2019-02-27 | L. Kontrimas būsimiems šalies europarlamentarams siūlys jungtis į Vienybės forumą

Patvirtinta, kad valdančiųjų Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos rinkimų į Europos Parlamentą (EP) štabui vadovaus Linas Kontrimas. Jis taip pat yra įrašytas trečiuoju numeriu EP kandidatų sąraše.

Istorikas, žurnalistas, pastaruoju metu ryšių su visuomene konsultantu dirbęs L. Kontrimas informavo, kad netrukus bus pristatyta programa. Jos leitmotyvas - dialogas, o vienas iš siūlymų - visų Lietuvos europarlamentarų Vienybės forumas.

L. Kontrimas atkreipė dėmesį, kad pastaruoju metu labai trūksta politinių diskusijų kultūros, todėl jo principinė pozicija - nesivelti, neskatinti ir netoleruoti politinių konkurentų menkinimo bei patyčių retorikos.

„Mes patys stengsimės ir kitus politikus raginsime diskutuoti pagarbiai ir kultūringai. Metas politikoje kalbėti apie turinį ir idėjas, diskutuoti apie jų įgyvendinimo būdus - juk viešumoje esantys asmenys yra pavyzdys visuomenei“, - sakė L. Kontrimas.

Svarbiu uždaviniu būsimas politikas laiko vieningą visų Lietuvos europarlamentarų darbą šalies labui. Kad būtų galima derinti pozicijas, L. Kontrimas siūlys suburti neformalų išrinktų Lietuvos EP narių Vienybės forumą.

Toks Forumas galėtų vykti prieš svarbias EP sesijas skirtinguose Lietuvos miestuose. Į Forumą būtų kviečiami politikai, verslo, mokslo, visuomeninių organizacijų atstovai. Forumo metu būtų pristatomi svarbiausi klausimai bei išklausoma nuomonė ir patarimai EP nariams. Tai leistų ne tik keistis nuomonėmis, bet ir suderinti pozicijas pagrindiniu prioritetu išlaikant Lietuvos interesus, nesvarbu, kurioje EP frakcijoje dirbtų šalies atstovai.

„Kol kas bendrų Lietuvos atstovų pastangų dirbti kartu nematyti. Randama visokiausių pasiaiškinimų: esą dirbama skirtingose frakcijose, komitetuose, prisimenama, kad politikai ir Lietuvoje ne per daugiausiai bendrauja. Man atrodo, kad galime pešiotis namuose, bet vos tik kirtę sieną privalome tapti vieningi Lietuvos interesų gynėjai ir patriotai. Gal tai ir skamba idealistiškai, bet istorija rodo: politika be idealizmo greitai tampa sausa, biurokratiška, be polėkio ir siekių“, - sakė L. Kontrimas.

Jis pažymėjo, kad netrukus šią savaitę bus paskelbtas galutinis Valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatų sąrašas į EP.

 
 
ATŠAUKIAMI LVŽS RENGINIAI

article thumbnailLaikantis Valstybės ekstremalių situacijų operacijų centro, kuriam vadovauja Sveikatos apsaugos ministras A. Veryga, rekomendacijų, ATŠAUKIAME visus LVŽS suplanuotus masinius renginius.
Plačiau

LVŽS pirminko Ramūno Karbauskio vizitai po Lietuvą

article thumbnail2020 m. vasario 21 d. kviečiame į susitikimus Kaišiadorių savivaldybėje.
Plačiau

LVŽS pirminko Ramūno Karbauskio vizitai po Lietuvą

article thumbnail2020 m. vasario 17 d. kviečiame į susitikimus Panevėžio krašte.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2020 m. sausio 31 d. (penkt.) 15.00 val. vyks LVŽS Tarybos posėdis, VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų