2012-01-15 | LVLS pakeitė pavadinimą


Šiauliuose vykusiame valstiečių liaudininkų suvažiavime nuspręsta modernizuoti partijos pavadinimą. Nuo šiol partija vadinsis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Už pavadinimo keitimą balsavo 302 balso teisę suvažiavime turintys delegatai iš 521.

"Žodžio "žaliųjų" pavadinime atsiradimas atspindi keletą metų vykdytą partijos veiklą. Mes esame vienintelė parlamentinė partija, kuri jau atstovauja žaliųjų vertybes – pasisakome už Lietuvą be atominės elektrinės, už atsinaujinančios energetikos plėtrą, kuri kuria darbo vietas Lietuvoje", - sako antrai kadencijai perrinktas partijos pirmininkas Ramūnas Karbauskis. Pirmininko straipsnis, skirtas suvažiavimo dalyviams ir partijos draugams.

Pasak partijos pirmininko, valstiečiai visada buvo ir bus žalieji, nes tikro, natūralaus maisto ir kaimo išsaugojimas yra darnios valstybės plėtros pagrindas. R. Karbauskio teigimu, šiandien miesto ir kaimo žmogus turi vieną tikslą, kad unikali, švari Lietuvos gamta ir žmogaus gyvenimo aplinka išliktų.

"Nepaisant pavadinimo modernizavimo, partija ir toliau išlieka vienintele, kuri gina ir gins Lietuvos regionų interesus. Mes ir toliau sieksime, kad savivalda stiprėtų", - savo ataskaitiniame pranešime sakė Ramūnas Karbauskis.

Suvažiavimo metu buvo išrinkti partijos pirmininko pavaduotojai. Pirmuoju pirmininko pavaduotoju perrinktas Ignalinos r. meras Bronis Ropė, pavaduotojais dar vienai kadencijai patvirtinti: Šakių r. meras Juozas Bertašius, Seimo narė Rima Baškienė, Žemės ūkio rūmų pirmininkas Andrejus Stančikas. Taip pat išrinkti du nauji partijos pirmininko pavaduotojai – partijos Žaliųjų frakcijos narys Tomas Tomilinas ir Jaunimo frakcijos pirmininkė Živilė Vyštartaitė.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos suvažiavimo dalyviai taip pat nusprendė dėl naujojo partijos logotipo patvirtinimo, kuriame ant žalios Lietuvos valstybės žemėlapio pavaizduotas skrendantis baltas gandras. Taip pat delegatai patvirtino abėcėlinį partijos daugiamandatį sąrašą 2012 m. LR Seimo rinkimams, bei naująją partijos programos redakciją.

 
 
Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. vasario 22 d. (penkt.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis Kaune, ASU IV rūmų konferencijų salėje.
Plačiau

LVŽS Akmenės kandidato į merus R. Stonkaus ir komandos programos pristatymas savivaldybių tarybų rinkimams

article thumbnailŠį ketvirtadienį, vasario 7 d., 17 val. vakaro bus pristatoma Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Akmenėje programa 2019 m. kovo 3 d. savivaldybių tarybų rinkimams.
Plačiau

LVŽS XII suvažaivimas

article thumbnail2019 m. sausio 26 d. (šešt.) vyks  LVŽS XII ataskaitinis rinkiminis suvažiavimas.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2018 m. gruodžio 7 d. (penkt.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis Kaune, ASU IV rūmų konferencijų salėje.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų