Naujienos

LVŽS rinkimų naujienos - naujame puslapyje www.darniLietuva.ltLietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) skelbia svarbiausias nuostatas, kurios taps pagrindu šiuo metu rengiamai Vyriausybės programai.
Šias nuostatas kartu su rinkimų programos preambule bei kita informacija galima rasti ką tik startavusiame puslapyje www.darnilietuva.lt. Svetainėje taip pat bus galima susipažinti su visais LVŽS kandidatais, Seimo rinkimų kampanijos naujienomis, tapti sąjungos savanoriu ar rėmėju.

Kviečiame apsilankyti: www.darniLietuva.lt

 

2017-02-22 | Žiedo brolija, o kas dėl ekonomikos? Atliekų deginimo ir tvarkymo mįslės

Vilniuje bręsta naujas atliekų skandalas, dėl kurio beveik trečdaliui Lietuvos gyventojų vėl gali nutrūkti komunalinių atliekų tvarkymo paslaugos teikimas.

Plačiau...
 

2017-02-22 | Seimo narys J. Džiugelis susitiks su  socialinės apsaugos ir darbo ministru

Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos narys Justas Džiugelis ketvirtadienį, vasario 23 d., susitiks su socialinės apsaugos ir darbo ministru Linu Kukuraičiu aptarti socialinių įmonių reformos. Susitikime taip pat dalyvaus Seimo narės Aušra Maldeikienė ir Ingrida Šimonytė.

Plačiau...
 

2017-02-17 | Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pranešimas: LVŽS patikslino anglišką partijos pavadinimą

Nuo šiol Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga vartos tikslesnį pavadinimą -  „Lithuanian Farmers and Greens Union". Analogišką pavadinimą yra pasirinkusi ir kaimyninės Latvijos partija „Žaliųjų ir valstiečių sąjunga" („Union of Greens and Farmers").

Plačiau...
 

2017-02-16 | M. Puidokas: Vasario 16-oji – drąsus, vieningas ir patriotiškas tautos žingsnis į nepriklausomybę

Aisčių dvasia gyvuoja jau tūkstančius metų. Lietuvos istorija – turtinga svarbiomis ir pasididžiavimo vertomis datomis. Viena iš jų - 1918 metų vasario 16 diena. Praeities keliu grįžtant į šią datą, svarbu suvokti pasaulinį, istorinį kontekstą ir kaip tai įtakojo to meto įvykius mūsų šalyje.

Plačiau...
 

2017-02-16 | Sveikinimas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos proga

Sveikiname visus Lietuvos piliečius Valstybės atkūrimo dienos proga. Vasario 16-ąją sugrįžkime istorijos keliu atgal, pajuskime vieningumo, stiprybės ir susitelkimo dvasią, vedusią mūsų tėvynainius nepriklausomos Lietuvos link.

Plačiau...
 

2017-02-06 | Ar kalbėjimas apie dvasingumą yra prorusiškumas?

Eilinė spaudos konferencija „Dvasingumas – švietimo pertvarkos pagrindas“, kuri buvo skirta ketvirtosios prof. Jono Kievišo ir bendraautorių knygos apie dvasingumą  pristatymui, sulaukė nepagrįstų kaltinimų. Konferencijos kritikų teiginiai, eskaluojami vis naujame, net užsienio politikos kontekste,  šią konferenciją ir jos dalyvius pavertė neva „šlovinančiais V. Putino režimą“.

Plačiau...
 

2017-02-03 | Ekonomikos komiteto pirmininko susitikime su Verslo taryba - dėmesys smulkiam ir vidutiniam verslui

Seimo Ekonomikos komiteto pirmininkas Virginijus Sinkevičius susitiks su Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo taryba.
Per susitikimą numatoma aptarti smulkaus ir vidutinio verslo galimybes ir plėtrą, verslumo skatinimą, šešėlinę ekonomiką, kokių priemonių būtina imtis norint mažinti skurdą šalyje, ombudsmeno verslui idėją.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.
Pamėnkalnio g. 26, Vilnius, tel. 8 5 2120821, fax. 8 5 2120822
El. Paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų