Dalia Lūžienė-Malijonienė

Kandidatas į Rokiškio rajono savivaldybės merus 2019 m. kovo 3 d. savivaldybių tarybų rinkimuose

Facebook

Gimė 1966 m. sausio 30 d. Biržų rajono Jokniūnų kaime.

Yra įgijusi aukštąjį neuniversitetinį išsilavinimą.

Turi sukaupusi 30 metų darbo patirties.

Yra Rokiškio rajono ūkininkų sąjungos pirmininkė, Rokiškio pieno kooperatyvo „Eko tikslas“ valdybos pirmininkė, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narė.

Moka rusų kalbą.

Ištekėjusi.

Laisvalaikio pomėgiai: keliauja, sportuoja, mezga.


 

ROKIŠKIO RAJONAS – konkurencingas, patrauklus lankyti, gyventi ir dirbti.

Darnus žmogus

Užtikrinti skaidrumą ir tarpusavio susikalbėjimą. Saugi aplinka gyventi, bei dėmesys investicijoms Rokiškio rajone, kuriančioms papildomas darbo vietas.


Darni visuomenė ir aplinka

Turėdami stiprią savivaldą ir pasitikėjimu grįstus gyventojų santykius, galime pasiekti reikšmingų rezultatų. Atsakingiau žiūrėti į rajone veikiančių NVO veiklą, palaikant jų iniciatyvas ir siekius, įtraukti gyventojus į vietos reikalų tvarkymą, skirti daugiabučių namų bei kvartalinei renovacijai, didinant pastatų energetinį efektyvumą, išplečiant bei atnaujinant automobilių stovėjimo aikšteles, šaligatvius, įrengiant vaikų žaidimo aikšteles, sutvarkant žaliąsias erdves ir parkus, atnaujinant kiemų ir gatvių apšvietimą. Svarbu pasirūpinti dviračių ir pėsčiųjų takų nutiesimu, kuris skatintų sveiką gyvenseną ir mažesnį užterštumą dėl mažesnio automobilių naudojimo.


Darnus švietimas ir kultūra

Švietimas rajone turėtų užtikrinti galimybes rajono vaikams ir jaunuoliams būti pažangiais. Rajone besimokantys ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikai turi įgyti lygiaverčius įgūdžius ir išsilavinimą, kaip miestuose. Todėl ypatingai svarbu sutelkti dėmesį į įvairiapusiškų švietimo paslaugų užtikrinimą Rokiškio rajone. Užtikrinti Rokiškio krašto Lietuvoje žinomumą ir patrauklumą.


Darni ekonomika

Patraukli ir konkurencinga bei aprūpinta reikiama infrastruktūra vietovė ypač svarbi stambiems investuotojams.


Darnus valdymas

Jaučiu asmeninę atsakomybę ir pareigą prisidėti prie kovos su korupcija. Savivaldybėje turi dirbti kompetentingi specialistai, gerai išmanantys savo darbą. Privalo būti užtikrinta galimybė ir pateikta informacija, kad visi norintieji rajono gyventojai gali teikti pasiūlymus ir dalyvauti rajono valdyme.

 

 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų