LVŽS rinkimų naujienos - naujame puslapyje www.darniLietuva.ltLietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) skelbia svarbiausias nuostatas, kurios taps pagrindu šiuo metu rengiamai Vyriausybės programai.
Šias nuostatas kartu su rinkimų programos preambule bei kita informacija galima rasti ką tik startavusiame puslapyje www.darnilietuva.lt. Svetainėje taip pat bus galima susipažinti su visais LVŽS kandidatais, Seimo rinkimų kampanijos naujienomis, tapti sąjungos savanoriu ar rėmėju.

Kviečiame apsilankyti: www.darniLietuva.lt

 

2017-02-22 | Žiedo brolija, o kas dėl ekonomikos? Atliekų deginimo ir tvarkymo mįslės

Vilniuje bręsta naujas atliekų skandalas, dėl kurio beveik trečdaliui Lietuvos gyventojų vėl gali nutrūkti komunalinių atliekų tvarkymo paslaugos teikimas.

Plačiau...
 

2017-02-22 | Seimo narys J. Džiugelis susitiks su  socialinės apsaugos ir darbo ministru

Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos narys Justas Džiugelis ketvirtadienį, vasario 23 d., susitiks su socialinės apsaugos ir darbo ministru Linu Kukuraičiu aptarti socialinių įmonių reformos. Susitikime taip pat dalyvaus Seimo narės Aušra Maldeikienė ir Ingrida Šimonytė.

Plačiau...
 

2017-02-17 | Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pranešimas: LVŽS patikslino anglišką partijos pavadinimą

Nuo šiol Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga vartos tikslesnį pavadinimą -  „Lithuanian Farmers and Greens Union". Analogišką pavadinimą yra pasirinkusi ir kaimyninės Latvijos partija „Žaliųjų ir valstiečių sąjunga" („Union of Greens and Farmers").

Plačiau...
 

2017-02-16 | M. Puidokas: Vasario 16-oji – drąsus, vieningas ir patriotiškas tautos žingsnis į nepriklausomybę

Aisčių dvasia gyvuoja jau tūkstančius metų. Lietuvos istorija – turtinga svarbiomis ir pasididžiavimo vertomis datomis. Viena iš jų - 1918 metų vasario 16 diena. Praeities keliu grįžtant į šią datą, svarbu suvokti pasaulinį, istorinį kontekstą ir kaip tai įtakojo to meto įvykius mūsų šalyje.

Plačiau...
 

2017-02-16 | Sveikinimas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos proga

Sveikiname visus Lietuvos piliečius Valstybės atkūrimo dienos proga. Vasario 16-ąją sugrįžkime istorijos keliu atgal, pajuskime vieningumo, stiprybės ir susitelkimo dvasią, vedusią mūsų tėvynainius nepriklausomos Lietuvos link.

Plačiau...
 

2017-02-06 | Ar kalbėjimas apie dvasingumą yra prorusiškumas?

Eilinė spaudos konferencija „Dvasingumas – švietimo pertvarkos pagrindas“, kuri buvo skirta ketvirtosios prof. Jono Kievišo ir bendraautorių knygos apie dvasingumą  pristatymui, sulaukė nepagrįstų kaltinimų. Konferencijos kritikų teiginiai, eskaluojami vis naujame, net užsienio politikos kontekste,  šią konferenciją ir jos dalyvius pavertė neva „šlovinančiais V. Putino režimą“.

Plačiau...
 

2017-02-03 | Ekonomikos komiteto pirmininko susitikime su Verslo taryba - dėmesys smulkiam ir vidutiniam verslui

Seimo Ekonomikos komiteto pirmininkas Virginijus Sinkevičius susitiks su Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo taryba.
Per susitikimą numatoma aptarti smulkaus ir vidutinio verslo galimybes ir plėtrą, verslumo skatinimą, šešėlinę ekonomiką, kokių priemonių būtina imtis norint mažinti skurdą šalyje, ombudsmeno verslui idėją.

Plačiau...
 

2017-02-02 | B. Ropė: susitarimas dėl „Rail Baltica“ - ne tik pasiekimas, tačiau ir atsakomybė prieš Lietuvą ir visą Europą

Šiandien Lietuva žengė svarbų žingsnį darnios plėtros ir žalesnės ekonomikos link. Trijų Baltijos šalių premjerų Taline pasirašytas susitarimas dėl „Rail Baltica“ - europinės geležinkelio vėžės projekto įgyvendinimo, be jokios abejonės, yra svarbi priemonė, užtikrinsianti glaudesnę Lietuvos, kaip ir kitų Baltijos šalių integraciją į europinius infrastruktūros tinklus.

Plačiau...

 

2017-02-01 | LVŽS klausys paaiškinimų apie planus naikinti pašto skyrius kaimuose

Trečiadienį Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijoje valstybės įmonės „Lietuvos paštas“ gen. direktorė Lina Mindirienė pristatys bendrovės siūlomą reformą pertvarkyti skyrius kaimo vietovėse.

Plačiau...
 

2017-01-31 | M. Puidokas. Vaiko teisės – pareiga Lietuvos ateičiai

Tragedija sukrėtė visą Lietuvą. Nepaliko abejingo ir manęs. Kaip ir Jus, mane kamuoja klausimas: ar buvo galima išvengti šios tragedijos, kokių dabar reikėtų imtis realių žingsnių, kad ateityje tokia situacija nepasikartotų? Kad suaugusiems nebekiltų ranka smurtauti prieš mažamečius?

Plačiau...
 

2017-01-31 | Neįgaliųjų nvo aptars pagrindinius įstatymų leidybos tikslus

Seimo nario Justo Džiugelio organizuojamame susitikime su neįgaliuosius vienijančiomis nevyriausybinėmis organizacijomis bus aptarti pagrindiniai įstatymų leidybos tikslai.

Plačiau...
 

2017-01-31 | Po susitikimo su L. Kukuraičiu ir E. Žiobiene LVŽS frakcija spręs, kaip ir kiek reformuos vaiko teisių apsaugos sistemą

Antradienį Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija susitiks su Socialinės apsaugos ir darbo ministru Linu Kukuraičiu ir Vaiko teisių apsaugos tarnybos kontroliere Edita Žiobiene.

Plačiau...
 

2017-01-25 | LVŽS komitetuose prasidėjo vyriausybės priemonių plano aptarimai

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Socialinių reikalų komiteto susitikimu su Socialinės apsaugos ir darbo ministru Linu Kukuraičiu prasidėjo LVŽS programinių nuostatų perkėlimo į ruošiamą Vyriausybės priemonių planą kontrolės etapas.

Plačiau...
 

2017-01-24 | J. Džiugelis: seimo nariai, penktadienį skriaustas vaikas – ir mūsų kaltė

Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų frakcijos narys Justas Džiugelis teigia, jog praėjusią savaitę Seime atidėtas įstatymo pataisų, skirtų pažaboti smurtą prieš vaikus, svarstymas sudaro prielaidas ir toliau smurtauti prieš vaikus tiek valstybinėse globos įstaigose, tiek ir šeimose.

Plačiau...
 
 
XI-ajame LVŽS suvažiavime priimtos rezoliucijos

article thumbnail Skelbiame 2017 m. sausio 7 d. vykusiame LVŽS XI-ajame suvažiavime priimtas rezoliucijas.
Plačiau

Sausio 7 d. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos suvažiavimas

article thumbnail Š. m. sausio 7 d. Kauno sporto halėje (Perkūno al. 5, Kaunas) rengiamas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos XI ataskaitinis rinkiminis suvažiavimas.
Plačiau

Noriu gauti LVLS naujienas el. paštu:

Kas jums yra gandras? 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.
Pamėnkalnio g. 26, Vilnius, tel. 8 5 2120821, fax. 8 5 2120822
El. Paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų