2008-11-27 | Dėl tikrovės neatitinkančių LR seimo pirmininko A.Valinsko teiginių

Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga pareiškia, jog šių metų gruodžio 1 d. portale delfi.lt paskelbtame straipsnyje „A.Valinskas: V.Uspaskichas siūlė „perleisti“ partiją“, Seimo pirmininko, Tautos prisikėlimo partijos lyderio A. Valinsko teiginiai neva valstiečiai liaudininkai  yra užsiminę apie galimybę perduoti partijos valdymą neatitinka realybės.

Minėtame straipsnyje Arūnas Valinskas kalbėdamas apie Darbo partijos lyderio nusivylimą politika ir norą perleisti dabar veikiančią partinę struktūrą sakė, kad „tą patį man minėjęs yra ir Naujosios sąjungos vadovas, dabar jau buvęs, tie patys valstiečiai liaudininkai. Dabar visi nori parduoti tuos likučius“.

Atkreipiame dėmesį, kad Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga niekuomet nekalbėjo apie galimybes susijungti, prisijungti ar prisišlieti prie Tautos prisikėlimo partijos. Išrinkti į naujos kadencijos LR Seimą Valstiečiai liaudininkai neprisijungė prie jokios LR Seimo frakcijos, o dirba Mišrioje Seimo grupėje, atstovaudami juos rinkusių žmonių interesus. Į 2008 – 2012 m. LR Seimą vienmandatinėse apygardose išrinkti trys Valstiečiai liaudininkai  – R. Baškienė, A. Baura ir K. Ramelis.

Pabrėžiame, jog Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga yra šimtametė patyrusi politinė organizacija, turinti partines struktūras visose šalies savivaldybėse, vienijanti kelis tūkstančius narių. Šios partijos atstovai vadovauja daugeliui Lietuvos rajonų savivaldybių, užima kitas svarbias valstybines ar visuomenines pareigas.

Todėl pareiškiame, kad Tautos prisikėlimo partijos vadovo, Seimo pirmininko A. Valinsko teiginiai neatitinka tikrovės ir yra nekorektiški.


Pagarbiai,
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos pirmininkė K.D. Prunskienė

 
 
Tarybos posėdis

article thumbnail2020 m. kovo 6 d. (penkt.) 15.00 val. vyks LVŽS Tarybos posėdis, Via Baltica konferencijų salėje, Kauno r.
Plačiau

LVŽS pirminko Ramūno Karbauskio vizitai po Lietuvą

article thumbnail2020 m. vasario 21 d. kviečiame į susitikimus Kaišiadorių savivaldybėje.
Plačiau

LVŽS pirminko Ramūno Karbauskio vizitai po Lietuvą

article thumbnail2020 m. vasario 17 d. kviečiame į susitikimus Panevėžio krašte.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2020 m. sausio 31 d. (penkt.) 15.00 val. vyks LVŽS Tarybos posėdis, VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų