Vladyslav Kravčun

Kandidatas į Trakų rajono savivaldybės merus 2019 m. kovo 3 d. savivaldybių tarybų rinkimuose

Facebook

Gimiau 1961 m. netoli Rūdiškių –  Žėronių k. Esu Trakų krašto patriotas – užaugau, gyvenu ir dirbu Trakų rajone. Baigiau Vilniaus žemės ūkio technikumą (dabar – aukštesnioji žemės ūkio mokykla) ir įgijau žemės ūkio mechanizacijos inžinieriaus specialybę. Tobulinau savo žinias ir įgūdžius įvairiuose darbuose, seminaruose, mokymuose, pilietinėje veikloje. Moku rusų, lenkų, ukrainiečių, baltarusių kalbas.

Turiu nemenką vadovaujamo darbo patirtį. Vadovauju Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Trakų skyriui. Nuo 2007 m. esu Lietuvos nederlingų žemių naudotojų asociacijos valdybos nariu,  anksčiau dirbau Nerūdinių statybinių medžiagų susivienijime skyriaus viršininku.

Gyvenime teko išbandyti daug įvairių darbų. Dirbau „Trakų  Agrochemijoje“ automechaniku, Šalčininkų rajono tarybinime ūkyje „Dainava“. 1999 m. įkūriau statybinio akmens skaldymo įmonę. Vėliau pradėjau ekologiškai ūkininkauti Narezkų k., šalia Trakų. Veiklą pradėjau nuo nedidelio žemės ploto, sėkmingai plėtojau ūkį, sukūriau 7 darbo vietas.  Aš – nepriklausomas žmogus, tvirtai stovintis ant kojų. Politikoje esu todėl, kad noriu duoti, o ne imti.

Esu atsakingas ir dėmesingas vadovas bei patarėjas. Nevengiu patarti, dalintis sukaupta patirtimi. Nebijau darbo, labiausiai vertinu darnią komandos veiklą. Esu aktyvus Trakų rajono bendruomenių narys ir renginių organizatorius bei dalyvis.

Turėdamas daugiau galimybių nei kiti, visada padedu sąžiningiems žmonėms, kurie išgyvena sunkumus. Šeiminė padėtis – išsiskyręs. Džiaugiuosi, kad dorai užaugintos 2 dukros, tokia pat dvasia auklėju ir 3 anūkus.  Laisvalaikiu man patinka aktyvus poilsis – kelionės po Lietuvą ir ne tik, slidinėjimas, baidarių bei dviračių žygiai.

 

KANDIDATO RINKIMŲ PROGRAMA

Esminė Trakų raj. problema – dėl vizijos, aiškių tikslų ir skaidrios politikos stokos mažėja gimstamumas, santuokų skaičius. Trakų raj. turi skatinti smulkų verslą ir ūkininkavimą tam, kad suteiktų galimybę miesto ir kaimo žmonėms užsidirbti. Tik pakeitusi sprendimų priėmimo tvarką, politinę kultūrą taryboje bei užtikrinusi maksimalų skaidrumą savivaldybės veikloje, Trakų raj. savivaldos taryba gebės priimti naudingus gyventojams sprendimus.

Mano tikslas – DIRBTI  ŽMONĖMS. Labai svarbu, kad Trakų raj. meras gebėtų telkti žmones bendram darbui, mokėtų užmegzti dialogą ir su šalies valdžia, ir su kiekvienu gyventoju.


Mano prioritetai:

  • Šeimų gerovė: Reikia sudaryti sąlygas jaunoms šeimoms auginti vaikus, susigrąžinti emigravusius gyventojus ir kviesti kurtis Trakų raj. naujus gyventojus. Įvairaus amžiaus žmonės turi gauti galimybę dalyvauti gyventojų užimtumo skatinimo programose. Steigti „Senjorų namus“. Trakų raj. gyventojai bei svečiai mieste turi jaustis saugiai.

  • Smulkaus verslo ir ūkininkavimo skatinimas: Investuosime į Trakų raj. gyventojų verslumo įgūdžių ugdymą. Viešosios erdvės ir infrastruktūra turi būti patogi smulkiajam verslui ir ūkininkavimui. Skaidrūs viešieji pirkimai ir ES lėšų įsisavinimas.

  • Švietimas ir kultūra: Sieksiu, kad vaikai gautų kokybiškas ugdymo paslaugas. Tęsiu įstaigų renovacijos darbus. Skatinsiu mokyklų bibliotekų, menų, sporto įrenginių atnaujinimą. Remsiu meno kolektyvų, tautodailininkų, tautinių mažumų bendruomenių veiklą. Užtikrinsiu kultūros paveldo objektų  priežiūrą.

  • Sveikatos apsauga: Mūsų tikslas - ne tik išsaugoti Trakų ligoninę, gerinti paslaugų teikimo kokybę, bet ir sukurti efektyvią pavėžėjimo iki gydymo įstaigų sistemą.


Jūsų kandidatas į Trakų raj. merus
Vladyslav Kravčun

 

 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų