2018-11-26 | Šilutės skyrius Ramučių ir Gardamo grupė rinkosi į tradicinį susirinkimą

Lapkričio 24-ąją į smagų susirinkimą rinkosi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šilutės skyriaus Ramučių ir Gardamo grupės nariai. Susitikimo metu nuveikta daug – diskutuota aktualiomis temomis, aptarti artėjantys rinkimai, ištarti nuoširdūs padėkos žodžiai.

Pirmiausia susirinkusiuosius pasveikino grupės vadovė Aldona Knapkienė. Ji dėkojo, kad grupės nariai turi puikią tradiciją – kas dveji metai susirinkti ir pabūti drauge.

Į susitikimą atskubėjo ir Lietuvos Respublikos Seimo narys Alfredas Stasys Nausėda. Jis tarė ačiū ne tik aktyviems grupės nariams, bet ir grupės pirmininkei, kuriai įteikė angelą, kad šis sušildytų širdį ir skleistų tik gerą energiją.

Seimo narys priminė, kad šiemet Lietuva šventė 100 gimtadienį. Todėl bendruomenei padovanojo paveikslą, kuriame 1918 m. vasario 16-osios aktą pasirašiusieji signatarai.

Šilutės rajono savivaldybės narė, LR Seimo nario A. S. Nausėdos padėjėja Lijana Jagintavičienė taip pat džiaugėsi, kad jos kraštiečiai – aktyvūs, darbštūs, o Šilutės skyriaus pirmininkės Genovaitės Kimbrienės linkėjimus perdavė skyriaus valdybos narys Georgijus Čvanovas.

Didelis dėmesys skirtas Šilutės skyriaus keliamam kandidatui į merus Sigitui Majui, kuris taip pat dalyvavo susitikime. Kandidatui teko atsakyti į klausimą, ką jis darytų, jei taptų meru.

Diskusijos tęsėsi ilgai. Niekas neskubėjo skirstytis. Grupės narius LR Seimo narys A. S. Nausėda pakvietė po Naujųjų metų atvykti į LR Seimą. Vis mielai priėmė kvietimą ir džiaugėsi, kad sausio mėnesį galės vykti į sostinę, kur bus suorganizuota ekskursija po LR Seimą.


Daugiau nuotraukų čia.


Violeta Vilniškytė

 
 
Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. rugsėjo 6 d. (penkt.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis kuris, vyks VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau

LVŽS sąskrydis 2019

article thumbnailŠ. m. liepos 27 d. (šeštadinį) tradicinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vasaros sąskrydis vyks Prienų rajone.
Plačiau

LVŽS Biržų skyriaus vasaros sąskrydis

article thumbnailŠ. m. liepos 19 d. (penktadinį) kviečiame dalyvauti Biržų skyriaus vasaros sąskrydyje.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. liepos 15 d. (pirm.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis kuris, vyks VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų