Vitalija Jankauskaitė-Milčiuvienė

Kandidatas į Šilalės rajono savivaldybės merus 2019 m. kovo 3 d. savivaldybių tarybų rinkimuose

Facebook

Vitalija Jankauskaitė-Milčiuvienė gimė 1981 m. Kaltinėnuose Šilalės rajone režisieriaus Vytauto Jankausko ir miškininkės Elenos Jankauskienės šeimoje. Kai buvo trejų persikėlė gyventi į tėvelio gimtinę Laukuvą, o dar po kelerių metų – į Šilalę.

Mokėsi Simono Gaudėšiaus gimnazijoje, priklausė Šilalės jaunimo reikalų tarybai. Nuo 1998 m. bendradarbiavo su Šilalės rajono laikraščiais „Šilalės artojas“ ir „Šilalės naujienos“ – paskelbė daugiau nei 100 publikacijų apie šilališkių gyvenimą.

2000 m. baigė vidurinę mokyklą ir įstojo į Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Žurnalistikos institutą. 2001 m. mokydamasi pirmame kurse pradėjo dirbti nacionaliniame dienraštyje „Lietuvos žinios“ ekonomikos korespondente, paskelbė tiriamosios žurnalistikos darbų.

2003 m. trumpai dirbo tuometinio SAMPO banko atstove spaudai, 2004 m. pradėjo dirbti Lietuvos radijo ir televizijos naujienų laidoje „Panorama“ verslo reportere, taip pat dirbo ekonominės laidos „Pinigų karta“ reportere ir vykdomąja prodiusere. 2005 m. rengė ir vedė TV3 verslo naujienų rubriką. Vėliau vadovavo Lietuvos televizijos projektui „EksprESas LT. 2008 m. rengė ir vedė LNK televizijos žinių rubriką „Rinkos“.

Pirmąjį savo verslą įsteigė 2006 m., nuo 2008 m. iki 2017 m. vadovavo savo įmonei „Vaizdo komunikacijų centras“, įgyvendino daugybę rinkodaros ir komunikacijos projektų. Skaitė paskaitas ir vedė mokymus kaip kviestinė lektorė.

Nuo 2018 m. birželio dirba Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro Giedriaus Surplio patarėja.

Turi tarptautinį koučerės (asmeninio efektyvumo mokytojos) sertifikatą. Nuo 2018 m. studijuoja Lietuvos sveikatos mokslų universitete Visuomenės sveikatos fakultete.

2016 m. kandidatavo į Lietuvos Respublikos Seimą Pietų Žemaitijos apygardoje. Nuo 2017 m. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šilalės skyriaus pirmininkė.

Gimtoji kalba lietuvių. Užsienio kalbos – anglų, rusų.

Vyras Paulius Milčius dirba medinių konstrukcijų projektavimo ir statybos įmonėse, dukra Radvilė eina į trečią klasę.

Propaguoja sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą, keliauja, skaito, dainuoja, domisi muzika, kinu, teatru.

 

Vizija

Šilalė – modernus rajonas, pritraukiantis vis daugiau investicijų, dėl augančios ekonomikos ir didėjančio darbuotojų poreikio jame gyvena vis daugiau jaunų šeimų, kurioms saugu ir ramu auginti vaikus šiame Žemaitijos regione.


Darbo vietos ir ekonominis augimas

Daugiausiai dėmesio skirsiu naujų darbo vietų kūrimui. Dėsiu visas pastangas, kad per ateinančius 4 metus mūsų rajone verslą pradėtų bent keletas naujų gamybos įmonių, galinčių sukurti bent 300 naujų darbo vietų bei išjudinti ekonominį sąstingį. Mano patirtis versle bei įdirbis sostinėje leis šitą tikslą paversti realybe.

Tam, kad verslui būtų patogu kurtis mūsų rajone, užtikrinsime palankią infrastruktūrą. Savivaldybę matau kaip verslo partnerį, galinčią dalyvauti bendruose projektuose.

Šilalės rajonas – žemės ūkio kraštas. Skatinsiu ir palaikysiu ūkius, kad jie galėtų sėkmingai augti, plėstis ir kurti darbo vietas. Padėsiu ūkininkams realizuojant savo produkciją – atrandant rinkas Lietuvoje ir užsienyje. Didelį dėmesį skirsiu smulkiesiems ūkiams, remdama juos siekiant geresnių pieno supirkimo kainų.


Sveikatingumas ir kultūra

Daug dėmesio skirsiu kultūriniam žmonių gyvenimui. Renovuosime Šilalės kultūros centrą, kad žmonėms būtų kur jaukiau susirinkti, kad ne gėda būtų pasikviesti atlikėjų. Šilalė kasmet rengs bent du nacionalinio masto tradicinius renginius, kurie bus žinomi visoje Lietuvoje. Kiekvienoje seniūnijoje skatinsiu kultūrinę ir bendruomenių veiklą.

Darysiu viską, kad Šilalėje būtų daugiau dėmesio skiriama sveikatingumui – pradedant sporto ir aktyvaus laisvalaikio propagavimu, baigiant  švietimu apie sveiką gyvenimo būdą. Stengsiuosi užtikrinti efektyvesnę baseino veiklą, kad reikėtų mažiau skirti lėšų jo dotavimui iš savivaldybės biudžeto.

 

 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų