Darius Kubilius

Kandidatas į Palangos miesto savivaldybės merus 2019 m. kovo 3 d. savivaldybių tarybų rinkimuose


Gimė 1973-05-28 Klaipėdoje. Didžioji dalis vaikystės atostogų praleista pas babą ir bočių (a.a. Stefaniją ir Juozą Jurevičius) Palangoje.

1991 m. baigė Klaipėdos miesto 7-ąją vidurinę mokyklą (šiuo metu Simono Dacho progimnazija).

1996 m. baigė Lietuvos policijos akademiją ir buvo suteikta policijos ir Vidaus reikalų įstaigų valdininko kvalifikacija ir teisės bakalauras.

1999 m. baigė Klaipėdos universiteto studijas pagal edukologijos krypties Kūno kultūros pedagogikos studijų programą ir jam suteiktas Edukologijos magistro kvalifikacinis laipsnis.

Iki 2002 m. birželio 1 d. dirbo vidaus reikalų sistemos policijos struktūroje bei Klaipėdos aukštesniosios policijos mokykloje studijų bei profesiniame skyriuje ir jam buvo suteiktas komisaro inspektoriaus laipsnis.

Iki 2012 m. statutinę tarnybą tęsė Valstybės sienos apsaugos tarnyboje prie LR VRM Pakrančių apsaugos rinktinėje (PAR). Dirbo Neringos užkardos vado pavaduotoju, vėliau tęsė tarnybą PAR Štabe, Sienos kontrolės skyriuje. Suteiktas vidaus tarnybos majoro laipsnis. Buvo paskirtas Lietuvos Respublikos valstybės sienos įgaliotinio padėjėju prie Lietuvos Respublikos ir Rusijos Federacijos valstybės sienos, bei Lietuvos Respublikos ir Latvijos Respublikos valstybės sienos. Atsakingas už tarptautinį bendradarbiavimą su minėtų kaimyninių šalių pasienio atstovais ir protokolą. Ne kartą dalyvavo valstybės sienos incidentų sprendime, sienos demarkacijos klausimų vykdyme, kuravo valstybės sienos stebėjimo kontrolę ir jos vykdymą.

Nuo 2017 m. rugpjūčio mėn. baigė oficialią statutinio pareigūno tarnybą, Lietuvos karių ir pareigūnų pensininkas.
Nuo 2017 rugsėjo mėn. dirbo UAB „Apsaugos komanda“ Klaipėdos filialo vadovo pavaduotoju.

Lietuvos pasieniečių klubo narys.

Gerai moka rusų kalbą, turi pakankamų anglų kalbos žinių.

Šeiminė padėtis – vedęs.

Laisvalaikio pomėgiai - sportas, politika, turizmas.


 

„Vienas eini greitai, kartu einame toli

Mieli palangiškiai,

Siekiant tenkinti Palangos miesto bendruomenės poreikius ir porinkiminius lūkesčius dėl Palangos miesto plėtros - būtina sąžininga ir darniai organizuota savivaldos administracijos ir Tarybos narių veikla, paremta kompetencijos bei tarpusavio pagarbos principu. Šalyje prasidėjusi antikorupcinė banga turi tęstis ir Palangos savivaldoje. Žinau kaip tai įgyvendinti ir esu tikras savo sėkme, kurios tikslas – Palangos miesto ir jos bendruomenės gerovė.

Palanga turi visas galimybes tapti Europinio lygio Baltijos regiono patraukliausiu kurortu bei kultūros traukos centru, todėl būtina nauja miesto plėtros koncepcija. Jos įgyvendinimui subursiu kompetetingą komandą, kurių dėka bus sukurta nauja Palangos kurorto vizija.

Viena iš mero funkcijų – būti savo miesto ambasadoriumi, reprezentuojant jį vietiniame, regioniniame ar tarptautiniame lygmenyje, garsinant savo krašto žmones, kultūros ir kraštotyros pasiekimus bei dalinantis gerąja praktika su kitais miestais. Atsižvelgiant į tai, pirmiausia skatinsiu tautiškumą mūsų bendruomenėje, palaikysiu etninės kultūros viešinimo programą ir jos įgyvendinimą.

 

Bendruomenė, gerbianti ir puoselėjanti savo istoriją, kultūrą, papročius – nusipelno pagarbos!

Pagarbiai,
Darius KUBILIUS
Jūsų kandidatas į Palangos miesto merus

 

 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų