2008 04 03 | Valstiečiai liaudininkai susitiko Širvintose

Vakar Širvintose išplėstiniame LVLS valdybos posėdyje valstiečiai liaudininkai aptarė Seimo rinkimų vienmandačių apygardų kandidatūras bei rinkiminės programos gaires. Išplėstiniame LVLS valdybos posėdyje dalyvavo Vilniaus apskrities skyrių nariai bei pirmininkai.

LVLS pirmininkė prof. Kazimiera Prunskienė pasidžiaugė, kad valstiečiai liaudininkai į Seimo rinkimus eina ne tuščiomis rankomis – turime kuo pasidžiaugti ir būsimiems rinkėjams parodyti daugybę darbų ne vien tik žemės ūkio, kaimo plėtros, bet ir konkrečių kaimo reikalų, tokių kaip amatai, kaimo turizmas, tautinių tradicijų puoselėjimas. Seimo narė Šeimos ir vaiko komisijos pirmininkė Rima Baškienė užtikrino, kad didžioji rinkėjams duotų pažadų dalis jau įvykdyta – priimti šeimą ir vaiką apsaugantys įstatymai, parengtas ir Vyriausybei patvirtinti siūlomas šeimos modelis, kuriame didžiausias dėmesys skiriamas santuokinei šeimai ir vaikams. LVLS valdybos pirmininkas, Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininkas Viktoras Rinkevičius kalbėjo apie problemas dėl vandens kokybės užtikrinimo kaimo teritorijose, geriamo vandens nugeležinimo įstatymo projekto rengimo sunkumus.

Prof. K. Prunskienė paragino Sąjungos narius ir toliau tęsti pradėtus darbus, prisiimti daugiau atsakomybės bei įvykdyti rinkėjams duotus pažadus.

 

 

 
 
Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. rugsėjo 6 d. (penkt.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis kuris, vyks VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau

LVŽS sąskrydis 2019

article thumbnailŠ. m. liepos 27 d. (šeštadinį) tradicinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vasaros sąskrydis vyks Prienų rajone.
Plačiau

LVŽS Biržų skyriaus vasaros sąskrydis

article thumbnailŠ. m. liepos 19 d. (penktadinį) kviečiame dalyvauti Biržų skyriaus vasaros sąskrydyje.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. liepos 15 d. (pirm.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis kuris, vyks VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų