2010-11-10 | Seimo nariai R. Baškienė, A. Baura, K. Ramelis: Seimas vykdys ne tik apkaltos procedūrą, Seimas laikys moralės suvokimo egzaminą

Konstitucinis Teismas pateikė galutinę ir neskundžiamą išvadą, kad Seimo nariai Aleksandras Sacharukas ir Linas Karalius šiurkščiai pažeidė Lietuvos Respublikos Konstituciją ir sulaužė priesaiką. Ketvirtadienį Seime bus vykdoma apkaltos procedūra. Manome, kad Seimas vykdys ne tik apkaltos procedūrą, bet kartu laikys ir moralės suvokimo egzaminą.

Bandymai paneigti Konstitucinio Teismo išvadą ir teiginiai, kad ir kiti Seimo nariai yra balsavę vieni už kitus, ar nedalyvavę be pateisinamos priežasties posėdžiuose, tik dar labiau parodo teigiančiųjų siekį vengti atsakomybės, paneigti Valstybės politiko elgesio kodekso principus. Pastarosiomis dienomis pasigirstantys teiginiai, kad apkalta — tik politinis farsas, kelia nusistebėjimą.

Seimo nariai — valstiečiai liaudininkai, pritaria anksčiau išsakytai Valstiečių liaudininkų sąjungos pirmininko Ramūno Karbauskio nuomonei, kad save gerbiantis politikas turėjo pats atsistatydinti ir nebegaišinti Seimo laiko. Iki šiol tai nebuvo padaryta.

Manome, jog visi Seimo nariai turėjo galimybę įsiklausyti į visuomenės nuomonę, išgirsti žmonių vertinimus ir susimąstyti apie Seimo nariui keliamus aukščiausius moralės reikalavimus bei Seimo, kaip institucijos, įvaizdį.

Seimo nariai — valstiečiai liaudininkai, vadovaudamiesi Konstitucinio Teismo išvada balsuos už apkaltą Seimo nariams A. Sacharukui ir L. Karaliui.

Mišrios Seimo narių grupės referentė
Gražina Grabauskienė,
Tel. 239 6246

 
 
LVŽS sąskrydis 2018

article thumbnailŠ. m. liepos 29 d. (sekmadienį) tradicinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vasaros sąskrydis vyks Plungės rajone (Plokštinėje).
Plačiau

LVŽS Kretingos r. skyriaus Vasaros šventė

article thumbnail2018 m. liepos 20 d. (penktadienį) vyks LVŽS Kretingos rajono skyriaus Vasaros šventė!
Plačiau

LVŽS Lazdijų r. skyriaus vasaros šventė

article thumbnail2018 m. liepos 7 d. (šeštadienį) vyks LVŽS Lazdijų rajono skyriaus vasaros šventė!
Plačiau

Teniso turnyras

article thumbnailTrakų LVŽS skyrius kviečia visus norinčius dalyvauti lauko teniso turnyre 2018-07-01.
PlačiauKas jums yra gandras?
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų