2019-01-28 | LVŽS suvažiavime išrinktas pirmininkas ir jo pavaduotojai, išreikšta parama Sauliui Skverneliui prezidento rinkimuose

Prienuose vykusiame Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos XII rinkiminiame ataskaitiniame suvažiavime atviru balsavimu LVŽS pirmininku dvejų metų kadencijai išrinktas Ramūnas Karbauskis.

2019-01-28 | LVŽS suvažiavime išrinktas pirmininkas ir jo pavaduotojai, išreikšta parama Sauliui Skverneliui prezidento rinkimuose

Prienuose vykusiame Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos XII rinkiminiame ataskaitiniame suvažiavime atviru balsavimu LVŽS pirmininku dvejų metų kadencijai išrinktas Ramūnas Karbauskis. Taip pat patvirtinti sąjungos pirmininko pavaduotojai. Jais tapo – Europos parlamento narys Bronis Ropė, Seimo narė, LVŽS frakcijos seniūno pavaduotoja Aušrinė Norkienė, Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, LVŽS atsakingoji sekretorė (visuomeniniais pagrindais) Kristina Kirslienė, Seimo narys Tomas Tomilinas bei Ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius. Balsuojant dėl LVŽS paramos kandidatams į šalies Prezidentus, dauguma balsų nuspręsta palaikyti Saulių Skvernelį. Suvažiavime taip pat patvirtintas sąrašo į Europos Parlamento rinkimus pirmasis numeris. Sąrašą į šiuos rinkimus, suvažiavimo sprendimu, ves ilgametis LVŽS narys ir Ignalinos meras, dabar vienintelis Europarlamentaras nuo LVŽS – Bronis Ropė.

Ramūnas Karbauskis nuoširdžiai dėkojo partiečiams už išreikštą pasitikėjimą ir ragino bendražygius išlikti stipriais bei vieningais, nepamiršti vertybių.

„Mūsų tikslas – įgyvendinti Lietuvos žmonių lūkesčius. Tauta mums suteikė mandatą, todėl labai svarbu jai tarnauti, pateisinti pasitikėjimą“, – sakė jis ir pabrėžė, kad šie metai sąjungai bus ypatingi – laukia savivaldybių tarybų, Europos Parlamento ir Prezidento rinkimai.

Vykusiame LVŽS suvažiavime dalyvavo 58 skyrių delegatai.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga turi didžiausią frakciją Seime, kurią sudaro 54 nariai. Po Seimo rinkimų LVŽS suformavo Vyriausybę ir kartu su ja atsakingai vykdo darbų programą, kuri suformuota LVŽS rinkimų programos pagrindu.

 

Suvažiavimo nuotraukos.

 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų