Giedrius Surplys

Kandidatas į LVŽS pirmininkus

GIEDRIUS SURPLYS

Kandidatuoju į Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkus norėdamas parodyti, kad mūsų partijoje gyva demokratijos ir konstruktyvių diskusijų dvasia. Rinktis iš vieno kandidato – ne LVŽS kelias! Gerbiu savo konkurentą Ramūną Karbauskį ir tikiuosi, kad LVŽS nariai pademonstruos didelį aktyvumą pirmininko rinkimuose ir išreikš savo poziciją dėl partijos ateities. Esu tikras, kad LVŽS pirmininko rinkimai parodys, jog tradicinių vertybių gynimo ir regionų gaivinimo kryptį palaiko absoliuti dauguma partijos narių.

Jeigu būčiau išrinktas partijos pirmininku, įgyvendinčiau trijų žingsnių programą:

- Aktyvinčiau LVŽS skyrius, skatinčiau naujus lyderius ir bent kartą per mėnesį šaukčiau Tarybos posėdžius
- Susisteminčiau LVŽS partijos ir frakcijos politikos planavimą ir komunikaciją
- Pakviesčiau LVŽS narius diskutuoti dėl partijos pavadinimo aktualizavimo ir jo platesnės sklaidos.

Nuoširdžiai linkiu sėkmės Ramūnui, o mus visus raginu išnaudoti partijos pirmininko rinkimų laiką apmąstant ir aptariant kiekvieno iš mūsų indėlį į LVŽS ateitį.

Mano universiteto magistro darbo tema buvo krikščionybės įtaka Europos integracijai. Tikiu, kad LVŽS greitai taps politine jėga, stipriausiai ginančia pamatinę krikščionišką vertybę – pagarbą gyvybei ir šeimai – bei svarbiausius principus: rūpestį silpniausiais (solidarumą) ir jų įgalinimą patiems siekti sėkmės (subsidiarumą).

Manau, kad galime tapti visus išklausančia ir sutelkiančia politine partija, sugebančia ne skaldyti visuomenę, bet pasiekti visiems tinkančius susitarimus.

Giedrius Surplys