2019-04-11 | Premjeras: Vyriausybė vykdo ir vykdys žmonėms duotus pažadus

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis Seime pristatė Vyriausybės 2018 metų veiklos ataskaitą.

Pradėdamas pristatymą premjeras pabrėžė, kad yra žmogus, mėgstantis konkretumą – tai yra faktus ir skaičius. Tad, kalbant apie Vyriausybės veiklą, bus remiamasi būtent jais, o ne tuščiais šūkiais.

Taip pat jis akcentavo, kad tai nėra Ministro Pirmininko darbų ataskaita. Tai yra Vyriausybės darbai, prie kurių įgyvendinimo prisidėjo Seimas, ministrai, ministerijų bei joms pavaldžių įstaigų darbuotojai, kiti žmonės, kuriems premjeras nuoširdžiai padėkojo.

Vyriausybės vadovas paprašė opozicijos ne emocijomis grįstos, o argumentuotos kritikos. Būtent racionali kritika, pasak S. Skvernelio, ragina pasitempti, tobulėti ir stengtis.

„Džiaugiuosi, kad mano pareigos leidžia dirbti ne tik kabinetuose, bet ir aplankyti mūsų šalies miestus bei kaimus. Per dvejus su puse metų apvažiavau kone visą Lietuvą. Bendravau su savivaldybių vadovais, verslo atstovais, miestų ir miestelių gyventojais, kaimo bendruomenėmis. Ne kartą turėjau progą įsitikinti: žmonės mato Vyriausybės darbus ir jaučia pagerėjimą, pokyčius. Taip, sulaukiu ir kritikos, nepasitenkinimo dėl vienos ar kitos reformos eigos – tai natūralu“,- sakė premjeras.

Pasak S. Skvernelio, imtis darbų, kurių niekas net nebandė pradėti  metų metus, nėra paprasta. Pasipriešinimas ir kritika kartais peržengia sveiko proto ribas, tačiau tai, ką Vyriausybė užsibrėžę, ir tai, ką pažadėjo žmonėms, įvykdyta ir bus vykdoma. Daromos  klaidos, tačiau jos taisomos ir užtikrintai einama į priekį.

Vyriausybės 2018 m. veiklos rezultatai ir artimiausiu metu planuojami darbai padės užtikrinti tolesnę šalies ekonomikos pažangą, įveikti kylančius socialinius ir demografinius iššūkius, švelninti nacionalinio saugumo grėsmes ir svarbiausia –  gerinti kiekvieno žmogaus, o ne atskirų grupių gyvenimo kokybę.

 

LRV informacija

 
 
Išplėstinis Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. balandžio 4 d. (ketv.) 15.00 val. Kaune vyks LVŽS išplėstinis Tarybos posėdis.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. vasario 22 d. (penkt.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis Kaune, ASU IV rūmų konferencijų salėje.
Plačiau

LVŽS Akmenės kandidato į merus R. Stonkaus ir komandos programos pristatymas savivaldybių tarybų rinkimams

article thumbnailŠį ketvirtadienį, vasario 7 d., 17 val. vakaro bus pristatoma Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Akmenėje programa 2019 m. kovo 3 d. savivaldybių tarybų rinkimams.
Plačiau

LVŽS XII suvažaivimas

article thumbnail2019 m. sausio 26 d. (šešt.) vyks  LVŽS XII ataskaitinis rinkiminis suvažiavimas.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų