LVŽS KELIAMI KANDIDATAI DAUGIAMANDATĖJE IR VIENMANDATĖSE APYGARDOSE 

Saulius Skvernelis
Nr. 1

Ministras Pirmininkas

Pilaitės-Karoliniškių rinkimų apygarda 

Ramūnas Karbauskis
Nr. 2

LVŽS Pirmininkas ir frakcijos LR Seime seniūnas

Aurelijus Veryga
Nr. 3

Sveikatos apsaugos ministras

Panemunės rinkimų apygarda 

Aušrinė Norkienė
Nr. 4

LVŽS frakcijos seniūno pavaduotoja

Tauragės rinkimų apygarda

Tomas Tomilinas
Nr. 5

LR Seimo narys

Deltuvos šiaurinė rinkimų apygarda

Eugenijus Jovaiša
Nr. 6

LR Seimo narys


Agnė Širinskienė
Nr. 7

LR Seimo narė

Molėtų-Širvintų rinkimų apygarda

Valius Ąžuolas
Nr. 8

LR Seimo narys

Žemaitijos šiaurinė rinkimų apygarda 

Guoda Burokienė
Nr. 9

LR Seimo narė

Aukštaitijos rinkimų apygarda

Jonas Jarutis
Nr. 10

LR Seimo narys

Sėlos rytinė rinkimų apygarda

Dainius Gaižauskas
Nr. 11

LR Seimo narys

Marijampolės rinkimų apygarda

Rima Baškienė
Nr. 12

LR Seimo narė

Šiaulių krašto rinkimų apygarda

Algirdas Stončaitis
Nr. 13

LR Vyriausybės kancleris

Naujosios Vilnios rinkimų apygarda

Giedrius Surplys
Nr. 14

Ministro Pirmininko patarėjas

Sūduvos šiaurinė rinkimų apygarda

Laima Mogenienė
Nr. 15

Seimo Pirmininko pavaduotojo patarėja

Raudondvario rinkimų apygarda

Lukas Savickas
Nr. 16

LR Vyriausybės vicekancleris

Šeškinės-Šnipiškių rinkimų apygarda

Kęstutis Mažeika
Nr. 17

Aplinkos ministras

Sūduvos pietinė rinkimų apygarda

Linas Kukuraitis
Nr. 18

Socialinės apsaugos ir darbo ministras


Vida Ačienė
Nr. 19

LR Seimo narė


Aušra Papirtienė
Nr. 20

LR Seimo narė

Kalniečių rinkimų apygarda

Robertas Šarknickas
Nr. 21

LR Seimo narys

Alytaus rinkimų apygarda

Andriejus Stančikas
Nr. 22

LR Seimo narys

Plungės-Rietavo rinkimų apygarda

Arūnas Gumuliauskas
Nr. 23

LR Seimo narys

Žiemgalos vakarinė rinkimų apygarda

Arvydas Nekrošius
Nr. 24

Seimo Pirmininko pavaduotojas

Raseinių-Kėdainių rinkimų apygarda

Asta Kubilienė
Nr. 25

LR Seimo narė

Verkių rinkimų apygarda 

Juozas Varžgalys
Nr. 26

LR Seimo narys

Deltuvos pietinė rinkimų apygarda

Gintautas Kindurys 
Nr. 27

LR Seimo narys

Nalšios pietinė rinkimų apygarda

Audronė Jankuvienė
Nr. 28

LR Seimo narė

Centro-Žaliakalnio rinkimų apygarda

Lauras Stacevičius
Nr. 29

LR Seimo narys

Savanorių rinkimų apygarda

Gediminas Vasiliauskas 
Nr. 30

LR Seimo narys

Petrašiūnų-Gričiupio rinkimų apygarda

Audrys Šimas
Nr. 31

LR Seimo narys

Sėlos vakarinė rinkimų apygarda

Dainius Kepenis
Nr. 32

LR Seimo narys

Pajūrio rinkimų apygarda

Rūta Miliūtė
Nr. 33

LR Seimo narė

Pasaulio lietuvių rinkimų apygarda

Petras Nevulis
Nr. 34

LR Seimo narys


Aurimas Gaidžiūnas
Nr. 35

LR Seimo narys

Radviliškio-Tytuvėnų rinkimų apygarda

Juozas Rimkus
Nr. 36

LR Seimo narys

Kelmės-Šilalės rinkimų apygarda

Petras Valiūnas
Nr. 37

LR Seimo narys

Dzūkijos rinkimų apygarda

Vitalija Jankauskaitė-Milčiuvienė
Nr. 38

Ekonomikos ir inovacijų viceministrė

Senamiesčio-Žvėryno rinkimų apygarda

Ligita Valalytė
Nr. 39

LR Aplinkos viceministrė

Šilainių rinkimų apygarda

Eimutis Misiūnas
Nr. 40

Krašto apsaugos viceministras

Utenos rinkimų apygarda

Kęstutis Smirnovas
Nr. 41

LR Seimo narys

Vilkaviškio rinkimų apygarda

Stasys Alfredas Nausėda
Nr. 42

LR Seimo narys

Šilutės rinkimų apygarda

Zenonas Streikus
Nr. 43

LR Seimo narys

Jotvingių rinkimų apygarda

Vytautas Rastenis
Nr. 44

LR Seimo narys


Virginija Vingrienė
Nr. 45

LR Seimo narė

Justiniškių-Viršuliškių rinkimų apygarda

Ligita Girskienė
Nr. 46

Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narė

Marių rinkimų apygarda 

Kęstutis Bacvinka
Nr. 47

LR Seimo narys

Garliavos rinkimų apygarda

Stasys Tumėnas
Nr. 48

LR Seimo narys

Aušros rinkimų apygarda

Deividas Labanavičius
Nr. 49

Panevėžio miesto mero pavaduotojas

Panevėžio vakarinė rinkimų apygarda

Karolina Žekaitė
Nr. 50

Kauno miesto savivaldybės tarybos narė

Aleksoto-Vilijampolės rinkimų apygarda

Artūras Bogdanovas
Nr. 51

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius
Gargždų rinkimų apygarda

Arminas Mockevičius
Nr. 52

Aplinkos ministerijos kancleris


Levutė Staniuvienė
Nr. 53

LR Seimo narė


Algimantas Dumbrava
Nr. 54

LR Seimo narys

Nalšios šiaurinė rinkimų apygarda

Benius Rūtelionis
Nr. 55

Lazdijų rajono savivaldybės tarybos narys


Martynas Norbutas
Nr. 56

Europarlamentaro Broniaus Ropės padėjėjas


Laimutė Matkevičienė
Nr. 57

LR Seimo narė

Kaišiadorių-Elektrėnų rinkimų apygarda

Neringa Trinskienė
Nr. 58

Pasvalio rajono savivaldybės tarybos narė

Žiemgalos rytinė rinkimų apygarda

Aurimas Žvinys
Nr. 59

Valstybinio Šiaulių dramos teatro vadovas


Rimantė Šalaševičiūtė
Nr. 60

LR Seimo narė

Telšių rinkimų apygarda

Egidijus Elijošius
Nr. 61

Šiaulių miesto savivaldybės mero pavaduotojas

Liutauras Vičkačka
Nr. 62

Socialinės apsaugos ir darbo ministro patarėjas
Panerių-Grigiškių rinkimų apygarda

Valerijus Simulik
Nr. 63

LR Seimo narys

Saulės rinkimų apygarda

Vilma Galdikė
Nr. 64

LR Seimo nario padėjėja

Žirmūnų rinkimų apygarda

Vytautas Barkauskas
Nr. 65




Paulius Zaviša
Nr. 66



Trakų-Vievio rinkimų apygarda

Jekaterina Rojaka
Nr. 67

Ekonomikos ir inovacijų viceministrė


Vidmantas Paliulis
Nr. 68

Kupiškio rajono savivaldybės tarybos narys


Tomas Skaizgirys
Nr. 69

Šakių rajono savivaldybės tarybos narys


Ilona Šaparauskienė
Nr. 70

Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorė

Mantas Česnauskas
Nr. 71

Plungės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas

Antanas Kontautas
Nr. 72



Danės rinkimų apygarda

Laima Nagienė
Nr. 73



Mažeikių rinkimų apygarda

Donatas Mizaras
Nr. 74

Druskininkų savivaldybės tarybos narys


Dainius Kinderis
Nr. 75



Karšuvos rinkimų apygarda

Valentinas Beržiūnas
Nr. 76



Lazdynų rinkimų apygarda

Mindaugas Bastakis
Nr. 77



Baltijos rinkimų apygarda

Darius Kubilius
Nr. 78




Eglė Stasiškienė
Nr. 79




Konstantinas Lotiuk
Nr. 80




Raimondas Januševičius
Nr. 81




Rimantė Misiūnienė
Nr. 82

Joniškio rajono savivaldybės tarybos narė


Virginija Eičienė
Nr. 83

Tauragės rajono savivaldybės mero pavaduotoja

Dominykas Tutkus
Nr. 84




Vytautas Jurgis Kadžys
Nr. 85




Rita Keturakienė
Nr. 86

Prienų rajono savivaldybės tarybos narė

Dainavos rinkimų apygarda

Kęstutis Lukoševičius
Nr. 87



Nevėžio rinkimų apygarda

Gintaras Stašionis
Nr. 88



Jonavos rinkimų apygarda

Tautvydas Tamulevičius
Nr. 89

Vidaus reikalų miniserijos viceministras

Pašilaičių rinkimų apygarda

Taurimas Valys
Nr. 90



Antakalnio rinkimų apygarda

Romandas Žiubrys
Nr. 91



Mėguvos rinkimų apygarda

Tomas Seikalis
Nr. 92

Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narys

Naujamiesčio-Naujininkų rinkimų apygarda

Laimis Bikauskas
Nr. 93



Fabijoniškių rinkimų apygarda

Algimantas Birbilas
Nr. 94

Panevėžio rajono tarybos narys


Juozas Pabrėža
Nr. 95




Aleksandra Minajeva
Nr. 96

Aplinkos ministro patarėja


Kęstas Spūdys
Nr. 97

Marijampolės savivaldybės tarybos narys


Algimantas Bansevičius 
Nr. 98




Renata Venslovienė
Nr. 99

LR Seimo nario patarėja


Lina Meilutė-Datkūnienė
Nr. 100

Roiškio rajono savivaldybės tarybos narė


Agnė Prušinskaitė
Nr. 101




Kęstutis Levickis
Nr. 102




Agnė Aleksejevaitė
Nr. 103




Raimundas Daubaris
Nr. 104

Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos narys


Dalia Martišauskienė
Nr. 105

Kretingos rajono savivaldybės tarybos narė


Alvydas Aleksandravičius
Nr. 106




Darius Ramančionis
Nr. 107

Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narys


Lijana Jagintavičienė 
Nr. 108

Šilutės rajono savivaldybės tarybos narė


Raimondas Ivaškevičius
Nr. 109

Elektrėnų savivaldybės mero pavaduotojas


Marijonas Čapkovskis
Nr. 110

Varėnos rajono savivaldybės tarybos narys


Edgaras Aganauskas 
Nr. 111

LR Seimo nario patarėjas


Česlovas Greičius
Nr. 112

Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narys


Paulius Pranckūnas
Nr. 113

Kupiškio rajono savivaldybės tarybos narys


Kęstutis Balašaitis
Nr. 114

Tauragės rajono savivaldybės tarybos narys


Algimantas Mielinis
Nr. 115

LR Seimo nario patarėjas


Egidijus Visockas
Nr. 116

Prienų rajono savivaldybės tarybos narys


Alvydas Žuvininkas 
Nr. 117




Gediminas Gaidamavičius
Nr. 118




Kęstutis Dambrauskas
Nr. 119

Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys


Dovilė Žižienė 
Nr. 120




Imantas Motiejūnas 
Nr. 121

Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius

Janina Skeberdienė
Nr. 122

Kelmės rajono savivaldybės tarybos narė


Ąžuolas Kuprys 
Nr. 123




Joana Jocienė 
Nr. 124

LR Seimo nario patarėja


Vytautas Kazlauskas
Nr. 125




Vaclovas Straukas 
Nr. 126




Audrius Daunoravičius
Nr. 127

Sveikatos apsaugos ministro patarėjas


Romas Pivoras
Nr. 128

Ukmergės rajono savivaldybės tarybos narys


Gedas Adomaitis
Nr. 129

Akmenės rajono savivaldybės tarybos narys


Arūnas Ščerbavičius
Nr. 130

Elektrėnų savivaldybės tarybos narys


Ingrida Zubernienė
Nr. 131




Arūnas Andziulis
Nr. 132

Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narys


Nijolė Valuckienė
Nr. 133

Joniškio rajono savivaldybės tarybos narė


Vytautas Krikščiūnas
Nr. 134




Algirdas Kurpė
Nr. 135




Vytautas Mikalauskas
Nr. 136




Jonas Šimkus
Nr. 137




Laurynas Golovčianskis
Nr. 138




Mindaugas Purvinis
Nr. 139




Arūnas Ambrasas
Nr. 140




Bronius Bučelis
Nr. 141