2018-11-27 | Prie akcijos „Saugios ir šviesios perėjos“ prisijungė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos nariai

Prie kasmet tradiciškai organizuojamos akcijos „Saugios ir šviesios perėjos“ prisijungė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos nariai, kurie drauge su Policijos pareigūnais Kaune pėstiesiems dovanojo atšvaitus.

„Atsitikus eismo įvykiui pėstieji nukenčia gerokai labiau nei vairuotojai. Tamsiu paros metu eismo įvykių padaugėja, ypač spalį ir lapkritį, kai vairavimo sąlygos gerokai pablogėja ir dėl lietaus, šlapdribos ar dulksnos. Neramu, kad pėstieji vis dar pamiršta apie realų pavojų. Ir šiandien beveik visi 39 Kauno perėjose sutikti pėstieji atšvaito neturėjo“, - sako Seimo narys, Neįgaliųjų teisių komisijos pirmininkas ir LVŽS frakcijos atstovas Gediminas Vasiliauskas .

Žūstančių šalies keliuose skaičius išlieka didelis. Remiantis Lietuvos kelių policijos duomenimis, praeitais metais fiksuoti 3192 eismo įvykiai, kuriuose žuvo 192 žmogus, o 3752 patyrė sužalojimus. Šiemet šalies keliuose sausio - rugpjūčio mėnesiais žuvo 112 žmonių, iš jų 42 pėstieji, partrenkti transporto priemonių.

Tradicinę akciją „Saugios ir šviesios perėjos“ organizuoja asociacija „Rytojaus Lietuva“. Akcijos tikslas - atkreipti visuomenės dėmesį į keliuose tykančius pavojus ir skatinti vairuotojus bei pėsčiuosius prisiimti atsakomybę už savo ir aplinkinių saugumą.

Pirmadienį prie akcijos prisijungę Seimo nariai ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovai drauge su Kauno policijos pareigūnais pėstiesiems dovanojo atšvaitus. Nors per pastarąjį dešimtmetį, kaip teigia Policijos pareigūnai, visoje Lietuvoje žmonėms išdalinta net 9 milijonai atšvaitų, deja, ir dabar dauguma akcijos metu sutiktų kauniečių vilkėjo tamsius drabužius ir buvo be atšvaitų.


Daugiau nuotraukų čia.


Seimo narys Gediminas Vasiliauskas
Tel. (8 5) 239 6626
El. p. gediminas.Vasiliauskas@lrs.lt

 
 
Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. rugsėjo 6 d. (penkt.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis kuris, vyks VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau

LVŽS sąskrydis 2019

article thumbnailŠ. m. liepos 27 d. (šeštadinį) tradicinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vasaros sąskrydis vyks Prienų rajone.
Plačiau

LVŽS Biržų skyriaus vasaros sąskrydis

article thumbnailŠ. m. liepos 19 d. (penktadinį) kviečiame dalyvauti Biržų skyriaus vasaros sąskrydyje.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. liepos 15 d. (pirm.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis kuris, vyks VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų