2007 07 25 | Bendro darbo rezultatas - atidarytas informacinis centras prie Kryžių kalno

Šios kadencijos Seimas vienu iš gerų savo darbų gali įvardinti 72 Seimo narių teiktą pasiūlymą Valstybės biudžetui skirti lėšų skyrimo informacinio centro prie Kryžių kalno (Šiaulių rajone) įrengimui.

Daugelį metų Šiaulių rajono savivaldybė tikėjosi sulaukti finansinės paramos parengtam projektui. Suprasdami šio objekto reikšmingumą ne tik Lietuvai, bet ir visam pasauliui, 2005 spalio 18 d. po siūlymu skirti Informacinio centro įrengimui prie Kryžių kalno 1mln. 844 tūkst. Lt. pasirašė skirtingų partijų parlamentarai. Tai sudarė galimybę Šiaulių rajono savivaldybei pradėti įgyvendinti ilgai lauktą projektą

“Dėkoju visiems pasirašiusiems ir šią idėją palaikiusiems Seimo nariams, projektą įgyvendinusiai savivaldybei, nes tik bendras darbas ir sutarimas gali duoti tokį gražų rezultatą”, - atidarymo metu kalbėjo pasiūlymo skirti lėšas iš Valstybės biudžeto iniciatorė Seimo narė Rima Baškienė.

Šiaulių rajono savivaldybės meras Algimantas Gaubas surengęs šio informacinio centro atidarymą, pasidžiaugė, kad Valstybės biudžeto ir ES Struktūrinų fondų lėšomis įrengtas centras bus patogus turistams, nes išspręstos ne tik informacinės bet ir buitinės reikmės.

 
 
Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. rugsėjo 6 d. (penkt.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis kuris, vyks VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau

LVŽS sąskrydis 2019

article thumbnailŠ. m. liepos 27 d. (šeštadinį) tradicinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vasaros sąskrydis vyks Prienų rajone.
Plačiau

LVŽS Biržų skyriaus vasaros sąskrydis

article thumbnailŠ. m. liepos 19 d. (penktadinį) kviečiame dalyvauti Biržų skyriaus vasaros sąskrydyje.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. liepos 15 d. (pirm.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis kuris, vyks VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų