2019-02-27 | L. Kontrimas būsimiems šalies europarlamentarams siūlys jungtis į Vienybės forumą

Patvirtinta, kad valdančiųjų Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos rinkimų į Europos Parlamentą (EP) štabui vadovaus Linas Kontrimas. Jis taip pat yra įrašytas trečiuoju numeriu EP kandidatų sąraše.

Istorikas, žurnalistas, pastaruoju metu ryšių su visuomene konsultantu dirbęs L. Kontrimas informavo, kad netrukus bus pristatyta programa. Jos leitmotyvas - dialogas, o vienas iš siūlymų - visų Lietuvos europarlamentarų Vienybės forumas.

L. Kontrimas atkreipė dėmesį, kad pastaruoju metu labai trūksta politinių diskusijų kultūros, todėl jo principinė pozicija - nesivelti, neskatinti ir netoleruoti politinių konkurentų menkinimo bei patyčių retorikos.

„Mes patys stengsimės ir kitus politikus raginsime diskutuoti pagarbiai ir kultūringai. Metas politikoje kalbėti apie turinį ir idėjas, diskutuoti apie jų įgyvendinimo būdus - juk viešumoje esantys asmenys yra pavyzdys visuomenei“, - sakė L. Kontrimas.

Svarbiu uždaviniu būsimas politikas laiko vieningą visų Lietuvos europarlamentarų darbą šalies labui. Kad būtų galima derinti pozicijas, L. Kontrimas siūlys suburti neformalų išrinktų Lietuvos EP narių Vienybės forumą.

Toks Forumas galėtų vykti prieš svarbias EP sesijas skirtinguose Lietuvos miestuose. Į Forumą būtų kviečiami politikai, verslo, mokslo, visuomeninių organizacijų atstovai. Forumo metu būtų pristatomi svarbiausi klausimai bei išklausoma nuomonė ir patarimai EP nariams. Tai leistų ne tik keistis nuomonėmis, bet ir suderinti pozicijas pagrindiniu prioritetu išlaikant Lietuvos interesus, nesvarbu, kurioje EP frakcijoje dirbtų šalies atstovai.

„Kol kas bendrų Lietuvos atstovų pastangų dirbti kartu nematyti. Randama visokiausių pasiaiškinimų: esą dirbama skirtingose frakcijose, komitetuose, prisimenama, kad politikai ir Lietuvoje ne per daugiausiai bendrauja. Man atrodo, kad galime pešiotis namuose, bet vos tik kirtę sieną privalome tapti vieningi Lietuvos interesų gynėjai ir patriotai. Gal tai ir skamba idealistiškai, bet istorija rodo: politika be idealizmo greitai tampa sausa, biurokratiška, be polėkio ir siekių“, - sakė L. Kontrimas.

Jis pažymėjo, kad netrukus šią savaitę bus paskelbtas galutinis Valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatų sąrašas į EP.

 
 
Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. gegužės 17 d. (penkt.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis kuris, vyks VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau

Išplėstinis Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. balandžio 4 d. (ketv.) 15.00 val. Kaune vyks LVŽS išplėstinis Tarybos posėdis.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. vasario 22 d. (penkt.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis Kaune, ASU IV rūmų konferencijų salėje.
Plačiau

LVŽS Akmenės kandidato į merus R. Stonkaus ir komandos programos pristatymas savivaldybių tarybų rinkimams

article thumbnailŠį ketvirtadienį, vasario 7 d., 17 val. vakaro bus pristatoma Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Akmenėje programa 2019 m. kovo 3 d. savivaldybių tarybų rinkimams.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų