Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatas LR Seimo rinkimuose 2012 m.

Mockevičius Arminas

Gimė:
1987 m. birželio 7 d., Marijampolėje.

Gyvena:
Vilniuje.

Išsilavinimas:
2006 m. baigė Marijampolės Rygiškių Jono gimnaziją.
2010 m. baigė VU, matematikos ir informatikos fakultete finansų ir draudimo matematikos specialybę.
Dabar studijuoja M.Romerio universitete viešąją teisę.

Darbas, veikla:
Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento valstybės tarnautojas, investuotojas, dirbęs finansų ir veiklos audito bei pardavimų srityse, sveiko gyvenimo būdo šalininkas, visuomeninių iniciatyvų sumanytojas ir vykdytojas: veiklos susijusios su alkoholio ir tabako prevencija, sveiko gyvenimo būdo skatinimu, gamtos apsauga. Tiki, kad tiksveikame kūne gali būti sveikas protas.

Pomėgiai:
Bėgimas, sveika gyvensena, skaitymas, savanoriavimas, buvimas gamtoje.

Kontaktai:
Facebook: https://www.facebook.com/amockevicius
El. Pastas: arminas@mockevicius.eu
svetainė www.mockevicius.eu
tel. 8 685 15 855Publikacijos:

http://www.sam.lt/go.php/lit/Kiek_isleidziame_svaigalams/898
http://www.delfi.lt/news/balsuok2012/politikoakimis/amockevicius-ar-lietuvoje-verta-buti-sveikam.d?id=59511691
http://www.lrytas.lt/-13472658251346904264-kai-pradedi-ristis-%C5%BEemyn-visi-tau-padeda-tai-daryti-o-kilti.htm

Autobiografija
Gyvenimo aprašymas

Esu Arminas Mockevičius, nors Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partijoje esu neseniai, tačiau greitai įsijungiau į partijos veiklas supratau, kad partijos vertybės yra ne tik deklaruojamos, bet jomis ir remiamasi, todėl nusprendžiau prisijungti. Kviečiu remiantis apačioje išdėstytais motyvais reitinguoti mane partijos kandidatų sąraše į seimą.

Esu jaunas, entuziastingas ir tikintis, kad Lietuvą dar galima išgelbėti, dar galima susigrąžinti išvykusius žmones. Šiuo metu pakankamai pasitikiu savimi, kad žengčiau į didžiąją politiką, jau dabar esu viešas asmuo su kuriuo panorėjus galima susisiekti bet kam.

Nuo pat mažens diskutuoju su aplinkiniais įvairiomis visuomeninėmis temomis, vaikystėje ir paauglystėje nuolat žiūrėdavau žinias, debatų laidas, kad galėčiau padiskutuoti su suaugusiais svarbiomis temomis (dabar televizijos beveik nežiūriu). Kažkada man atrodė aišku kaip geriausiai reikėtų valdyti valstybę, verslą ir kiekvieno žmogaus gyvenimą, šiuo metu tokio kategoriškumo neturiu, tačiau dabar esu išsigryninęs tam tikrus dalykus, kur mano nuomonė yra nekeičiama – tai Alkoholis, tabakas ir kiti narkotikai, jie negali būti pasipelnymo šaltinis, gautos pajamos iš šių medžiagų turėtų būti skirta daromai žalai mažinti. Mano nuomone, yra labai neteisinga, kad vis dar galima skatinti tiek alkoholio tiek tabako vartojimą, nes šiuo metu Lietuva patiria milžiniškus nuostolius sukeltus šių medžiagų vartojimu (vienas gautas litas pajamų iš alkoholio kainuoja du litus išlaidų, kad sumažinti daromą žalą, neskaitant žalos, kuri neįvertinama pinigais). Kita sritis atominė energetika, ši energijos rūšis kol kas negali būti naudojama, nes yra per daug pavojinga. Ir tai tik viena iš daugelių sričių, kurios šiuo metu kelia didelę grėsmę Lietuvai. Alkoholio kontrolės politikos sritis atvėrė man akis ir pamačiau, kad politikai ne visada įsiklauso į ekspertų nuomones, neklauso logiškų argumentų ir priiminėja įstatymus pažeidinėdami visas įmanomas procedūras, šie dalykai mane dar labiau paskatino domėtis politika.

Mano nuomone šiuo metu Lietuvoje reikia žmonių, kurie sutiktų dirbti dėl Lietuvos, kurie turėtų tam gabumų ir sugebėtų skirti visą savo laiką ir energiją vien tam, kad Lietuva taptų valstybė, kuri žino savo vertę ir kurią gerbia kitos šalys tiek Europos Sąjungoje tiek ir visame pasaulyje. Kadangi šiuo metu neesu niekam įsipareigojęs ir esu laisvas tiek finansiškai tiek emociškai manau, kad sugebėčiau būti visiškai atsidavęs Lietuvai ir partijos vertybėms, kurioms pritariu.

Esu kilęs iš nedidelio miesto – Marijampolės, kaip ir daugelis dabartinių vilniečių atvažiavęs ir truputį užsilikęs. Besimokydamas Rygiškių Jono gimnazijoje, didelį dėmesį skyriau sportui esu lankęs tiek individualias sporto šakas tokias kaip plaukimas, karate, kultūrizmas, tiek ir komandinę sporto šaką - regbį, šios sporto šakos suteikė kryptingumo jausmą ir užsibrėžto tikslo siekimo strategiją, suteikė drąsos. Taip pat besimokydamas bandžiau dalyvauti mokyklos tarybos veikloje, tačiau tuo metu taryba rūpinosi tik vakarėlių ir renginių organizavimu, todėl nusprendžiau, kad vakarėlius galiu susiorganizuot ir kitur, nuo to laiko dingo susidomėjimas mokyklos politiniu gyvenimu ir pradėjau siekti tikslų sporte. Dvyliktoje klasėje išsikėliau tikslą įstoti į finansų ir draudimo matematiką, tam kad galėčiau būti finansų makleriu, tačiau pasiekęs tikslą, besimokydamas šioje specialybėje ir pradėjęs investuoti supratau, kad didelė dalis skaičiavimų ir analitinių vertinimų verti „būrimo iš kavos tirščių“, o tokiais burtais aš netikiu, todėl nusprendžiau ieškoti kito kelio (pabaigiau šią specialybę ir tuo džiaugiuosi, nes matematinis išsilavinimas išlavino mano strateginį ir analitinį mąstymą bei suteikė vienas iš geriausių ekonomikos žinių pradmenis Lietuvoje) ir supratau, kad gyvenime reikia turėti didesnių tikslų nei skaniai pavalgyti ir turėti daug turto, tada nusprendžiau, kad norėčiau būti tas žmogus, kuris galėtų užtikrinti verslo skaidrumą ir sąžiningumą, todėl pasirinkau nepriklausomo auditoriaus profesiją, atlikau visus reikiamus žingsnius, tam kad tapčiau auditoriaus padėjėju ir siekčiau tapti auditoriumi, kai įgavau pakankamai patirties supratau, kad palyginti su mano įsivaizdavimu, auditoriaus darbas yra toks pats verslas kaip ir kiti verslai. Tuo metu jau buvau gana stipriai pasinėręs į alkoholio politikos klausimus Lietuvoje: dalyvavau komitetų posėdžiuose, piketavau prie Seimo, diskutavau su seimo nariais alkoholio kontrolės klausimais, todėl tuo metu supratau, kad būtų geriausia suderinti darbą su pomėgiu ir labai giliai apsvarstęs visus pliusus ir minusus perėjau dirbti į reorganizuotą Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentą.

Dirbdamas valstybinėje institucijoje suvokiau valstybės procesus Lietuvos vyriausybėje, Seime ir tarp Valstybinių institucijų, tačiau supratau, kad nors ir turiu praktinių žinių, tačiau pajaučiau teorinių žinių poreikį, todėl nusprendžiau studijuoti teisę ir šiuo metu esu pabaigęs papildomas teisės studijas ir studijuoju viešosios teisės magistratūros studijų programą.

Taip pat turiu pardavimų patirties, šioje srityje labai daug išmokau, tačiau negalėjau visiškai atsiduoti, nes netikėjau 100 procentų savo produktu – vis jaučiausi, kad uždirbu kažkam pinigus, jaučiausi kaip sraigtelis dideliame variklyje, tačiau sukausi ten nematydamas bendro tikslo. Vėliau pradėjau galvoti apie tam tikrą politinę jėgą, kurioje galėčiau geriausiai išreikšti save. Savo ieškojimus pradėjau maždaug prieš 4 metus, tačiau nė viena partija nesižavėjau. Skaitomos programos ir įstatai atrodė svetimi, priešingai nei LVŽS dokumentai. šiuo metu manau, kad atradau teisingą partiją, su tikrai autoritetingu lyderiu - Ramūnu Karbauskiu.

Pastaruoju metu visą savo laisvalaikį praleidžiu visuomeninėje veikloje, tobulinu savo asmenines savybes, bendravimui su bendruomenės nariais, ieškau bendraminčių ir ką tik įveikiau Vilniaus maratoną. Esu įsitikinęs, kad bendraudamas su savo bendruomenės nariais geriau atstovauti juos, kai būsiu išrinktas Seimo nariu.

Visada esu atviras pasiūlymams ir pastaboms (konstruktyviai kritikai) ir prašau Jūsų parašyti, jeigu manote kad kažkokios mano mintys yra netinkamos.

Esu pasiryžęs dirbti 120 %, tam, kad galėčiau pateisinčiau Žirmūniečių lūkesčius.

Ačiū už Jūsų dėmesį, linkiu sėkmės, laimės ir sveikatos.

Balsuokite Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose už Jaunystę, veržlumą, sveiką protą, už Arminą Mockevičių, Jūsų kandidatą Žirmūnuose.

Nuoširdžiai,
Arminas Mockevičius

Nuotraukos:

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

gimimo vieta: Trakų rajonas,

gyvenamoji vieta – Vilniaus miestas, išsilavinimas – aukštasis,

darbovietė – LMTA, docentė;

visuomeninė veikla - LVŽS Žaliųjų frakcijos pirmininkė, partijos Vilniaus skyriaus valdybos narė, LVŽS Etikos komisijos narė.

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininko pavaduotoja, valdybos narė, LMTA darbuotojų atstovybės (profesinės sąjungos) pirmininkė, LPSK (Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos) tarybos narė. Asociacijos “Šv. Kazimiero ordinas” kanclerė, kolegijos narė.

El.p.: vapanaviciene@gmail.com

tel. 8 652 42157

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

gimimo vieta: Trakų rajonas,

gyvenamoji vieta – Vilniaus miestas, išsilavinimas – aukštasis,

darbovietė – LMTA, docentė;

visuomeninė veikla - LVŽS Žaliųjų frakcijos pirmininkė, partijos Vilniaus skyriaus valdybos narė, LVŽS Etikos komisijos narė.

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininko pavaduotoja, valdybos narė, LMTA darbuotojų atstovybės (profesinės sąjungos) pirmininkė, LPSK (Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos) tarybos narė. Asociacijos “Šv. Kazimiero ordinas” kanclerė, kolegijos narė.

El.p.: vapanaviciene@gmail.com

tel. 8 652 42157

 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų