Imantas Motiejūnas

Kandidatas į Telšių rajono savivaldybės merus 2019 m. kovo 3 d. savivaldybių tarybų rinkimuose

Facebook

Gimė 1968 m. spalio 29 d., Biržų rajone.

Baigė Mykolo Romerio universiteto teisės studijų programą ir įgijo aukštąjį universitetinį išsilavinimą.

1995 m. dirbo Radviliškio policijos komisariate patruliu, Radviliškio policijos komisariato savivaldybių policijos apylinkės inspektoriumi, Radviliškio policijos komisariato kriminalinės policijos Kriminalinių nusikaltimų tyrimo skyriaus jaunesniuoju inspektoriumi.

Nuo 2001 m. dirbo Telšių rajono policijos komisariato kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo poskyrio narkotikų kontrolės ir nusikalstamo verslo tyrimo grupės vyresniuoju inspektoriumi.

Nuo 2003 m. dirbo Telšių rajono policijos komisariato kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus poskyrio viršininku.

Nuo 2009 m., laimėjęs atranką, dirbo Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo skyriaus viršininku.

2013 m., laimėjęs atranką, dirbo Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato viršininku.

Nuo 2018 m. iki dabar dirba Telšių r. savivaldybės administracijoje seniūnu.

Moka dvi užsienio kalbas - anglų, rusų.

Vedęs, turi dukrą.

Laisvalaikio pomėgiai - sportas, muzika, žvejyba.

 

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos keliamo kandidato į
Telšių rajono savivaldybės merus
Imanto Motiejūno rinkimų programa

 

Už viešumą, teisingus ir skaidrius sprendimus!

Gyvename viename gražiausių Lietuvos rajonų. Tačiau jame žmonės nesijaučia laimingi. Kodėl? Atsakymą žinome kiekvienas iš mūsų – trūksta realaus, o ne tariamo dėmesio žmogui ir jo poreikiams. Pasigendame skaidrumo, saugumo, įtraukimo į sprendimų priėmimą. Valdžia daug ką sprendžia vienašališkai, dažnai net neišėjusi iš savų kabinetų.

Taip tęstis nebegali. Mūsų rajone būtini kardinalūs pokyčiai.

Telšių rajonui reikalingas tvirtas, nekorumpuotas, reiklus ir to paties iš kitų reikalaujantis vadovas. Matau daugybę tobulintinų sričių, įžvelgiu ir tai, ko galbūt nebesuvokia daugybę metų politikoje praleidęs asmuo.

Todėl kandidatuoju į merus po prasmingos ir ilgalaikės darbo patirties teisėsaugos institucijoje. Tikiu, kad mano patirtis ir asmeninės savybės yra būtent tai, ko reikia šiandienos rajono situacijai.


Dalis mano prioritetų:


Visų gyventojų grupių poreikių tenkinimas
– darbai organizuojami pagal tikslines grupes (vaikai, senjorai, neįgalieji ir kt.).


Žodžių ir darbų vienovė
– ne tik kalbu, bet ir girdžiu. Nežadu, o dirbu. Užsibrėžtus tikslus pasiekiu.


Skaidri ir sąžininga politika – tarpusavio pagarba, objektyvūs ir į gyventojų gerovę orientuoti sprendimai. Nėra vietos korupcijai.


Investicijų pritraukimas ir darbo vietų kūrimas – investuotojų paieška Lietuvoje ir užsienyje, motyvacijos priemonės kuriantiems darbo vietas.


Šeimų gerovė – kokybiškos ugdymo ir ugdymosi sąlygos, parama vaikus auginantiems tėvams ar globėjams, gyvenamosios aplinkos gerinimas, saugumas.


Telšių rajono vizija: Darnus žmogus – Darni visuomenė ir aplinka – Darnus švietimas ir kultūra – Darni ekonomika – Darnus valdymas

 

 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų