2018-11-27 | Prie akcijos „Saugios ir šviesios perėjos“ prisijungė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos nariai

Prie kasmet tradiciškai organizuojamos akcijos „Saugios ir šviesios perėjos“ prisijungė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos nariai, kurie drauge su Policijos pareigūnais Kaune pėstiesiems dovanojo atšvaitus.

„Atsitikus eismo įvykiui pėstieji nukenčia gerokai labiau nei vairuotojai. Tamsiu paros metu eismo įvykių padaugėja, ypač spalį ir lapkritį, kai vairavimo sąlygos gerokai pablogėja ir dėl lietaus, šlapdribos ar dulksnos. Neramu, kad pėstieji vis dar pamiršta apie realų pavojų. Ir šiandien beveik visi 39 Kauno perėjose sutikti pėstieji atšvaito neturėjo“, - sako Seimo narys, Neįgaliųjų teisių komisijos pirmininkas ir LVŽS frakcijos atstovas Gediminas Vasiliauskas .

Žūstančių šalies keliuose skaičius išlieka didelis. Remiantis Lietuvos kelių policijos duomenimis, praeitais metais fiksuoti 3192 eismo įvykiai, kuriuose žuvo 192 žmogus, o 3752 patyrė sužalojimus. Šiemet šalies keliuose sausio - rugpjūčio mėnesiais žuvo 112 žmonių, iš jų 42 pėstieji, partrenkti transporto priemonių.

Tradicinę akciją „Saugios ir šviesios perėjos“ organizuoja asociacija „Rytojaus Lietuva“. Akcijos tikslas - atkreipti visuomenės dėmesį į keliuose tykančius pavojus ir skatinti vairuotojus bei pėsčiuosius prisiimti atsakomybę už savo ir aplinkinių saugumą.

Pirmadienį prie akcijos prisijungę Seimo nariai ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovai drauge su Kauno policijos pareigūnais pėstiesiems dovanojo atšvaitus. Nors per pastarąjį dešimtmetį, kaip teigia Policijos pareigūnai, visoje Lietuvoje žmonėms išdalinta net 9 milijonai atšvaitų, deja, ir dabar dauguma akcijos metu sutiktų kauniečių vilkėjo tamsius drabužius ir buvo be atšvaitų.


Daugiau nuotraukų čia.


Seimo narys Gediminas Vasiliauskas
Tel. (8 5) 239 6626
El. p. gediminas.Vasiliauskas@lrs.lt

 
 
Išplėstinis Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. balandžio 4 d. (ketv.) 15.00 val. Kaune vyks LVŽS išplėstinis Tarybos posėdis.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. vasario 22 d. (penkt.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis Kaune, ASU IV rūmų konferencijų salėje.
Plačiau

LVŽS Akmenės kandidato į merus R. Stonkaus ir komandos programos pristatymas savivaldybių tarybų rinkimams

article thumbnailŠį ketvirtadienį, vasario 7 d., 17 val. vakaro bus pristatoma Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Akmenėje programa 2019 m. kovo 3 d. savivaldybių tarybų rinkimams.
Plačiau

LVŽS XII suvažaivimas

article thumbnail2019 m. sausio 26 d. (šešt.) vyks  LVŽS XII ataskaitinis rinkiminis suvažiavimas.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų