2008-06-03 | Valstiečiai liaudininkai įsitikinę, kad valstybinė šeimos politika reikalinga Lietuvos ateičiai

Valstiečių liaudininkų frakcija, išanalizavusi Valstybinę šeimos politikos koncepciją, Vyriausybės ir Seimo teisės departamento išvadas dėl šio teisės akto, įvairių institucijų ir Lietuvos gyventojų nuomones, apklausų tyrimus, reiškia įsitikinimą, kad valstybinė šeimos politika, išdėstyta Koncepcijoje, kurios parengimo darbo grupei vadovavo VL frakcijos narė Rima Baškienė, yra reikalinga Lietuvos ateičiai.

Valstiečių liaudininkų frakcija :

- pripažįsta būtinybę puoselėti dvasines vertybes, ugdyti jaunimą pasirengimui šeimai, atsakingai motinystei ir tėvystei,

- pasisako už palankios aplinkos šeimai sukūrimą, nuoseklios, koordinuotos šeimos politikos reikalingumą,

- akcentuoja, kad Koncepcija grindžiama istoriškai susiklosčiusiomis šeimos vertybėmis bei šeimos gerovę nusakančiomis sampratomis atskleidžia šeimos vertę asmeniui bei visuomenei, ir kaip programinis teisės aktas nusako siekiamybę kokios šeimos politikos formavimas išugdytų brandžią asmenybę, o skatinimas gyventi santuokos pagrindu sukurtoje šeimoje – ugdytų poreikį prisiimti daugiau atsakomybės už savo vaikus ir sutuoktinį, už geriausių sąlygų vaikams sukūrimą,

- atkreipia dėmesį, jog Koncepcijoje laikomasi nuostatos, kad gindama motinystę, tėvystę ir vaikystę valstybė globoja visus artimos giminystės ryšių, ugdymo, tarpusavio pagalbos ir bendro ūkio vedimo siejamus asmenis. Našlaičių, vienišų motinų/tėvų ir jų vaikų, sugyventinių vaikų globą, socialinę paramą reglamentuoja kiti teisės aktai.

Visi vaikai yra nusipelnę vienodo valstybės dėmesio ir paramos, todėl abejonės dėl vaikų, augančių su vienišomis motinomis (tėvais), ar sugyventinių porose diskriminavimo neturi pagrindo, -kviečia visas frakcijas pritarti Valstybinės šeimos politikos koncepcijai, įtvirtinant šeimą kaip vertybę mūsų valstybėje.

 
 
Tarybos posėdis

article thumbnail2020 m. sausio 31 d. (penkt.) 15.00 val. vyks LVŽS Tarybos posėdis, VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. rugsėjo 6 d. (penkt.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis, kuris vyks VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau

LVŽS sąskrydis 2019

article thumbnailŠ. m. liepos 27 d. (šeštadinį) tradicinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vasaros sąskrydis vyks Prienų rajone.
Plačiau

LVŽS Biržų skyriaus vasaros sąskrydis

article thumbnailŠ. m. liepos 19 d. (penktadinį) kviečiame dalyvauti Biržų skyriaus vasaros sąskrydyje.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų