2018-07-23 | „Vasaros šventė“ Kretingoje

Liepos 20 d. kaimo turizmo sodyboje „Vienkiemis“ LVŽS Kretingos skyrius organizavo „Vasaros šventę“. Be Kretingos skyriaus narių šventėje dalyvavo LR seimo narė Levutė Staniuvienė ir LVŽS Skuodo ir Palangos skyriaus nariai. Šventės metu buvo diskutuojama apie šiandieninę politinę situaciją rajone bei visoje Lietuvoje. LVŽS Kretingos, Palangos ir Skuodo skyrių nariai ne tik dalyvavo įvairiose sportinės varžybose, artimiau susipažino, bet ir pasidalino patirtimi kaip ruošiamasi artėjantiems savivaldos rinkimams. Apsikeista nuomonėmis dėl kandidatų į merus, dėl programinių nuostatų, kurios būtų orientuotos į rajono, miesto aktualiausias problemas bei pokyčius, kurių laukia rajono žmonės. Buvo aptarta ir susitarta kartu aktyviai dalyvauti LVŽS sąskrydyje, kuris vyks liepos 29 d. Plokštinėje. Vasaros šventė - tai lyg savotiškas startas į artėjančius savivaldos rinkimus.

LVŽS Kretingos skyriaus pirmininkė
Dalia Martišauskienė

 
 
Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. vasario 22 d. (penkt.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis Kaune, ASU IV rūmų konferencijų salėje.
Plačiau

LVŽS Akmenės kandidato į merus R. Stonkaus ir komandos programos pristatymas savivaldybių tarybų rinkimams

article thumbnailŠį ketvirtadienį, vasario 7 d., 17 val. vakaro bus pristatoma Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Akmenėje programa 2019 m. kovo 3 d. savivaldybių tarybų rinkimams.
Plačiau

LVŽS XII suvažaivimas

article thumbnail2019 m. sausio 26 d. (šešt.) vyks  LVŽS XII ataskaitinis rinkiminis suvažiavimas.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2018 m. gruodžio 7 d. (penkt.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis Kaune, ASU IV rūmų konferencijų salėje.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų