2010-11-10 | Seimo nariai R. Baškienė, A. Baura, K. Ramelis: Seimas vykdys ne tik apkaltos procedūrą, Seimas laikys moralės suvokimo egzaminą

Konstitucinis Teismas pateikė galutinę ir neskundžiamą išvadą, kad Seimo nariai Aleksandras Sacharukas ir Linas Karalius šiurkščiai pažeidė Lietuvos Respublikos Konstituciją ir sulaužė priesaiką. Ketvirtadienį Seime bus vykdoma apkaltos procedūra. Manome, kad Seimas vykdys ne tik apkaltos procedūrą, bet kartu laikys ir moralės suvokimo egzaminą.

Bandymai paneigti Konstitucinio Teismo išvadą ir teiginiai, kad ir kiti Seimo nariai yra balsavę vieni už kitus, ar nedalyvavę be pateisinamos priežasties posėdžiuose, tik dar labiau parodo teigiančiųjų siekį vengti atsakomybės, paneigti Valstybės politiko elgesio kodekso principus. Pastarosiomis dienomis pasigirstantys teiginiai, kad apkalta — tik politinis farsas, kelia nusistebėjimą.

Seimo nariai — valstiečiai liaudininkai, pritaria anksčiau išsakytai Valstiečių liaudininkų sąjungos pirmininko Ramūno Karbauskio nuomonei, kad save gerbiantis politikas turėjo pats atsistatydinti ir nebegaišinti Seimo laiko. Iki šiol tai nebuvo padaryta.

Manome, jog visi Seimo nariai turėjo galimybę įsiklausyti į visuomenės nuomonę, išgirsti žmonių vertinimus ir susimąstyti apie Seimo nariui keliamus aukščiausius moralės reikalavimus bei Seimo, kaip institucijos, įvaizdį.

Seimo nariai — valstiečiai liaudininkai, vadovaudamiesi Konstitucinio Teismo išvada balsuos už apkaltą Seimo nariams A. Sacharukui ir L. Karaliui.

Mišrios Seimo narių grupės referentė
Gražina Grabauskienė,
Tel. 239 6246

 
 
LVŽS Tarybos posėdis

article thumbnailŠ. m. sausio 11 d. (ketvirt.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis Kaune, ASU IV rūmų konferencijų salėje.
Plačiau

Konferencija "Paveldas ir inovacijos: regionų ekonominio atsigavimo perspektyvos"

article thumbnailEuropos Parlamento nario B. Ropės organizuojama Konferencija Panevėžyje - "Paveldas ir inovacijos: regionų ekonominio atsigavimo perspektyvos".
PlačiauKas jums yra gandras? 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų