Naujienos

2018-06-21 | Guoda Burokienė. Atsinaujinusi Valstybės tarnyba taps modernesne ir patrauklesne

Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas (VVSK) jau ne vienerius metus tobulina Valstybės tarnybos įstatymą. Prie šio įstatymo buvo pradėta dirbti dar praėjusioje Seimo kadencijoje. Valstybės tarnybos įstatymas labai reikalingas tam, kad galėtume modernizuoti ir padaryti patrauklią valstybės tarnybą.

Plačiau...
 

2018-06-14 | Guoda Burokienė. Ruošiamos gairės Lietuvos vietos ir regioninės politikos tobulinimui

Vietos savivalda yra neatsiejama nuo savo piliečių teisės dalyvauti sprendžiant vietines problemas. Mero, savivaldybės tarybos narių atsakomybė už priimamus sprendimus, nuveiktus darbus yra stebima ne tik rinkėjų. Lietuva jau beveik 19 metų priklauso Europos Tarybos Vietos ir regionų valdžių kongresui.

Plačiau...
 

2018-06-06 | Jonas Jarutis. Ar tikrai „MG Baltic“ pralaimėjo 2016-ųjų rinkimus?

„MG Baltic“ grėsmę nacionaliniam saugumui bandantys sumenkinti politikai daro vieną esminę klaidą. Jie (pavyzdžiui, NSGK kolegė Rasa Juknevičienė) teigia, neva politinė sistema sėkmingai atsilaikė prieš „MG Baltic“ įtaką ir poveikį.

Plačiau...
 

2018-06-06 | Lauras Stacevičius: „Lietuvos turizmo ambasadorius“ – šansas Lietuvai pritraukti turistus

Migracijos komisijos narys Lauras Stacevičius pristatė idėją „Lietuvos turizmo ambasadorius“ kaip vieną iš galimybių išlaikyti ryšį su diaspora ir pristatyti Lietuvą užsieniečiams.

Plačiau...
 

2018-06-05 | Seimas svarstys, kaip efektyvinti gydymo įstaigų veiklą

Parlamentarai po pateikimo pritarė sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos teikiamiems struktūrinės reformos sveikatos srityje įstatymų pakeitimų projektams, kurių tikslas – didinti pacientams gydymo paslaugų kokybę ir jų prieinamumą pertvarkant sveikatos priežiūros įstaigų tinklą šalyje.

Plačiau...
 

2018-05-30 | „Slaptas pirkėjas“ – ir dėl aplinkos apsaugos ar gamtos išteklių pažeidimų

Seimas pirmoje (pateikimo) stadijoje pritarė siūlymui įteisinti „slapto pirkėjo“ galimybę ir aplinkos apsaugos srityje.

Plačiau...
 

2018-05-30 | Ministras A. Veryga kreipėsi į medikus ir kviečia juos dalintis algalapiais

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga kreipėsi į šalies medikus prašydamas netylėti ir aktyviai dalintis informacija, kaip keliamos jų algos, siunčiant ministerijai nuasmenintus algalapius. Nuo gegužės 1 dienos darbo užmokesčio fondas didėjo 20 proc., tam buvo skirta beveik 100 mln. eurų iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF).

Plačiau...
 

2018-05-29 | Valius Ąžuolas. Naujos galimybės finansinių technologijų inovacijoms Lietuvoje

Seimas antroje (svarstymo) stadijoje pritarė siūlymui sudaryti lankstesnę teisinio reguliavimo aplinką finansinių technologijų inovacijoms. Sprendimas priimtas 95 parlamentarams, iš jų – 38 Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos nariams, balsavus už.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų