O. K. G. Vyšniauskienė: Kodėl aš prisijungiau prie Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos narių

Ona Ksenija Gertrūda VyšniauskienėKodėl aš prisijungiau prie Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos narių? Todėl, kad Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga rūpinasi pačiu brangiausiu turtu — Žeme ir Žmogumi. Gana „varyti“ lietuvį iš Tėvynės, neleisime išparduoti savo žemės užsieniečiams!

Skaudu, kad dabartinei valdančiajai koalicijai trūksta ūkiškumo. Vyksta reorganizacijos, naikinimai, griovimai. Žemės ūkyje taip pat. Norima sunaikinti sėkmingai veikiančias įmones, kuriose sukurtos ir išsaugotos darbo vietos, mokami mokesčiai valstybei.

Jau keturis dešimtmečius aš dirbu galvijų veislininkystės srityje AB „Marijampolės regiono veislininkystė“, kurios veikla vykdoma virš 50 metų. Laikome veislinius bulius bei kuilius, iš kurių surenkama sperma ir pateikiama gyvulių augintojams. Žemės Ūkio Ministerijos vadovai sugalvojo ją sunaikinti. Turbūt norima taip tvarkingai renovuotus pastatus paversti dar vienais „vaiduokliais“, kurių pilna Lietuva. O gal geriau tegul ateina produkcija iš užsienio? Tikriausiai mums visiems aišku, kokios partijos tokie darbo principai.

Džiugu, kad š.m. sausio 18 d. Europos Parlamente priimta rezoliucija dėl žemės ūkio pripažinimo strateginiu sektoriumi aprūpinant maistu. Tai galima vertinti kaip svarbų žingsnį diskusijose dėl bendros žemės ūkio politikos ateities, ypač užtikrinant reikiamą finansavimą. Rezoliucija ragina EK ir valstybes nares užtikrinti, kad visuomenė gautų informaciją apie maisto saugos kontrolės rezultatus.

Manome, kad mūsų laukia daug rimtų ir svarbių darbų. Todėl vienykimės, padėkime vieni kitiems, kovokime, kad būtų išsaugota tai, ką mūsų tėvai ir seneliai sukūrė. Saugokime žemę, kuri mus maitina!

  

AB „Marijampolės regiono veislininkystė“
Vyr.
zootechnikė
O. K. G. Vyšniauskienė

 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų