Naujienos

 

2017-04-27 | Rinkiminio pažado – perkelti ministerijas į Kauną - neatsisakome

Šiandien šalies mastu paskleista melaginga informacija, kad Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcija atsiriboja nuo ankstesnių planų perkelti dvi ministerijas į Kauną.

Plačiau...
 

2017-04-14 | Sveikinu su Šv. Velykomis

Gerbiami Lietuvos žmonės, sveikiname Jus su Šv. Velykomis.

Plačiau...
 

2017-04-13 | LVŽS frakcijos pranešimas žiniasklaidai: „Migracijos problemos aptartos ir su studentais“

Balandžio 12 dieną LR Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos nariai Guoda Burokienė, Virginijus Sinkevičius, Mindaugas Puidokas, Justas Džiugelis bei Rūta Miliūtė susitiko su Lietuvos universitetų studentų atstovais aptarti migracijos problemų šalyje.

Plačiau...
 

2017-04-07 | M. Puidokas. Brexit žadintuvas Lietuvai: privalome suburti mūsų žmones Tėvynėje ir svetur

Europos Sąjungos (ES) ir Didžiosios Britanijos skyryboms įtakos gali turėti skirtingi interesai dėl finansinių įsipareigojimų. Britų premjerė Theresa May oficialiai aktyvavo 50 straipsnį ir pradėjo išstojimo iš Europos Sąjungos procesą.

Plačiau...
 

2017-03-31 | Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos pranešimas: skubotiems ir neapsvarstytiems siūlymams mokesčių sistemoje ne vieta

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcija neketina palaikyti opozicijos nario liberalo neišdiskutuoto ir nesisteminio siūlymo mažinti pridėtinės vertės mokesčio (PVM) tarifo dydį nuo 21 iki 18 proc.

Plačiau...
 

2017-03-28 | LVŽS frakcijos pranešimas žiniasklaidai: „Nacionalinis susitarimas dėl migracijos ir demografijos politikos apjungs visus neabejingus šiai problemai“

Didžiausia valdančioji Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcija antradienį spaudos konferencijoje pranešė, kad pirmą kartą šalies istorijoje inicijuojamas nacionalinis susitarimas dėl migracijos ir demografinės politikos.

Plačiau...
 

2017-03-24 | LVŽS frakcijos pranešimas: LVŽS inicijuoja nacionalinį parlamentinių partijų susitarimą dėl emigracijos

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga kviečia atnaujinti nacionalinį parlamentinių partijų susitarimą dėl emigracijos ir inicijuoja naują šio dokumento pasirašymą.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.
Pamėnkalnio g. 26, Vilnius, tel. 8 5 2120821, fax. 8 5 2120822
El. Paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų