2019-02-17 | Už nuopelnus Šiaulių rajonui R. Karbauskiui įteiktos garbės piliečio regalijos

Vasario 16-ąją Ramūnui Karbauskiui įteiktos Šiaulių rajono garbės piliečio regalijos už krašte įgyvendinamas pilietines iniciatyvas, reikšmingus darbus Šiaulių rajono bendruomenės labui. Jas, garbės piliečio ženklą ir pažymėjimą – R.Karbauskiui įteikė Šiaulių rajono meras A. Bezaras. Regalijos LVŽS pirmininkui įteiktos jo gimtame kaime – Naisiuose.

„Ką nors darydamas negalvoji, kad tave už tai pasveikins, padėkos, tiesiog darai ką darai. Šiandien važiuodamas į Naisius klausiausi radijo, ir ten šnekėjo kitos Lietuvos atstovai, kad aš esu didžiausia Lietuvos problema, kad esu vidinė grėsmė Lietuvai. Bet ten kalbėjo viena Lietuva, o čia kita Lietuva kalba, kad aš kažką gero padariau. Aš labai dėkingas ir tai, ir tai Lietuvai. Vieniems už pripažinimą, kad dėkoja, o kitiems – už tai, kad skundžiasi manimi. Dėkingas kolegoms ir visiems tiems, kurie mus išrinko į Seimą, nes mes išties prisiimame atsakomybę, už tai, kas bus rytoj. Mes tautai duodame galimybę nuspręsti ir Seimo narių skaičių, ir kitus klausimus. Vadinti tai nedemokratiškais sprendimais nelogiška. Aš galvoju, kas gali būti labiau demokratiška nei tautos sprendimas. Jei nebūčiau gimęs šiame kaime, nebūčiau tuo, kuo esu. Jei nebūtų kolegų, nebūtų ir darbų Seime. Aišku norime, kad visa Lietuva būtų tokia kaip Naisiai, kad savivaldos būtų stiprios. Lenkiuosi prieš šitą bendruomenę, prieš savo kolegas. Geras jausmas, kad gyvename šitoje šalyje“, - sakė R. Karbauskis.

R. Karbauskio kandidatūrą pasiūlė Atviras Šiaulių rajono jaunimo centras. Pernai Šiaulių rajono garbės piliečio vardas buvo suteiktas profesoriui, dailininkui, habilituotam mokslų daktarui Vyteniui Rimkui.

 

LVŽS informacija

 
 
Tarybos posėdis

article thumbnail2020 m. sausio 31 d. (penkt.) 15.00 val. vyks LVŽS Tarybos posėdis, VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. rugsėjo 6 d. (penkt.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis, kuris vyks VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau

LVŽS sąskrydis 2019

article thumbnailŠ. m. liepos 27 d. (šeštadinį) tradicinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vasaros sąskrydis vyks Prienų rajone.
Plačiau

LVŽS Biržų skyriaus vasaros sąskrydis

article thumbnailŠ. m. liepos 19 d. (penktadinį) kviečiame dalyvauti Biržų skyriaus vasaros sąskrydyje.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų