2019-09-12 | LVŽS sveikina Vyriausybės sprendimą organizuoti nacionalinį partijų susitarimą dėl švietimo politikos principų

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga deleguos savo narius į LR Vyriausybės sudaromą darbo grupę dėl Nacionalinio susitarimo švietimo srityje ir jau turi projekto pasiūlymą, nes tam ruošėsi šią vasarą. Apie tai informavo sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis, teigdamas, jog švietimas yra viena prioritetinių sričių, dėl kurios vizijos ir politikos gairių turi susitarti visi politikai.

„Mūsų frakcija, vieningai pritaria Vyriausybės siūlymui susitarti dėl švietimo politikos ir visoms partijoms pasirašyti Nacionalinį susitarimą dėl politikos principų ir gairių šioje ypatingai mūsų valstybei svarbioje srityje. Mes artimiausiu metu deleguosime mūsų atstovus į Vyriausybės organizuojamą darbo grupę”, – sako R. Karbauskis.

Pasak jo, frakcija atsakingai vertina švietimo politikos įtaką visuomenės ir valstybės raidai, todėl teiks savo pasiūlymus darbo grupei ir visuomenei, siekiant kuo geresnio darbo grupės rezultato.


 
 
ATŠAUKIAMI LVŽS RENGINIAI

article thumbnailLaikantis Valstybės ekstremalių situacijų operacijų centro, kuriam vadovauja Sveikatos apsaugos ministras A. Veryga, rekomendacijų, ATŠAUKIAME visus LVŽS suplanuotus masinius renginius.
Plačiau

LVŽS pirminko Ramūno Karbauskio vizitai po Lietuvą

article thumbnail2020 m. vasario 21 d. kviečiame į susitikimus Kaišiadorių savivaldybėje.
Plačiau

LVŽS pirminko Ramūno Karbauskio vizitai po Lietuvą

article thumbnail2020 m. vasario 17 d. kviečiame į susitikimus Panevėžio krašte.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2020 m. sausio 31 d. (penkt.) 15.00 val. vyks LVŽS Tarybos posėdis, VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų