2019-02-17 | Už nuopelnus Šiaulių rajonui R. Karbauskiui įteiktos garbės piliečio regalijos

Vasario 16-ąją Ramūnui Karbauskiui įteiktos Šiaulių rajono garbės piliečio regalijos už krašte įgyvendinamas pilietines iniciatyvas, reikšmingus darbus Šiaulių rajono bendruomenės labui. Jas, garbės piliečio ženklą ir pažymėjimą – R.Karbauskiui įteikė Šiaulių rajono meras A. Bezaras. Regalijos LVŽS pirmininkui įteiktos jo gimtame kaime – Naisiuose.

„Ką nors darydamas negalvoji, kad tave už tai pasveikins, padėkos, tiesiog darai ką darai. Šiandien važiuodamas į Naisius klausiausi radijo, ir ten šnekėjo kitos Lietuvos atstovai, kad aš esu didžiausia Lietuvos problema, kad esu vidinė grėsmė Lietuvai. Bet ten kalbėjo viena Lietuva, o čia kita Lietuva kalba, kad aš kažką gero padariau. Aš labai dėkingas ir tai, ir tai Lietuvai. Vieniems už pripažinimą, kad dėkoja, o kitiems – už tai, kad skundžiasi manimi. Dėkingas kolegoms ir visiems tiems, kurie mus išrinko į Seimą, nes mes išties prisiimame atsakomybę, už tai, kas bus rytoj. Mes tautai duodame galimybę nuspręsti ir Seimo narių skaičių, ir kitus klausimus. Vadinti tai nedemokratiškais sprendimais nelogiška. Aš galvoju, kas gali būti labiau demokratiška nei tautos sprendimas. Jei nebūčiau gimęs šiame kaime, nebūčiau tuo, kuo esu. Jei nebūtų kolegų, nebūtų ir darbų Seime. Aišku norime, kad visa Lietuva būtų tokia kaip Naisiai, kad savivaldos būtų stiprios. Lenkiuosi prieš šitą bendruomenę, prieš savo kolegas. Geras jausmas, kad gyvename šitoje šalyje“, - sakė R. Karbauskis.

R. Karbauskio kandidatūrą pasiūlė Atviras Šiaulių rajono jaunimo centras. Pernai Šiaulių rajono garbės piliečio vardas buvo suteiktas profesoriui, dailininkui, habilituotam mokslų daktarui Vyteniui Rimkui.

 

LVŽS informacija

 
 
ATŠAUKIAMI LVŽS RENGINIAI

article thumbnailLaikantis Valstybės ekstremalių situacijų operacijų centro, kuriam vadovauja Sveikatos apsaugos ministras A. Veryga, rekomendacijų, ATŠAUKIAME visus LVŽS suplanuotus masinius renginius.
Plačiau

LVŽS pirminko Ramūno Karbauskio vizitai po Lietuvą

article thumbnail2020 m. vasario 21 d. kviečiame į susitikimus Kaišiadorių savivaldybėje.
Plačiau

LVŽS pirminko Ramūno Karbauskio vizitai po Lietuvą

article thumbnail2020 m. vasario 17 d. kviečiame į susitikimus Panevėžio krašte.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2020 m. sausio 31 d. (penkt.) 15.00 val. vyks LVŽS Tarybos posėdis, VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų