2019-03-01 | R. Karbauskis: ,,Kviečiu ateiti į rinkimus ir palaikyti LVŽS kandidatus savivaldos rinkimuose’’

 


 

Kovo 3 d. kviečiame dalyvauti savivaldos rinkimuose ir palaikyti LVŽS kandidatus, siekiant, kad ilgai laukti pokyčiai valstybėje būtų įgyvendinti ir regionuose.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai laimėjus rinkimus į Seimą jau daugiau nei 2-ejus metus vykdomos svarbios reformos šalyje. Per šiuos metus paaugo pensijos, atsirado vaiko pinigai ir pradėta rimta kova prieš korupciją šalyje.

Pasak partijos lyderio Ramūno Karbauskio, pradėti pokyčiai valstybėje orientuoti į visų Lietuvos žmonių gerovę ir poreikius. Permainų bus siekiama ir savivaldybėse.

,,Kovo 3 d. kviečiu balsuoti už Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatus į merus ir tarybos narius bei būtinai ateiti į rinkimus tam, kad pokyčiai, kurie vyksta valstybėje, tęstųsi ir savivaldoje’’,- sako Ramūnas Karbauskis.

Politinė reklama, parengta LVŽS.

 

 

 
 
Tarybos posėdis

article thumbnail2020 m. kovo 6 d. (penkt.) 15.00 val. vyks LVŽS Tarybos posėdis, Via Baltica konferencijų salėje, Kauno r.
Plačiau

LVŽS pirminko Ramūno Karbauskio vizitai po Lietuvą

article thumbnail2020 m. vasario 21 d. kviečiame į susitikimus Kaišiadorių savivaldybėje.
Plačiau

LVŽS pirminko Ramūno Karbauskio vizitai po Lietuvą

article thumbnail2020 m. vasario 17 d. kviečiame į susitikimus Panevėžio krašte.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2020 m. sausio 31 d. (penkt.) 15.00 val. vyks LVŽS Tarybos posėdis, VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų