2008-03-31 | V.Domarkas: Būtina užkirsti visus kelius pavojui vaikams kvaišintis pavojingais sveikatai chemikalais

Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkas, valstietis liaudininkas  Virginijus Domarkas, susipažinęs su spaudos informacija apie lakiuosius nitritus, kreipiasi į sveikatos, teisėsaugos, socialinių reikalų ir švietimo institucijas prašydamas pagal kompetenciją imtis adekvačių priemonių, kad būtų užkirstas kelias vaikams kvaišintis pavojingais chemikalais. „Šalyje yra pakankamai institucijų, kurios turėtų rūpintis visapusišku vaikų saugumu, tačiau spauda vėl atskleidė dramatiškų faktų, kad mokiniai net mokyklose kvaišinasi pavojingais sveikatai chemikalais", -  teigia V.Domarkas.

Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto vardu, jo vadovas V.Domarkas prašo sveikatos ir teisėsaugos institucijų peržiūrėti teisės aktus, reguliuojančius tam tikrų medžiagų prekybą. Komitetas mano, kad spaudoje aprašyti lakiųjų medžiagų vartojimo atvejai – yra ir socialinė problema, todėl prašo socialinių reikalų ir švietimo institucijų pateikti siūlymų dėl efektyvesnės prevencinės veiklos ir neformalaus ugdymo priemonių.

 
 
Tarybos posėdis

article thumbnail2020 m. kovo 6 d. (penkt.) 15.00 val. vyks LVŽS Tarybos posėdis, Via Baltica konferencijų salėje, Kauno r.
Plačiau

LVŽS pirminko Ramūno Karbauskio vizitai po Lietuvą

article thumbnail2020 m. vasario 21 d. kviečiame į susitikimus Kaišiadorių savivaldybėje.
Plačiau

LVŽS pirminko Ramūno Karbauskio vizitai po Lietuvą

article thumbnail2020 m. vasario 17 d. kviečiame į susitikimus Panevėžio krašte.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2020 m. sausio 31 d. (penkt.) 15.00 val. vyks LVŽS Tarybos posėdis, VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų