Renginiai
Konkursai vaikams – žinios, tradicijos ir šventė

Puoselėjant ir tęsiant gražias tradicijas šių metų kovo – balandžio mėnesiais vyko du konkursai, skirti mokyklinio ir ikimokyklinio amžiaus vaikams. Šių konkursų sumanytojas, globėjas ir mecenatas Ramūnas Karbauskis siekė paskatinti vaikus plačiau pasidomėti lietuviškomis tradicijomis, savom akim pamatyti ir užfiksuoti gamtos grožį.

 

Plačiau...
 
Diskusija Seime dėl viešųjų paslaugų provincijoje

Kovo 9 d. penktadienį 11 val. LR Seimo pirmųjų rūmų Prezidento Algirdo Brazausko salėje vyks apskritas stalas dėl viešojo sektoriaus įstaigų ir viešųjų paslaugų išsaugojimo Lietuvos miesteliuose ir kaimuose.

 

Plačiau...
 
Ignalinoje vyks Rajoninė žiemos sporto ir Užgavėnių šventė

Vasario 18 d. nuo 12:00 val. Lietuvos žiemos sporto centre, Ignalinoje vyks Rajoninė žiemos sporto ir Užgavėnių šventė.

Jūsų lauks Lašininis ir Kanapinis, raganos, čigonai, velniai ir kitokie persirengėliai. Galėsite patys dalyvauti arba būti aktyviais gausybės sportinių varžybų, atrakcionų sirgaliais. Norintieji dalyvauti Užgavėnių karnavalinėje eisenoje Kviečiami 11:30 val. į miesto aikštę.

Plačiau...
 
Protesto akcija prieš ACTA - GMO

ACTA – tai tikriausia jau visiems žinomas tarptautinis prekybos susitarimas dėl kovos su klastotėmis. Visame pasaulyje ir Lietuvoje tai sukėlė įspūdingą visuomenės sujudimą. Daugelis žmonių išėjo į gatves, pareikšti savo nuomonę prieš šios sutarties įsigaliojimą. Šiuo metu Europoje jau apie 1,75 milijono žmonių pasirašė peticiją prieš ACTA įsigaliojimą, o praeitą Šeštadienį Liublianoje, Slovėnijoje vykusiame proteste dalyvavo net 2000 piliečių.

 

Plačiau...
 
VIII-asis LVLS suvažiavimas

2012 m. sausio 14 d. Šiaulių "Saulės" koncertų salėje vyks VIII-asis ataskaitinis rinkiminis LVLS suvažiavimas.

Plačiau...
 
Šokiai MAJAMYJE (DANCE IN MIAMI)!!!!

Lietuvos jaunimo sąjunga kviečia visus į šokio ir pramogų vakarą Majamio, t.y. Marijampolės naktiniame klube "LUNA". Vakarėlis rengiamas kartu su Švedijos jaunimo organizacijų atstovais, besilankančiais Lietuvoje.

 

Plačiau...
 
„The Beatles“ sugrįžta su visu Lietuvos žvaigždynu priešaky

Koncertai vyks: Gruodžio 9 d. Kauno Žalgirio arena Gruodžio 10 d. Panevėžio Cido arena.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų