gali kelti grėsmę nacionaliniam saugumui.

Plačiau...
 

2019-11-26 | Jonas Jarutis. Šventinės mintys apie nešventinius krašto apsaugos rūpesčius

Prieš kiek daugiau nei šimtą metų ką tik įkurtai Lietuvos Respublikai prireikė gerų devynių mėnesių suvokti, jog tuometiniame pasaulyje be kariuomenės išgyventi neįmanoma. Po septynių dešimtmečių atkurtai Lietuvos Respublikai prireikė septynių Seimo kadencijų suvokti, jog kariuomenei nepakanka vien patriotinių kalbų.

Plačiau...
 

2019-11-26 | Seime nepritarta siūlymams kelti mokesčius ūkininkams

spencer

Seime buvo atmesti siūlymai panaikinti lengvatą, kuri šiuo metu taikoma šildymui naudojamam gazoliui, dar vadinamam ,,raudonajam kurui‘‘. ,,Raudonasis kuras‘‘ naudojamas ne vien žemės ūkyje, tačiau ir socialinių ir kitų įstaigų šildymui, kur nėra gamtinių dujų.

Plačiau...
 
 
Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. rugsėjo 6 d. (penkt.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis kuris, vyks VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau

LVŽS sąskrydis 2019

article thumbnailŠ. m. liepos 27 d. (šeštadinį) tradicinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vasaros sąskrydis vyks Prienų rajone.
Plačiau

LVŽS Biržų skyriaus vasaros sąskrydis

article thumbnailŠ. m. liepos 19 d. (penktadinį) kviečiame dalyvauti Biržų skyriaus vasaros sąskrydyje.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. liepos 15 d. (pirm.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis kuris, vyks VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų