2019-08-22 | LVŽS frakcijos Seime atstovai: Žmonėms - kokybiškos ir prieinamos savivaldos paslaugos

Siekiant, kad savivaldybės galėtų žmonėms pasiūlyti ir teikti kokybiškas paslaugas, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Seimo frakcijos atstovai susitiko su Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentu Mindaugu Sinkevičiumi, asociacijos direktore Roma Žakaitiene ir kitais minėtos organizacijos atstovais.

,,Biurokratija ir pertekliniai reikalavimai neturi trukdyti žmonėms gauti deramas ir kokybiškas savivaldybių paslaugas, nes už tai žmonės moka mokesčius“, – sakė LVŽS frakcijos Seime seniūno pavaduotojas Jonas Jarutis.

Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas Mindaugas Sinkevičius sutiko, kad problema dėl kokybiškų paslaugų gyventojams savivaldybėse šiandien tikrai egzistuoja. ,,Turime ne vieną ir ne du atvejus, kai įmonės laimi viešuosius pirkimus savivaldybėse, tačiau neturi pakankamai pajėgumų tokius darbus realiai atlikti, o siekiant, kad gyventojai nepertraukiamai savivaldybėse gautų deramas paslaugas, savivaldybės įmonės jas vis vien atlieka“, – tikino Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas ir Jonavos meras Mindaugas Sinkevičius.

Lietuvos savivaldybių asociacijos direktorė taip pat akcentavo, kad šiandien savivaldybės negali atlikti darbų dėl spragų įstatymuose, o ne dėl to, kad neturi pakankamai pajėgumų užtikrinti tokių paslaugų teikimo. ,,Savivaldos komunalinės įmonės, autobusų parkai ir kitos įmonės yra pasinaudojusios ES finansine parama, turi reikiamą techniką, darbuotojus ir kitas būtinas kompetencijas, bet įstatymai riboja jų galimybes teikti reikiamas paslaugas vietos gyventojams”, – sakė asociacijos direktorė Roma Žakaitienė.

Susitikime dalyvavo LVŽS frakcijos Seime pirmininko pavaduotojai – Jonas Jarutis ir Aušrinė Norkienė, Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininkė Guoda Burokienė bei Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Valius Ąžuolas.

 


 
 
Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. rugsėjo 6 d. (penkt.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis kuris, vyks VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau

LVŽS sąskrydis 2019

article thumbnailŠ. m. liepos 27 d. (šeštadinį) tradicinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vasaros sąskrydis vyks Prienų rajone.
Plačiau

LVŽS Biržų skyriaus vasaros sąskrydis

article thumbnailŠ. m. liepos 19 d. (penktadinį) kviečiame dalyvauti Biržų skyriaus vasaros sąskrydyje.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. liepos 15 d. (pirm.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis kuris, vyks VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų