2018-09-10 | Obuolių šventė Gargžduose

Šiemet, kaip ir kiekvienais metais Gargžduose vyko tradicinė kultūros centro organizuojama „Obuolių šventė“. Tai turbūt laukiamiausia rudens šventė po rusėjo 1-osios. Dalyviai tai bendruomenės, organizacijos, partijų skyriai gausiai sugūžėjo iš viso Klaipėdos rajono. Toje šventėje tikrai galioja principas, ir save parodyti, ir kitus pamatyti. Čia kaip kokiame jomarke, tik viskas nemokamai, bet tikrai iš širdies. Žmonės galėjo ir kepinių iš obuolių paskanauti, ir su kaimynu pabendrauti, koncerto paklausyti, ir dar kokį suvenyrą nemokamai gauti.

Kadangi LVŽS Klaipėdos rajono skyrius yra čia gyvenančių žmonių dalis, todėl mes atsakingai pasiruošę drąsiai puolėme į patį šventės sūkurį. Beje mes šioje šventėje dalyvaujame ne pirmus metus. Todėl ir šiemet mūsų skyriaus kiemelį lydėjo sėkmė.

Mes bendrom jėgom iš obuolių sukūrėme gandro skulptūrą, kuria visi šventės dalyviai žavėjosi ir fotografavo.

Aš kartu su Daliumi Žilinsku vos spėjome suktis dalindami partijos laikraštį „Už žemę ir žmogų“. Tikrai žmonės nuoširdžiai jį ėmė ir linkėjo mums sėkmės ateinančiuose rinkimuose. Šventėje dalyvavo ir mūsų seimo narys Bronius Markauskas. Jis susirinkusiems linkėjo gero derliaus ir gerų, bei prasmingų darbų. O taip pat dar spėjo pabendrauti su čia susirinkusiais rajono gyventojais ir pyrago paragauti.

O tas mūsų obuolių pyragų kvapnumas ir skanumas, kuriuos iškepė Vilma Daukšienė ir Danguolė Daubarytė. Žmonės suko ratus, kad tik galėtų jų dar paragauti.

Nuoširdumas, šypsenos, gera nuotaika buvo šios šventės vizitinė kortelė. Mes mokame ne tik atsakingai, bei sunkiai dirbti, bet ir turiningai praleisti laisvalaikį.

Todėl mielas žmogau! Jei tu gyveni Klaipėdos rajone kviečiame ir tave, prisijunk prie LVŽS Klaipėdos rajono skyriaus ir tapk mūsų bendražygiu ir draugu. O jei tu gyveni kitame mieste, tai būtinai kitais metais atvažiuok į Gargždus į „Obuolių šventę“ pažadame energijos ir geros nuotaikos pasikrausi visai žiemai.

Šventės nuotraukos čia.

LVŽS Klaipėdos rajono skyriaus pirmininkas Raimundas Daubãris

 
 
Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. rugsėjo 6 d. (penkt.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis kuris, vyks VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau

LVŽS sąskrydis 2019

article thumbnailŠ. m. liepos 27 d. (šeštadinį) tradicinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vasaros sąskrydis vyks Prienų rajone.
Plačiau

LVŽS Biržų skyriaus vasaros sąskrydis

article thumbnailŠ. m. liepos 19 d. (penktadinį) kviečiame dalyvauti Biržų skyriaus vasaros sąskrydyje.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. liepos 15 d. (pirm.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis kuris, vyks VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų