LVLS KAIŠIADORIŲ SKYRIAUS RINKIMINĖ PROGRAMA

 1. Skatinsime gyventojus aktyviai dalyvauti sprendžiant vietos problemas aktyviai dalyvauti bendruomenių ir pilietiniame gyvenime.
 2. Palaikysime sprendimus dėl tiesioginių seniūnų ir mero rinkimų.
 3. Skatinsime seniūnijų veiklą ir plėsime jų finansinį savarankiškumą.
 4. Skatinsime kaimo bendruomenių kūrimąsi ir jų veiklą, remdami rengiamus projektus, suteikdami visokeriopą pagalbą jų įsitvirtinimui.
 5. Nepritarsime mokyklų ir felčerinių punktų uždarymui kaimuose.
 6. Inicijuosime užleistų melioracijos sistemų renovavimą, atvirų vandens telkinių tvarkymą.
 7. Skatinsime vietinio kuro katilinėms gamybą panaudojant gamybos atliekas (šiaudus, pjuvenas ir t. t.). Kompensuosime kredito palūkanas, įsigyjant tam reikalingą įrangą. Kūrenant katilines vietiniu kuru, sumažėtų gyventojų išlaidos šildymui.
 8. Skatinsime turizmą savo rajone skirdami didelį dėmesį istorinių ir gražių vietų reklamavimui ir populiarinimui, tokiu būdu turtinsime ir garsinsime savo rajoną.
 9. Plėsime juridinę, konsultacinę ir finansinę savivaldybės pagalbą ūkininkams.
 10. Remsime ir palaikysime savivaldybės sprendimus dėl vandens tiekimo, nuotekų valymo, gatvių apšvietimo problemų sprendimų.
 11. Inicijuosime daugiau lėšų skirti kaimo plėtrai (investavimui į kelius pagal patvirtintą vietinių kelių tvarkymo programą, prieigas prie vandens telkinių, kultūros saugomas vertybes, neasfaltuotų gyvenviečių pagrindinių gatvių išasfaltavimui).
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų