Naujienos

2017-07-21 | Tomas Tomilinas: Reikia mažinti ne tik skurdą, bet ir nelygybę

Lietuva yra prasčiausia visoje Europos Sąjungoje pagal pastangas sumažinti turtinę nelygybę ir tas vertinimas suteiktas sisteminėms mūsų mokestinės, švietimo, sveikatos, socialinės ir darbo rinkos politikos sprendimams, suformuotiems dešimtmečiais.

Plačiau...
 

2017-07-11 | Seimo pavasario sesijoje priimti planuoti įstatymai, atvertas kelias reformoms ir pokyčiams

Seimui pritarus Miškų įstatymo pataisoms baigiasi Seimo pavasario sesija, kurios metu Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga sugebėjo priimti visus planuotus teisės aktus ir atvėrė kelią pokyčiams valstybėje.

Plačiau...
 

2017-07-11 | Pakeistas Atliekų tvarkymo įstatymas leis užbaigti ginčus su gamintojais ir importuotojais, mažinti komunalinių atliekų tvarkymo kainą gyventojams

Seimo priimtos Aplinkos apsaugos komiteto parengtos Atliekų tvarkymo įstatymo pataisos sudaro bazines prielaidas išspręsti niekam nenaudingą „biurokratinį futbolą“ tarp valstybės institucijų ir įvairių pakuočių gamintojus ir importuotojus atstovaujančių organizacijų.

Plačiau...
 

2017-07-11 | Kuriantys žmonės turi būti socialiai apsaugoti

Seimui nustačius lengvatinį „Sodros“ įmokų skaičiavimą pagal autorines sutartis ir iš sporto ar atlikėjo veiklos gaunamoms pajamoms žmonės bus skatinami susitelkti į kūrybą.

Plačiau...
 

2017-07-11 | Seimo narių teisių, pareigų ir veiklos garantijų įstatymas: mažiau privilegijų, daugiau atsakomybės

Šiandien Seimui pateiktas Lietuvos Respublikos Seimo narių teisių, pareigų ir veiklos garantijų įstatymo projektas (Nr. XIIIP-957), kurio tikslas – aiškiai ir be galimybių interpretacijoms apibrėžti parlamentarų teises, pareigas ir atsakomybę tų pareigų nesilaikius.

Plačiau...
 

2017-07-11 | Bendrojo ugdymo gairės – pamatas bendram susitarimui ir visuotinai suprantamai nuostatai, kas yra kokybiškas ugdymas

Šiandien Seimo posėdyje patvirtintos Bendrojo ugdymo mokyklos kaitos gairės (projektas Nr. XIIIP-742 (2)). Šių gairių tikslas – nustatyti Lietuvos bendrojo ugdymo sisteminių pokyčių sritis ir strateginius uždavinius.

Plačiau...
 

2017-07-05 | Seimo Energetikos komisijos pirmininko V. Poderio pranešimas: „Kiekvienam namų ūkiui atsiveria atsinaujinančių energijos išteklių galimybės: mažės sąskaitos už elektrą"

Seimas priėmė Atsinaujinančių išteklių energetikos įstatymo pakeitimus, kuriais gerinamos sąlygos patiems elektros energiją pasigaminantiems vartotojams ir skatinama mažosios energetikos plėtra.

Plačiau...
 

2017-07-05 | Istorinė atmintis su šaltojo tango elementais Mindauginių fone

Paskutinėmis birželio dienomis Seimas, 27-aisiais LAISVOS Lietuvos metais, subrendo rezoliuzijai, kuria Lietuvos komunistų partija buvo pripažinta nusikalstama organizacija. Tik vienas Seimo narys  balsavo prieš.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.
Pamėnkalnio g. 26, Vilnius, tel. 8 5 2120821
El. Paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų