Rimantė Misiūnienė

Kandidatė į Joniškio rajono savivaldybės merus 2019 m. kovo 3 d. savivaldybių tarybų rinkimuose

Facebook

Gimė 1959-10-27 Vilniuje.

1985 metais baigė Vilniaus inžinerinį statybos  institutą, įgijo statybos  inžinieriaus ekonomisto specialybę. Bendras darbo stažas 34  metai.

Nuo 1987 metų  gyvena Jakiškių kaime, Joniškio rajone.

Jakiškių –Maironių  kaimų  bendruomenės  narė, Joniškio  rajono partnerystės vietos veiklos grupės narė.

Išsiskyrusi. Užaugino tris dukras:  Agnę, Henriką, Saulę.

 


 

Rimantės Misiūnienės, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatės į Joniškio rajono savivaldybės merus programa

UŽ DARNĄ JONIŠKIO KRAŠTE

Joniškis – kryžkelė, kur darniai susikerta ekonomikos ir kultūros keliai. Tai ne tik metafora – pro Joniškį eina ekonomiškai reikšmingas E77 kelias, kuris jungia ne vien Šiaulius ir Jelgavą, bet ir Rygą, Sankt-Peterburgą, Krokuvą, Budapeštą.

Ties Joniškiu šį kelią kerta gijos, vedančios į Žiemgalos istorijos ir kultūros lopšį, per vaizdingas lygumas ir upių ištakas – pas kūrybingus ir darbščius žmones.

Stipri ekonomika padeda oriai kurti savo kasdienę gerovę, o gyva kultūra suteikia prasmę likti čia. Mes suvokiame, kad šie du keliai vienas be kito niekur neveda.

Mums svarbu, kad ekonomikos ir kultūros keliai susikirstų čia – Joniškio krašte, mūsų namuose. Kai šie keliai vienas kitą papildo ir palaiko, tuomet atsitinka darna. Žmogaus, visuomenės, aplinkos, švietimo, kultūros ir ekonomikos darna sudaro sąlygas gyventi: vaikams džiaugsmingai augti ir visapusiškai mokytis, suaugusiems – išsireikšti profesinėje srityje, uždirbti ir susikurti pilnavertį laisvalaikį, senjorams – oriai ir įdomiai gyventi. Jei puoselėsime savo gimtinę, ją mielai lankys ir turistai. O juk iš tiesų turime, ką parodyti ne tik kaimynams, bet ir visam pasauliui.

Siekiant ilgalaikių tikslų privalome kuo skubiau pagerinti geriamojo vandens kokybę – pasirūpinti jo nugeležinimu. Kaimo gyventojams reikia užtikrinti skubias sveikatos paslaugas. Keliai į namus ar lankytinas vietas turėtų būti sutvarkyti ir tinkamai apšviesti. Rajono ūkininkams dėl ekstremalių gamtos situacijų turi atitinkamai sumažėti mokestinė našta.

Dirbdami kartu su centrine šalies valdžia ir siekdami darnaus valdymo, privalome suteikti didesnę galią bendruomenėms, verslui ir nevyriausybinėms organizacijoms. Vienas svarbiausių tikslų – sveika, ekologiška ir patraukli gyventi aplinka.

 

Rimantė Misiūnienė

 

 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų