K.Prunskienė dalyvauja XIV pasaulio lietuvių Mokslo ir Kūrybos simpoziume

Šiandien, lapkričio 26 d. l.e.p.  Žemės ūkio ministrė Kazimiera Prunskienė XIV Pasaulio lietuvių Mokslo ir Kūrybos simpoziumo pirmininko Dr. Stasio Bačkaičio ir organizacinio komiteto kvietimu (gautu 2008-02-08) išvyko į Jungtines Amerikos Valstijas (leidimas vykti: LR Ministro Pirmininko G.Kirkilo rezoliucija 2008-11-20 Nr. 39-7420) dalyvauti simpoziumo darbe.

Profesorė Kazimiera Prunskienė darys du pranešimus:
• lapkričio 27 d. Ministerijos Lygio plenarinėje sesijoje „Lietuva tūkstantmečio paminėjimo išvakarėse“;
• lapkričio 28 d. Plenarinėje sesijoje „Žemės ūkis šiandien ir perspektyvos“ tema: „Lietuvos žemės ūkio padėtis ir ateities perspektyvos“.

Simpoziume bus diskutuojama apie globalizacijos grėsmes ir naudą moksliniam vystymuisi, komunikacijos priemonių įvairovę ir jų įtaką bendravimui bei tautinės kultūros išlikimui. Plenarinėse ir mokslinėse sesijose bus gvildenamos Lietuvos ekonomikos, žemės ūkio, energetikos plėtros ir valdymo, sveikatos apsaugos, aplinkosaugos, klimato pasiketimo ir kitos problemos. Iš viso programoje numatyta apie 20 temų ir potemių.

Lietuvai Simpoziume atstovauja l.e.p. ministras A.Monkevičius, Ūkio, Susisiekimo, Kultūros ministerijų atstovai, MA prezidentas Z. Rudzikas, VGTU rektorius R.Ginevičius, VU rektorius B.Juodka, VDU rektorius Z.Lydeka, KTU prorektorius R.šiaučiūnas, PVI direktorius D.Kuolys ir kiti.


Ministro atstovas spaudai
Artūras Vaškevičius

 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų