Gintaris Petrėnas

Kandidatas į Zarasų rajono savivaldybės merus 2019 m. kovo 3 d. savivaldybių tarybų rinkimuose

Facebook

Gimiau ir augau Kaune. Tėvai – tarnautojai. Įgijęs veterinarijos gydytojo specialybę Lietuvos veterinarijos akademijoje atvykau į Zarasų  kraštą.

Esu ilgametis Zarasų rajono Tarybos narys, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Zarasų rajono skyriaus pirmininkas. Politikoje esu daugiau nei 20 metų, per tą laiką bendravau ir kartu dirbau su daugybę žmonių, įgijau  gerus organizacinius ir vadovavimo gebėjimus.

 

Gimiau 1963 m. spalio 1 d. Kaune.
1981 m. baigiau A. Čeponio vidurinę mokyklą.
1986 m. įgijau veterinarijos gydytojo specialybę Lietuvos veterinarijos akademijoje.
1986–1992 m. Zarasų rajono ,,Tautų draugystės" tarybinio ūkio vyriausiasis vet. gydytojas
Nuo 1992 m.  G. Petrėno individualios veterinarijos įmonės savininkas.
1993–1999 m. – Zarasų rajono Kriaunėnų žemės ūkio bendrovės vadovas.
Nuo 1999  m. – ūkininkas.
Nuo 2015 m. – Kooperatyvo ,,Sartų lankų jautiena" valdybos pirmininkas.
Nuo 2003 m. – Zarasų rajono tarybos narys.

Nuo 2017 m. Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio visuomeninis atstovas

Nuo 1998 metų esu Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys, jau ketvirtą kadenciją esu išrenkamas Zarasų rajono tarybos nariu. Dalyvauju ūkio komiteto darbe, teikiu pasiūlymus tarybai. Nuolat gilinu žinias tiek politikos, tiek žemės ūkio klausimais.

Lietuvos ūkininkų sąjungos Zarasų skyriaus narys.

Zarasų rajono Samanių bendruomenės ,,Dvargantis" narys.

Lietuvos mėsinių galvijų ir gerintojų asociacijos tarybos narys.

Lietuvių kalba – gimtoji, moku rusų ir anglų kalbas.

Šeimos sudėtis: žmona Lina, dukros Gintarė, Lauryna, sūnūs Aurimas, Arnoldas, Edgaras.

Pomėgiai: sportas, kelionės.

 

Gintario Petrėno rinkimų programa

Atėjo laikas visą sukauptą patirtį ir įgūdžius atiduoti kraštui, kuris mane priėmė ir užaugino, žmonėms, kurie tikėjo ir įkvėpė siekti daugiau.

Žinau, kad šeimos puoselėjimas ir palankios aplinkos šeimai sukūrimas yra ilgalaikė ir vertingiausia investicija.  Reikia padėti įsikurti jaunoms šeimoms, o senjorams ir neįgaliesiems užtikrinti lygias galimybes dalyvauti socialiniame gyvenime. Ne mažiau svarbu užtikrinti kokybiškų, lanksčių vaiko priežiūros ir ikimokyklinio ugdymo paslaugų prieinamumą.

Užtikrinsiu, kad  gyventojams  būtų nesunkiai pasiekiamos pagrindinės kokybiškai veikiančios pirminio lygio sveikatos ir socialinės apsaugos paslaugos.  Skatinsiu sveiką gyvenseną, aktyvų laisvalaikį.

Įsipareigoju įvertinti gerąją praėjusios kadencijos patirtį, tęsti pradėtus investicinius projektus, programas, remti tradicinius renginius. Telksiu rajono tarybą, administraciją ir visus aktyvius rajono žmones bendriems darbams. Užtikrinsiu efektyvų viešųjų finansų naudojimą.

Sieksiu verslo aplinkos gerinimo, vietos ekonominio potencialo išnaudojimo, infrastruktūros tobulinimo, kad Zarasų aplinkkelis taptų realybe.

Skatinsiu darnaus erdvinio strateginio planavimo plėtrą, apimančią gamtinės ir istorinės aplinkos, susisiekimo, gyvenamųjų namų ir socialinio būsto politikos, sveikatos apsaugos, švietimo, turizmo ir meno, komercinio laisvalaikio, teritorinės plėtros.

Skatinsiu švietimo ir kultūros darbuotojų bendradarbiavimą, profesionalaus meno kūrėjų įsitraukimą  vaikų ir jaunimo saviraiškos kultūrinėje ir meninėje veikloje formų ir veiklų įvairovės plėtojimo, remti jaunuosius menininkus.

Skatinsiu maisto tiekimo grandinės trumpinimą,  prioritetą teikiant vietos  ūkininkams ir perdirbėjams, ir tikslinį atvykstamąjį turizmą.

Aktyviai ginsiu rajono interesus valstybės institucijose.

 

 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų