2008-06-27 | Pirmieji nemokamo pieno sulaukė Seimo nariai

Ketvirtadienio rytą į posėdžių salę susirinkę parlamentarai ant savo stalo turėjo rasti po butelį pieno. Norėdamas atkreipti Seimo narių dėmesį į pienininkų problemas, ūkininkų prašymu, tuo rūpinosi valstietis liaudininkas Viktoras Rinkevičius. Tačiau pienininkų akciją sužlugdė Seimo kancleris Gintautas Vilkelis.

“Seimo valdžia neišlaikė demokratijos egzamino", – sakė parlamentaras valstietis liaudininkas Viktoras Rinkevičius. Anot jo, G. Vilkelis savo sprendimą motyvavo tuo, kad panašios akcijos nenumatytos Seimo Statute.

"Akcija norėta paskatinti Seimo narius įsigilinti į padėtį, kurioje atsidūrė pienininkų socialinis sluoksnis, kad reikia ieškoti išeities iš susidariusios padėties. Siekėme pakvietę kolegas ne tik nemokamai pasivaišinti pienu, bet ir padėti žemdirbiams kovoti už didesnes pieno supirkimo kainas", – pasakojo V. Rinkevičius.

Tačiau pieno butelių Seimo kancleris neleido laikyti ant parlamentarų stalų posėdžių salėje, o nurodė juos padėti poilsio kambaryje. Ant šių butelių buvo pateikta informacija, kiek už pieną moka vartotojai ir kokią tų pinigų dalį pasiima gamintojai, perdirbėjai ir pardavėjai.

 

Delfi.lt, Alfa.lt informacija

 
 
Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. rugsėjo 6 d. (penkt.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis kuris, vyks VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau

LVŽS sąskrydis 2019

article thumbnailŠ. m. liepos 27 d. (šeštadinį) tradicinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vasaros sąskrydis vyks Prienų rajone.
Plačiau

LVŽS Biržų skyriaus vasaros sąskrydis

article thumbnailŠ. m. liepos 19 d. (penktadinį) kviečiame dalyvauti Biržų skyriaus vasaros sąskrydyje.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. liepos 15 d. (pirm.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis kuris, vyks VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų