2017-07-21 | Tomas Tomilinas: Reikia mažinti ne tik skurdą, bet ir nelygybę

Lietuva yra prasčiausia visoje Europos Sąjungoje pagal pastangas sumažinti turtinę nelygybę ir tas vertinimas suteiktas sisteminėms mūsų mokestinės, švietimo, sveikatos, socialinės ir darbo rinkos politikos sprendimams, suformuotiems dešimtmečiais.

Plačiau...
 

2017-07-11 | Seimo pavasario sesijoje priimti planuoti įstatymai, atvertas kelias reformoms ir pokyčiams

Seimui pritarus Miškų įstatymo pataisoms baigiasi Seimo pavasario sesija, kurios metu Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga sugebėjo priimti visus planuotus teisės aktus ir atvėrė kelią pokyčiams valstybėje.

Plačiau...
 

2017-07-11 | Pakeistas Atliekų tvarkymo įstatymas leis užbaigti ginčus su gamintojais ir importuotojais, mažinti komunalinių atliekų tvarkymo kainą gyventojams

Seimo priimtos Aplinkos apsaugos komiteto parengtos Atliekų tvarkymo įstatymo pataisos sudaro bazines prielaidas išspręsti niekam nenaudingą „biurokratinį futbolą“ tarp valstybės institucijų ir įvairių pakuočių gamintojus ir importuotojus atstovaujančių organizacijų.

Plačiau...
 

2017-07-11 | Kuriantys žmonės turi būti socialiai apsaugoti

Seimui nustačius lengvatinį „Sodros“ įmokų skaičiavimą pagal autorines sutartis ir iš sporto ar atlikėjo veiklos gaunamoms pajamoms žmonės bus skatinami susitelkti į kūrybą.

Plačiau...
 

2017-07-11 | Seimo narių teisių, pareigų ir veiklos garantijų įstatymas: mažiau privilegijų, daugiau atsakomybės

Šiandien Seimui pateiktas Lietuvos Respublikos Seimo narių teisių, pareigų ir veiklos garantijų įstatymo projektas (Nr. XIIIP-957), kurio tikslas – aiškiai ir be galimybių interpretacijoms apibrėžti parlamentarų teises, pareigas ir atsakomybę tų pareigų nesilaikius.

Plačiau...
 

2017-07-11 | Bendrojo ugdymo gairės – pamatas bendram susitarimui ir visuotinai suprantamai nuostatai, kas yra kokybiškas ugdymas

Šiandien Seimo posėdyje patvirtintos Bendrojo ugdymo mokyklos kaitos gairės (projektas Nr. XIIIP-742 (2)). Šių gairių tikslas – nustatyti Lietuvos bendrojo ugdymo sisteminių pokyčių sritis ir strateginius uždavinius.

Plačiau...
 

2017-07-05 | Seimo Energetikos komisijos pirmininko V. Poderio pranešimas: „Kiekvienam namų ūkiui atsiveria atsinaujinančių energijos išteklių galimybės: mažės sąskaitos už elektrą"

Seimas priėmė Atsinaujinančių išteklių energetikos įstatymo pakeitimus, kuriais gerinamos sąlygos patiems elektros energiją pasigaminantiems vartotojams ir skatinama mažosios energetikos plėtra.

Plačiau...
 

2017-07-05 | Istorinė atmintis su šaltojo tango elementais Mindauginių fone

Paskutinėmis birželio dienomis Seimas, 27-aisiais LAISVOS Lietuvos metais, subrendo rezoliuzijai, kuria Lietuvos komunistų partija buvo pripažinta nusikalstama organizacija. Tik vienas Seimo narys  balsavo prieš.

Plačiau...
 

2017-07-04 | Komunalinių atliekų tvarkymas Vilniaus rajone

Pasikeitus komunalinių atliekų tvarkymo apmokėjimui, bei išvežimui Vilniaus rajone, gavome daug nusiskundimų iš gyventojų.
Tam, kad išsiaiškinti realią padėtį, prašome Jūsų užpildyti šią anoniminę anketą.

Plačiau...
 

2017-07-04 | Daugiau dėmesio Lietuvos išorės sienos sienų saugumui, didesnis dėmesys tarnaujantiems žmonėms

Seime vienbalsiai priimtas naujos redakcijos Valstybės sienos ir jos apsaugos įstatymas –   reikšmingas sprendimas užtikrinant Lietuvos Respublikos, taip pat Europos Sąjungos (ES) išorės sienų saugumą.

Plačiau...
 

2017-06-30 | Lazdijiečiai bendravo ir linksminosi skyriaus sąskrydyje

Gražiu vasaros akordu Lazdijų rajone nuskambėjo tradicinis kasmetinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Lazdijų skyriaus  sąskrydis, įvykęs pačiame birželio mėnesio viduryje.

Plačiau...
 

2017-06-29 | Ministras B. Markauskas: Žemės ūkio ministerija nenaikins žemės ūkio skyrių savivaldybėse

Pastaruoju metu atsiranda vis daugiau interpretacijų savivaldybių žemės ūkio skyrių naikinimo tema, kas, pasak Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos deleguoto žemės ūkio ministro Broniaus Markausko, gerokai atitolsta nuo tiesos, nes savivaldybių Žemės ūkio skyriai yra savivaldybių administracijų padaliniai ir Žemės ūkio ministerija negali jų panaikinti.

Plačiau...
 

2017-06-29 | Centralizuoti pirkimai panaikins „auksinius šaukštus“ krašto apsaugos sistemoje

Seimas priėmė Krašto apsaugos sistemos (KAS) organizavimo ir karo tarnybos bei kitų susijusių įstatymų pakeitimus, kuriais steigiama centralizuota įstaiga, atsakinga už gynybai reikalingos ginkluotės ir kitų prekių, paslaugų ir darbų įsigijimą ir valdymą.

Plačiau...
 

2017-06-27 | E. Jovaiša. Pasaulis keičiasi. Kaip keičiasi mokykla?

Seime prasidėjo Švietimo ir mokslo komiteto inicijuoto dokumento – Bendrojo ugdymo mokyklos kaitos gairių – svarstymas. Kodėl prireikė dar vieno dokumento?

Plačiau...
 

2017-06-27 | Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisija sveikina penkiakovininkus ir kviečia valstybės institucijas plėtoti sporto infrastruktūrą

Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos narys Kęstutis Smirnovas sveikina šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės finalo varžybų organizatorius ir dalyvius bei, naudodamasis proga, kviečia valstybės institucijas daugiau dėmesio skirti sporto infrastruktūros plėtrai.

Plačiau...
 
 
Sąjungos nariai susitiko Naisiuose

article thumbnail2017 m. liepos 22 d., šeštadienį, Naisiuose, Šiaulių rajone, vyko Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narių vasaros sąskrydis.
Plačiau

LVŽS vasaros sąskrydis 2017

article thumbnail Š. m. liepos 22 d. (šeštadienį) kasmetinis LVŽS vasaros sąskrydis vyks Naisiuose, Šiaulių rajone.
Plačiau

Noriu gauti LVLS naujienas el. paštu:

Kas jums yra gandras? 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.
Pamėnkalnio g. 26, Vilnius, tel. 8 5 2120821
El. Paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų