Naujienos

2018-02-15 | Sveikiname su Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiu!

Švęsdami Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtąsias metines, prisiminkime savo tautos išskirtinumą, mūsų gebėjimą kovoti už savo laisves, vertybes ir susitelkti lemiamą akimirką. Linkime niekada nepamiršti šių savo bruožų, nuoširdumo mūsų kasdienybėje, mokėti pasidžiaugti dėl kito sėkmės, o kartu būti vieningiems prieš negandas.

Plačiau...
 

2018-02-12 | K. Mažeika: „Keisime žiauraus elgesio su gyvūnais tyrimų tvarką“

Seimo laikinosios grupės „Už gyvūnų gerovę ir apsaugą“ posėdyje nuspręsta tikslinti teisės aktus, kada asmenys, pripažinti kaltais dėl žiauraus elgesio su gyvūnais, būtų baudžiami pagal Administracinių nusižengimų, o kada pagal Baudžiamąjį kodeksą.

Plačiau...
 

2018-02-09 | Europarlamentaras Bronis Ropė priėmė ūkininkų surinktus parašus už sąžiningas išmokas

Penktadienį, vasario 9-ąją, Jonavos sporto arenoje vykusiame suvažiavime iš visos Lietuvos susirinkę žemdirbiai Europos Parlamento nariui Broniui Ropei įteikė du mėnesius rinktus parašus už išmokų suvienodinimą su kitais ES ūkininkais.

Plačiau...
 

2018-02-08 | K. Mažeika: verslinė žūklė vidaus telkiniuose draudžiama

Pastaruoju metu didelio rezonanso žvejų mėgėjų bendruomenėje sulaukė pasigirdę keleto politikų kalbos apie padidėjusį vandens telkinių žuvingumą ir galimybę atnaujinti verslinę žūklę vidaus vandens telkiniuose.

Plačiau...
 

2018-02-06 | Mindaugas Puidokas: Besiskundžiančius biurokratais reikia ginti įstatymais

Norisi, kad Lietuva keistųsi, o žmogus joje taptų esmine vertybe. Dėl to svarbu, kad kiekvienam Lietuvoje, susidūrusiam su problema, sprendimas būtų randamas nebaudžiant jo paties už savų teisių gynimą. Deja, šiuo metu mūsų šalies piliečiai gali susidurti ne tik su biurokratiniu požiūriu, bet net su nuobauda už skundo teikimą.

Plačiau...
 

2018-02-05 | Bronio Ropės ataskaita piliečiams: „Nesame prastesni už kitus europiečius“

Dirbti rezultatui, o ne dėl varnelės, ir atsiskaityti rinkėjui už atsakingose pareigose nuveiktus darbus – daugeliui politikų vis dar nesusiformavęs įprotis. Malonu, kad yra išimčių.

Plačiau...
 

2018-02-02 | Lietuvos mokiniai nuolatines Kultūros ministerijos pavaldumo muziejų ekspozicijas galės lankyti nemokamai

Įgyvendindama Vyriausybės programą ir siekdama užtikrinti vaikų, ir jaunimo kultūrinių kompetencijų ugdymą bei kultūros prieinamumą Kultūros ministerija nuo vasario pradžios pradeda įgyvendinti bandomąjį „Nemokami muziejai – mokiniams“ modelį.

Plačiau...
 

2018-01-29 | Aušra Papirtienė. Ar tikrai pažeidėte darbo drausmę, sužinosite po atleidimo

Jau daugiau kaip pusmetį gyvename naujojo Darbo kodekso ritmu. Nuo liepos 1 d. įsigaliojus naujam Darbo kodeksui į darbo santykius plūstelėjo daugybė naujovių. Tiek darbdaviams, tiek ir darbuotojams atsirado nemažas iššūkis, kaip šias naujoves taikyti praktikoje. Viena iš tokių naujovių – drausminių nuobaudų skyrimo panaikinimas.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų