2008-11-26 | K.Prunskienė kviečia kūrybingam darbui

Laikinoji žemės ūkio ministrė, LVLS pirmininkė Kazimiera Prunskienė kategoriškai atmeta R.Karbauskio kaltinimus, paskelbtus „Lietuvos ryte“ lapkričio 26 d., kad jos veikla, kaip žemės ūkio ministrės buvo nukreipta siaurai vienos ar kitos socialinės grupės naudai. Visos prof. K.Prunskienės pastangos buvo skiriamos strateginiam ir kompleksiškam žemės ūkio, maisto ir kaimo plėtros vystymui, ginant vartotojų ir visos Lietuvos nacionalinius interesus. Apie tai liudija gausybė ministrės organizuotų įvairaus lygio pasitarimų, forumų ir konferencijų, kuriose buvo kantriai ir kruopščiai derinami socialinių partnerių interesai, kad viso sektoriaus plėtra vyktų nediskriminuojant nei vieno jos dalyvių, išlaikant vartotojų intereso prioritetą.

Taip pat ministrė akcentuoja, kad Valstiečių liaudininkų sąjungai susiformavusioje sudėtingoje situacijoje po nesėkmingų rinkimų būtinas susitelkimas, konstruktyvus ir kūrybingas darbas, o ne bandymai skaidyti ar dezorganizuoti. Prof, K.Prunskienė taip pat mano, kad naudotis sunkiu partijai periodu asmeninių ambicijų tenkinimui, tuo destruktyviai veikiant partijos narius yra negarbinga ir neatsakinga. Todėl partijos vadovė kviečia visus vienybei ir bendram kūrybingam darbui, rengiantis artėjantiems rinkimams į Europarlamentą ir savivaldybes.

LVLS informacijos tarnyba

 
 
Tarybos posėdis

article thumbnail2020 m. kovo 6 d. (penkt.) 15.00 val. vyks LVŽS Tarybos posėdis, Via Baltica konferencijų salėje, Kauno r.
Plačiau

LVŽS pirminko Ramūno Karbauskio vizitai po Lietuvą

article thumbnail2020 m. vasario 21 d. kviečiame į susitikimus Kaišiadorių savivaldybėje.
Plačiau

LVŽS pirminko Ramūno Karbauskio vizitai po Lietuvą

article thumbnail2020 m. vasario 17 d. kviečiame į susitikimus Panevėžio krašte.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2020 m. sausio 31 d. (penkt.) 15.00 val. vyks LVŽS Tarybos posėdis, VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų