2018-11-26 | Šilutės skyrius Ramučių ir Gardamo grupė rinkosi į tradicinį susirinkimą

Lapkričio 24-ąją į smagų susirinkimą rinkosi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šilutės skyriaus Ramučių ir Gardamo grupės nariai. Susitikimo metu nuveikta daug – diskutuota aktualiomis temomis, aptarti artėjantys rinkimai, ištarti nuoširdūs padėkos žodžiai.

Pirmiausia susirinkusiuosius pasveikino grupės vadovė Aldona Knapkienė. Ji dėkojo, kad grupės nariai turi puikią tradiciją – kas dveji metai susirinkti ir pabūti drauge.

Į susitikimą atskubėjo ir Lietuvos Respublikos Seimo narys Alfredas Stasys Nausėda. Jis tarė ačiū ne tik aktyviems grupės nariams, bet ir grupės pirmininkei, kuriai įteikė angelą, kad šis sušildytų širdį ir skleistų tik gerą energiją.

Seimo narys priminė, kad šiemet Lietuva šventė 100 gimtadienį. Todėl bendruomenei padovanojo paveikslą, kuriame 1918 m. vasario 16-osios aktą pasirašiusieji signatarai.

Šilutės rajono savivaldybės narė, LR Seimo nario A. S. Nausėdos padėjėja Lijana Jagintavičienė taip pat džiaugėsi, kad jos kraštiečiai – aktyvūs, darbštūs, o Šilutės skyriaus pirmininkės Genovaitės Kimbrienės linkėjimus perdavė skyriaus valdybos narys Georgijus Čvanovas.

Didelis dėmesys skirtas Šilutės skyriaus keliamam kandidatui į merus Sigitui Majui, kuris taip pat dalyvavo susitikime. Kandidatui teko atsakyti į klausimą, ką jis darytų, jei taptų meru.

Diskusijos tęsėsi ilgai. Niekas neskubėjo skirstytis. Grupės narius LR Seimo narys A. S. Nausėda pakvietė po Naujųjų metų atvykti į LR Seimą. Vis mielai priėmė kvietimą ir džiaugėsi, kad sausio mėnesį galės vykti į sostinę, kur bus suorganizuota ekskursija po LR Seimą.


Daugiau nuotraukų čia.


Violeta Vilniškytė

 
 
Šeimų šventė

article thumbnailRugsėjo 1 d. (šeštadienį) kviečiame į Šeimų šventę Telšių r.
Plačiau

„Gėlių fiesta“

article thumbnailLVŽS Skuodo skyrius kviečia visus norinčius dalyvauti rugpjūčio 15 d. Skuodo miesto parke vyksiančioje kasmetinėje „Gėlių fiestoje“.
Plačiau

LVŽS sąskrydis 2018

article thumbnailŠ. m. liepos 29 d. (sekmadienį) tradicinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vasaros sąskrydis vyks Plungės rajone (Plokštinėje).
Plačiau

LVŽS Kretingos r. skyriaus Vasaros šventė

article thumbnail2018 m. liepos 20 d. (penktadienį) vyks LVŽS Kretingos rajono skyriaus Vasaros šventė!
PlačiauKas jums yra gandras?
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų