Naujienos

2018-06-26 | Jonas Jarutis: Parama būstui regione – projektas, galintis pakeisti Lietuvos veidą

Nuo rudens jaunos šeimos galės gauti paramą būstui regione, neatsižvelgiant į šeimos finansinę padėtį. Parama jaunai šeimai ir regionų plėtra pagaliau eis koja kojon, o Lietuva, neretai iki šiol linksniuota kaip penkių didmiesčių visuma, palaipsniui turės keistis iš esmės: infrastruktūra, darbo vietų pasiūla, bendruomeninis gyvenimas atsigręš į tai, ką esame pratę vadinti periferija.

Plačiau...
 

2018-06-21 | Jaunoms šeimoms – subsidijos pirmam būstui regionuose

Seimas ketvirtadienį pritarė Vyriausybės siūlymams suteikti subsidijas pirmą būstą regionuose perkančioms ar statyti norinčioms jaunoms šeimoms nevertinant jų pajamų. Pagrindinis šio siūlymo tikslas yra regionų atgaivinimas ir emigracijos mažinimas.

Plačiau...
 

2018-06-21 | Guoda Burokienė. Atsinaujinusi Valstybės tarnyba taps modernesne ir patrauklesne

Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas (VVSK) jau ne vienerius metus tobulina Valstybės tarnybos įstatymą. Prie šio įstatymo buvo pradėta dirbti dar praėjusioje Seimo kadencijoje. Valstybės tarnybos įstatymas labai reikalingas tam, kad galėtume modernizuoti ir padaryti patrauklią valstybės tarnybą.

Plačiau...
 

2018-06-20 | Tomas Tomilinas. Du mokesčių klausimai: kieno sąskaita ir kam nauda?

Rinkimų programoje „Darni Lietuva“ mes įrašėme svarbią nuostatą, kuri atsako ir paaiškina daug šiomis dienomis kilusių klausimų.

Plačiau...
 

2018-06-14 | Kęstutis Bacvinka. Vyriausybė atsigręžė į medžius

Medžiai žmogui visais laikais turėjo didžiulę dvasinę reikšmę, buvo nuotaikų versmė ir dvasinės stiprybės šaltinis, o sunkiais gyvenimo momentais žmogus glaudėsi prie medžio, kaip prie stipresnio. Tas bruožas išliko mūsų genuose iki šiol, todėl suprantama, kodėl beatodairiškas medžių kirtimas gatvėse, parkuose ir prie gyvenamųjų namų išjudino Lietuvos visuomenę.

Plačiau...
 

2018-06-14 | Guoda Burokienė. Ruošiamos gairės Lietuvos vietos ir regioninės politikos tobulinimui

Vietos savivalda yra neatsiejama nuo savo piliečių teisės dalyvauti sprendžiant vietines problemas. Mero, savivaldybės tarybos narių atsakomybė už priimamus sprendimus, nuveiktus darbus yra stebima ne tik rinkėjų. Lietuva jau beveik 19 metų priklauso Europos Tarybos Vietos ir regionų valdžių kongresui.

Plačiau...
 

2018-06-06 | Jonas Jarutis. Ar tikrai „MG Baltic“ pralaimėjo 2016-ųjų rinkimus?

„MG Baltic“ grėsmę nacionaliniam saugumui bandantys sumenkinti politikai daro vieną esminę klaidą. Jie (pavyzdžiui, NSGK kolegė Rasa Juknevičienė) teigia, neva politinė sistema sėkmingai atsilaikė prieš „MG Baltic“ įtaką ir poveikį.

Plačiau...
 

2018-06-06 | Lauras Stacevičius: „Lietuvos turizmo ambasadorius“ – šansas Lietuvai pritraukti turistus

Migracijos komisijos narys Lauras Stacevičius pristatė idėją „Lietuvos turizmo ambasadorius“ kaip vieną iš galimybių išlaikyti ryšį su diaspora ir pristatyti Lietuvą užsieniečiams.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų