2008-11-26 | K.Prunskienė kviečia kūrybingam darbui

Laikinoji žemės ūkio ministrė, LVLS pirmininkė Kazimiera Prunskienė kategoriškai atmeta R.Karbauskio kaltinimus, paskelbtus „Lietuvos ryte“ lapkričio 26 d., kad jos veikla, kaip žemės ūkio ministrės buvo nukreipta siaurai vienos ar kitos socialinės grupės naudai. Visos prof. K.Prunskienės pastangos buvo skiriamos strateginiam ir kompleksiškam žemės ūkio, maisto ir kaimo plėtros vystymui, ginant vartotojų ir visos Lietuvos nacionalinius interesus. Apie tai liudija gausybė ministrės organizuotų įvairaus lygio pasitarimų, forumų ir konferencijų, kuriose buvo kantriai ir kruopščiai derinami socialinių partnerių interesai, kad viso sektoriaus plėtra vyktų nediskriminuojant nei vieno jos dalyvių, išlaikant vartotojų intereso prioritetą.

Taip pat ministrė akcentuoja, kad Valstiečių liaudininkų sąjungai susiformavusioje sudėtingoje situacijoje po nesėkmingų rinkimų būtinas susitelkimas, konstruktyvus ir kūrybingas darbas, o ne bandymai skaidyti ar dezorganizuoti. Prof, K.Prunskienė taip pat mano, kad naudotis sunkiu partijai periodu asmeninių ambicijų tenkinimui, tuo destruktyviai veikiant partijos narius yra negarbinga ir neatsakinga. Todėl partijos vadovė kviečia visus vienybei ir bendram kūrybingam darbui, rengiantis artėjantiems rinkimams į Europarlamentą ir savivaldybes.

LVLS informacijos tarnyba

 
 
Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. rugsėjo 6 d. (penkt.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis kuris, vyks VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau

LVŽS sąskrydis 2019

article thumbnailŠ. m. liepos 27 d. (šeštadinį) tradicinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vasaros sąskrydis vyks Prienų rajone.
Plačiau

LVŽS Biržų skyriaus vasaros sąskrydis

article thumbnailŠ. m. liepos 19 d. (penktadinį) kviečiame dalyvauti Biržų skyriaus vasaros sąskrydyje.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. liepos 15 d. (pirm.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis kuris, vyks VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų